Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas Diphereline süst lükkab menstruatsiooni edasi?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas Diphereline süst lükkab menstruatsiooni edasi?

Postitas:

Tere!
Tegin ovulatsiooni paiku ühe Diphereline süsti ja nüüd ootan päevi. Menstruatsioon juba neli päeva hilinenud. Arst ei rääkinud midagi sellest, et võiks hilineda. Vastupidi, just pani mulle kalendrisse kirja oodatavad päevad tavapärasel ajal. On kellelgi kogemusi?

Värske IVF-ikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtust,

Ma ei oska küll Sinu küsimusele vastata kuid arvan, et ehk on kuni ndl ok .
See menopausi süst ju sekkumine normaalsesse tsüklisse ja peaasi, et päevad algavad ja saaks stimulatsiooniga alustada puhtalt lehelt.

Küsin hoopis vastu, et kas tehakse siis ikka tsükli keskel nn OV paiku ka seda süsti?
Teemaalgataja kuidas Teie plaan arstiga? Olen lugenud igaltpoolt, et tsükli 20-21 päeval.
Minu arst kutsus mind ka OV paiku visiidile ja planeerime pikka protokolli seekord.

Tere!

Tegin ovulatsiooni paiku ühe Diphereline süsti ja nüüd ootan päevi. Menstruatsioon juba neli päeva hilinenud. Arst ei rääkinud midagi sellest, et võiks hilineda. Vastupidi, just pani mulle kalendrisse kirja oodatavad päevad tavapärasel ajal. On kellelgi kogemusi?

Värske IVF-ikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas Diphereline süst lükkab menstruatsiooni edasi?