Esileht Väikelaps Kas batuut pannakse talveks kokku?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas batuut pannakse talveks kokku?

Postitas:

Palun öelge totule lapsevanemale, kes elus esimest korda batuudi muretses lapsele (selle suure, turvavõrguga), et kas see tuleb talveks jälle kõik tükkideks lahti kruvida või katate selle kinni millegagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun öelge totule lapsevanemale, kes elus esimest korda batuudi muretses lapsele (selle suure, turvavõrguga), et kas see tuleb talveks jälle kõik tükkideks lahti kruvida või katate selle kinni millegagi?

Soovitatav oleks. Siis on batuudi eluiga pikem. Krõbe pakane teeb materjalidele liiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raami võid välja jätta, batuudiriie ja võrk kokku korjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me paneme kõik kokku ja ära

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma eelmine aasta jätsin välja, mulle meeldib talvel ka hüpata(nii lastega kui ilma 🙂 ), enamus aega ju lund ega külma pole. Mees käis koguaeg peale, et ära panna ja eks ta batuudi seisukohast õige oleks olnud. Aga minupoolest kestku see batuut vähem aega, aga olgu tast aasta läbi rõõmu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meiel oli isegi juhendis soovitus, et miinuskraadidega on soovitav ära panna.
Ise oleme ikka iga sügis kõik ära pannud ja kevadel uuesti välja, batuut üle 5 aasta olnud ja usun, et on ka teist niipalju.
Kokku ja lahti võttes on hea jälgida ka seisukorda, meil näite üks suvi oli kaks kruvi ära tulnud, kui poleks kokku pannud, poleks märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimesel aastal jätsime raami välja aga batuudi osa ja võrgu võtsime talveks maha ja viisime sisse, et külm materjale ei kahjustaks. Teisel aastal jäi kõik õue, hüppasime talvel ka. Aga teise suve lõpuks oli päike võrgu juba rabedaks teinud ja tuli hakata seda parandama. Hüppamise osa ise on nüüd juba 4 aastat kasutuses ja pole ühtki viga ilmnenud aga võrk meil lõppes esimesena kui aastaringselt väljas külma ja päikese käes oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka viitsinud kokku panna. Ei tea, kuidas eelmised omanikud seda hoidsid, aga meil on sama Home4You batuut 5 aastat juba õues olnud (kokku on see batuut vähemalt 10 aastat vana) ning nüüd on hakanud hüppemati kinnitused lahti tulema õmblusest. Muus osas pole viga, külm kahjustab mu arust vähem kui päike. Ainus, mida peab jälgima, on see, et kui sajab väga palju lund, siis oleks hea vahepeal batuut lumest puhtaks lükata – muidu hakkab liialt vedrusid venitama. Me muidugi pole seda ka viitsinud teha, aga silmaga on näha, et mõistlik oleks. 🙂

Olen eelkõnelejaga nõus, et kõige nirum osa batuudist on turvavõrk. Samuti väga krõbeda külmaga hüppamine ehk pole väga hea tõesti – siis on hüppematt ja võrk kindlasti rabedamad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kas batuut pannakse talveks kokku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.