Esileht Koolilaps Kas e-koolis saab märkusele vastata?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas e-koolis saab märkusele vastata?

Postitas:

Või peaks meili teel vastama.
Märkuse pani aineõpetaja, mitte oma klassijuhataja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei leidnud võimalust ekoolis vastata.kirjutasin meili, millele õpetaja juba 20 minuti pärast vastas. sellistele märkustele,nagu õpik kodus,ma ei ole üldse vastanud. aga tegemist oli \”räige\”märkusega ja siis vastasin.
selliste \”õpik kodus\”märkuste juurde ma sooviks ekoolis võimalust vastata,näiteks\”olen tutvunud\” vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajad näevad niigi, et oled e-koolis olnud, seega tõenäoliselt ka kõige vajalikuga kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aineõpetajad ei näe, et vanem on eKoolis käinud, seda saab kontrollida vaid klassijuhataja (ja paljud vanemad lasevad lastel oma konto alt käia eKoolis, nii et ka selles ei või kindel olla).
Mina soovitaksin ka saata meil või siis eKoolis vestlust õpetajaga alustada, mida kasutatakse vist küll ülivähe. Samas on see viimase variandiga saadetud teade kohe silme ees, kui õpetaja eKooli sisse logib, mõni oma meilikontole väga sageli ei jõuagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aineõpetajad ei näe, et vanem on eKoolis käinud, seda saab kontrollida vaid klassijuhataja (ja paljud vanemad lasevad lastel oma konto alt käia eKoolis, nii et ka selles ei või kindel olla).
Mina soovitaksin ka saata meil või siis eKoolis vestlust õpetajaga alustada, mida kasutatakse vist küll ülivähe. Samas on see viimase variandiga saadetud teade kohe silme ees, kui õpetaja eKooli sisse logib, mõni oma meilikontole väga sageli ei jõuagi.[/tsitaat]

lapsevanem ei saa õpetajat niisama e-koolis vestlusele kutsuda. kõigepealt peab ta esitama nö \”sõbrakutse\” ja kui see on vastu võetud, alles siis saab aineõpetajale kirja saata.
sama käib siis, kui üks kolleeg tahab teisele e-koolis vestluste all midagi öelda.
teistpidi pole aga asi üldse võimalik. samuti pole võimalik õpetajal lapsega \”vestelda\” enne, kui laps on ta sõbraks kutsunud ja õpe6taja siis kutse heakskiitnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:33; 20.04 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil läks siis hästi, kõik õpetajad esitasid ise sõbrakutse. Saame suhelda ilma silda viskamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No meil läks siis hästi, kõik õpetajad esitasid ise sõbrakutse. Saame suhelda ilma silda viskamata.[/tsitaat]

kuidas see võimalik on??????
olen ise aineõpetaja ja ei näe e-koolis isegi mitteühegi lapsevanema nime, veel vähem saaksin teda sõbraks kutsuda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:33; 20.04 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kuidas see võimalik on??????
olen ise aineõpetaja ja ei näe e-koolis isegi mitteühegi lapsevanema nime, veel vähem saaksin teda sõbraks kutsuda…[/tsitaat]

Kui lähed Kontaktide alla, siis trüki otsingusse lapsevanema nimi ja süsteem otsib üles kõik sellenimelised kasutajad. Proovisin just ise järgi ja sealt saab siis lapsevanema sõbraks kutsuda. See muidugi eeldab, et sul on lapsevanema nimi täpselt teada (ise ma aineõpetajana enamikke ei tea, perekonnanimed ka lastega erinevad).

Mäletan, et kui uus eKool tuli, siis enamikel õpetajatel oli suhtumine \”uih-aih, see ongi nüüd facebook, miks ma pean kedagi sõbraks lisama\” jne. Ise suhtlen peamiselt meili teel vanematega ja vähemalt meie koolis on eKooli vestlus täiesti unarusse jäänud, mis iseenesest oli ju hästi mõeldud suhtluse lihtsustamiseks kodu-kooli vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kas e-koolis saab märkusele vastata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.