Esileht Ilu ja tervis Kas depresiooni ja stressiga kaasnevad näo ja peavalud.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas depresiooni ja stressiga kaasnevad näo ja peavalud.

Postitas:

Imelik hommikul tõusen on kõik ok.Aga õhtuks valutab pea,kael ,vererõhk madal.Psühhiaatri juurde saan novembris. Stress ja pinge on olemas.Või ma ise mõtlen seda valu enda juurde ja krutin ennast üles.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:45; 14.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et sa ei mõtle seda välja. Mul on ka nii, peale pingelist tööpäeva on mul kindlalt pea ja näovalud. Mind aitab see, kui võtan mitmekordseid koguseid C vitamiini ja joon hästi palju kuuma teed.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 13:30; 14.10 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa arsti juures oled käinud,millest see võib olla.Millist vitamiini võtad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:45; 14.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud arsti juures, nii psühhiaatri kui neuroloogi juures. Kusjuures neuroloog saatis mu psühhiaatri juurde, arvas, et ma mõtlen vist valusid välja. Olen tarvitanud ka peavalu rohtusid, nime ei mäleta, näovalude puhul võtsin”Lyricat”, aga C vitamiin aitab vist kõige paremini. Ma joon C vitamiini, mis lahustub vees. Lisaks kui on peavalude aeg, siis võtan palderjani, sellega saan magada. Unerohtu ei ole tarvitanud. Uni on kõige tähtsam- ütles mulle psühhiaater. Proovi öösel korralikult magada, ehk aitab. Lisaks on tähtis värske õhk, maga lahtise aknaga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 13:30; 14.10 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stress ei võrdu depressiooniga.
Miks sa koguaeg depressiooni jutuks võtad? Kas sul on lisaks väsimuse ja stressi tundemärkidele ka depressiooni omasid?
(Püsiv halb meeleolu, tahtmatus millestki huvituda, apaatsus ümbritseva, ka lähedaste vastu, lootusetuse tunne jne)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kas depresiooni ja stressiga kaasnevad näo ja peavalud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.