Esileht Beebi ja mitmikud Kas beebi on mõjutanud intiimsust partneriga?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas beebi on mõjutanud intiimsust partneriga?

Postitas:
Kägu

Head väikese lapse vanemad, kuidas teil suhted kaaslastega pärast last/lapsi? Mul laps nüüd juba mõni kuu üle aasta ja mu libiido kahjuks täiesti nullis endiselt. Muidugi tissitan ka veel, see vist ka mõjutab hormoone. Elukaaslane on kogu aeg kättpidi küljes ja näljas, aga see heidutab mind veelgi enam, kui tissi näppima tullakse. Üldiselt ma üle 1-2 korra nädalas ei jaksa. Küll pole ka võimalust, sest laps nõuab palju tähelepanu (tema ees nagu ei seksiks), siis pole tahtmist või on väsimus. Meil pole ka omaette aega ju. Lisaks magame eraldi tubades nüüd, et me kõik paremini puhatud saaks. Mees on tujukas ja tihti solvunud, mina jälle pidevast käperdamisest ja agitatsioonist häiritud. Tunnen, et meil kummalgi on hetkel intiimsusest täiesti erinev arusaam ja suhe kannatab. Kas kunagi tuleb seksiisu tagasi? Mul juba endal hirm 🙂 Tagatipuks tahaks veel üht last varsti. Aga kuidas vastu peame veel uuele väljakutsele, see juba omaette küsimus. Kuidas teil olukord või/ja kuidas lahenenud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on vanuselt mõni kuu üle aasta, rinda ei anna enam. Sekselu on parem minu meelest, kui enne rasedust ja sünnitust.
Õnneks mees tihti alustab (ka peale sünnitust), muidu ei toimuks meie majas midagi. 🙂 Muidugi olen mina ka alustaja, seega hetkel on pooleks see asi.

Mina arvan, et sa pole lihtsalt sellele meelestatud ja ei anna mehele võimalust, juba eos matad need mõtted maha ja leiad vabandusi. Leian, et kui isegi alustad tundega et nagu väga ei taha, siis lähed lõpuks kaasa ja on hea olla. Nagu öeldakse – algul ei saa vedama ja pärast ei saa pidama. Võiksid vahel ise ka algataja olla, õrritad meest juba hommikul ja ehk on päeva lõouks sul suur isu tekkinud? Mõnel aitab porno väheke isu tekitada, võib-olla ka sulle? Võib-olla kui imetamise jätad, siis taastuvad hormoonid ja tekib jälle seksiisu.
Uue lapse tulekuga ei saa ette öelda, kas siis kaob üldse seksiisu äravõi tekib just meeletu seksiisu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See 1-2 x nädalas on ka pigem vastumeelne? Muidu 1-2x nädalas tundub ikka väga hästi väikese lapse kõrvalt, kui palju siis olema peaks? Iseasi jah kui mees iga päev käperdab. Mees võiks ise seda tunda, kui väsitav on beebi eest 24/7 hoolitseda – küll siis tema libiido ka langeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on sündinud nelja aasta jooksul 3 last.
1. Kas te panustate võrdselt lapse eest hoolitsemisse?
Kui ei, siis ei saagi te üksteist mõista.
2. Kolige samasse voodisse tagasi. Ka siis kui see tähendab, et laps on kaisus. Või võtke ette raske nädal, et laps oma voodisse harjutada, näiteks teie tuppa.
3. Rääkige, rääkige, rääkige! Proovi mõista, et ta igatseb sind. Ja anna talle mõista miks olukord selliseks on kujunenud. Üritage tagasi saada intiimsus (see ei = seks!). Kallistage, suudelge, kaisutage. Kui sind rinna andmise ajal nende puudutamine häirib, siis räägi. Ole konkreetne aga sõbralik.
4. Võtke kuus vähemalt korra-kaks lapsehoidja, et kahekesi olla.
5. Ärge enne uut last tehke kui te olete samal lainel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Libiido langus on hormoonidest tingitud ja selles osas väga palju mõjutada ei saa. Minul langes libiido esimese raseduse lõpus ja jäigi väga madalaks. Mul tekkib tahtmine alles siis, kui juba mitu nädalat pole seksinud ja mul lihtsalt hakkab imelik pigem endale teadvustades, et me pole juba pikalt seksinud….

See ongi raske teema, minu puhul ei muutunud midagi ka peale imetamise lõppu.

Kui sa meest armastada ja tahad suhet hoida, siis sa peadki sellesse teemasse teadlikult suhtuma. Ei saa oodata, et mees on nii mõistev, et üldse seksi ei taha, kui sünnitusest on juba mõnda aega möödas ja nö seal all kõik korras. Jah, ei pea iga päev seksima, aga teine äärmus lükkab mehe lihtsalt eemale.

Soovitan sul mehega rääkida. Aga probleem on selles, et kui sa tood ettekääneks väsimuse, siis mees ei teagi, millal tohib. Ja kui sul libiido maas, siis sa ju ise ka ei algata.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas beebi on mõjutanud intiimsust partneriga?