Esileht Ilu ja tervis kas cerucali tohib koos antidepressantidega tarvitada?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kas cerucali tohib koos antidepressantidega tarvitada?

oskab keegi kommenteerida, kas cerucal ja antidepressant (sertralin) pole omavahel vastunäidustatud? mul on nimelt probleem, et ärevushäire, mille vastu tarvitan sertralini, väljendub ka iivelduses. perearsti asendaja soovitas iivelduse vastu cerucali, aga unustasin uurimata, kas tohib neid kahte ravimit koos tarvitada. ta pole mu AD-dega kursis, seega ehk e iosanud ka hoiatada. infolehel on kirjas, et cerucali ei tohi psühhoosiravimitega koos võtta, aga antidepressantide kohta see vist ei kehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll arst, kuid olen tarvitanud ise ka ravi alguses. Minu perearst ei näinud vastunäidustust. Kuid küsi apteegist, nemad teavad täpselt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cerukal tekitab ärevust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oskab keegi kommenteerida, kas cerucal ja antidepressant (sertralin) pole omavahel vastunäidustatud? mul on nimelt probleem, et ärevushäire, mille vastu tarvitan sertralini, väljendub ka iivelduses. perearsti asendaja soovitas iivelduse vastu cerucali, aga unustasin uurimata, kas tohib neid kahte ravimit koos tarvitada. ta pole mu AD-dega kursis, seega ehk e iosanud ka hoiatada. infolehel on kirjas, et cerucali ei tohi psühhoosiravimitega koos võtta, aga antidepressantide kohta see vist ei kehti?[/tsitaat]

Ma ka kasutan mõlemat , nii cerucali kui AD-d. Aga küsimus oleks sulle selline, et kas sul magu on ka uuritud ? Mul ka ärevus ja depressioon aga magu ka nagu haige, mul krooniline atroofiline gastriit ka veel ja süda on ikka rõvedalt paha koguaeg….ja see cerucal ka nagu ei aita eriti..ja nii ma siis teadmatuses olengi siin….ei tea , kas süda on paha ärevusest ja depressioonist või hoopis maost…aga jah , kas sul magu on ka uuritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarvitan ka Zolofti (sertralin) juba viis kuud. Määras psühhiaater , mul on paanika-,ärevushäirest lisaks kõigele jamale ka pidev iiveldus.
Psühhiaater kirjutas just iivelduse vastu ka Cerucali-mulle mõjub hästi. Seega võin vist väitä, et neid ravimeid tohib koos võtta. Muidugi küsi igaks juhuks oma arsti käest kuna inimesed ja haigused on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis kas cerucali tohib koos antidepressantidega tarvitada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.