Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Väikelaps Kas brio nukuvankreid ei liigu kunagi järelturul?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas brio nukuvankreid ei liigu kunagi järelturul?

Postitas:

Vanker on nii kena lihtsalt:). uuena sellise hinnaga unes ka ei raatsi osta, aga kasutatult ehk juba ostaksin. Olen vaadanud pikka aega, aga ei ole leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 15:10; 11.04 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 2 aastat kasutuses olnud, aga ilmselt ei plaani kunagi maha müüa. Las jääb lastelastele, sest vanker on ikka nagu uus ja ilus on tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõi mees Soomest üldse, sest soovisin kindlalt vedrustusega vankrit. Briod on armsad ka selle poolest, et pole kirju-mirjud. On punaseid, fuksiaroosasid, heleroosasid, lillat tooni vankreid. See puhtalt minu arvamus, aga ise ka kahjuks ei plaani müüa. Kunagi hoidsin ühes albumis fotosid sellest vankrist ja mul tuli iga kuu küsimusi, et kas müüksin seda jne. Tundub, et võiks turustama hakata, aga maksab ju ise juba kuskil 60-70 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui palju sa kasutatud vankri eest oleksid nõus maksma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordan eelmiste vastuseid, meil ka see käru juba mitu aastat kastusel (3) ja nagu uus siiani.
Kindlasti ei plaani müüa, kui tütar enam ei taha siis viime maale pööningule hoiule ja ootab seal järgmist last, kes temaga mängida tahab. Olgu selleks siis mõni väike sugulane või kasvõi lapselaps.
See käru on igati oma hinda väärt ja tõesti emalt tütrele saab pärandada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kui palju sa kasutatud vankri eest oleksid nõus maksma?[/tsitaat]

ma ei tea ju. Kindlasti mitte 10eurot vähem, kui Anttilas või kuskil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 15:10; 11.04 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas http://www.mytoys.de oled vaadanud? Muidugi on seal uued ja igasuguste hindadega https://www.mytoys.de/catalog/search/?query=puppenwagen&productsPerPage=40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kas brio nukuvankreid ei liigu kunagi järelturul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.