Esileht Beebi ja mitmikud Kas beebile 10X massazi tasuta?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas beebile 10X massazi tasuta?

Postitas:

Nii mõnegi sõbranna käest olen kuulnud, et nad on perearstilt saanud 10x massazi kuuri saatekirjaga tasuta. Üks sõbranna siis ütles mulle, et miks sa veel käinud pole, et tasuta on see 10 x ju. Minu beebi 4 kuune ja on küll väga rahutu ja nagu pinges. Ka ei keera ega pööra veel. Äkki oleks massazizt kasu. Perearst aga pole küll mulle seda võimalust pakkunud? Kas võin temalt küsida saatekirja ja kas tõesti on see 10X kõigile beebidele ette nähtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI OLE ette nähtud.Mina ütlesin perearstile, et lähen neuroloogile, võimalik et oleks ise ka saatnud sinna, kuna sünniaskustega laps oli (madal apgar jne). Neuroloog määras massaazi ja rohkem kui 10 korda. Märtsis uuesti saame. Seda saavad tasuta ikka need, kel mingil põhjusel vaja. Ja kui vaja pole, saad ise osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poja ka 4 kuune ja täpselt samuti on minu sõbrannad saanud tasuta võimlemisse ja massaazi. Käisin siis ka 2 nädalat tagasi perearsti juures ja küsisin, kas võimalik saada taasusraviarstile saatekiri. Tema aga saatis kõigepealt neuroloogi juurde ja kui neuroloog leiab, et vaja massaazi, siis saab sealt ka saatekirja. Käisime neuroloogi juures just paar päeva tagasi ära ja kõik oli korras, öeldi, et pigem võimelge kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lastearst saadab kõik beebid neuroloogile. Meie pere kolmest lapsest kahele määranud neuroloog massaazi. Tasuta jah,aga siiski põhjusega (lihaspinged)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Idas, Kohtla-Järvel, saavad vist enamik alla aastaste tasuta massaazi :)midagigi hääd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile määrati kuna lapsel oli alakeha pinges ja jäi füüsilises arengus maha. Saime 6x massaa¸i ja 2 kuud ujumist. Seni kuni neuroloogile ning taasturavile aega ootasime käisime tasulises. Praegu käime jälle oma raha eest ujumas ja võimlemas edasi kuna lapsele mõjuvad need trennid väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas beebile 10X massazi tasuta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.