Esileht Kodunurk Kas eelistate heledat või tumedat parketti?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas eelistate heledat või tumedat parketti?

Postitas:

Tahaksin väga oma tumeda parketi heleda vastu vahetada, aga kas seda on raskem hooldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, heleda põranda pealt ei paista tolm välja.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elutoas tume (laminaat)parkett. Igasugused veepritsmed ja palja jala jäljed nt higise jala korral jäävad näha. Samuti pesema peab hoolikalt, muidu jäävad veetriibud maha. Aga kui on avar ruum ja on hoolitsetud põrand, näeb megailus välja!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli tume parkett..ja ei iial enam!

Koguaeg tundus must ja tolmune. Isegi siis, kui just sai lapiga üle käidud ja ära kuivas. Nüüd on hele parkett ja olen väga rahul!

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleneb ka selle parketi kvaliteedist?

Loomulikult oleneb.
Sest perekooli käo jaoks on plastmassist laminaat samuti “parkett”.

Nat. puidust parkett, tume õli, siidine läige stabiilne, isegi hooldada pole viitsinud. Mingeid jälgi ei jää.

PS: Miks te märgade jalgadega elutoas ringi trambite? Bassein otse elutoas?
Enamusel on siiski duširuumis mingid rätikud samuti riiulis olemas. Kui pole, siis toovad rätiku mujalt ruumist.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:21; 22.11 18:06; 23.11 12:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kindlasti hele! Ei ütleks, et raskem hooldada, nagu öeldud siis tolm ei paista välja. Suureks plussiks on kohe kaugelt näha kui mõni olevus põrandal ringi sibab, mõni majaämblik näiteks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid aastaid tumeda parketiga põrandad. Täiesti masendav, puhastasin iga päev, aga nii kui teatud nurga all päike peale paistis, oli ikka tolmu näha, ükskõik kui hoolikalt kergelt niiske lapiga oli üle tõmmatud. Nüüd on hele tammeparkett ja ei pea põdema enam, kui kevadel päikselisemad päevad tulevad 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on hele tammeparkett ja ei pea põdema enam, kui kevadel päikselisemad päevad tulevad ????

Ehk siis see, mis välja paistab, on olulisem, kui tegelik reaalsus?

ma kujutan ette, kui sul lihatükk enne praadimist maha kukub, siis ta lihtsalt tõstad selle üles ja paned pannile. Ja vanamees sööb mõnuga, kuna ta ei tea, et see on mustale põrandale maha kukkunud.

Põhiline, et ei peaks põdema.
Nii on. Osadel.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:21; 22.11 18:06; 23.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolm on kogu aeg igal pool, ka õhus,  see ei tähenda, et põrand ilmtingimata must oleks.

Ja muideks, ma olen isegi oma imikutele mahakukkunud söögi tagasi pihku andnud söömiseks, nii kodus kui mujalgi (minesta nüüd). Esimene laps oli allergik, sest olin üliagar loll ja pesin põrandaid kaks korda päevas. Teiste lastega olin targem, lasin nende oma immuunsusel areneda ega pingutanud selle pesemisega nii väga. Mis arvad, kes neist tugevama immuunsusega ja tervemad on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ülejäänud toast. Mul eelmises elamises oli magamistoas tume, sest see sobis ülejäänud stiiliga, lõi õdusama tunde. Aga elutuppa tahtsin valgust ja avarust ja seal oli väga hele parkett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis see, mis välja paistab, on olulisem, kui tegelik reaalsus? ma kujutan ette, kui sul lihatükk enne praadimist maha kukub, siis ta lihtsalt tõstad selle üles ja paned pannile. Ja vanamees sööb mõnuga, kuna ta ei tea, et see on mustale põrandale maha kukkunud. Põhiline, et ei peaks põdema.

Nii on. Osadel.

On see keskmise kodu põrand oma mõningase tolmuga siis tõesti nii talumatu reaalsus, et elada ei saa ja pidevalt peaks ülipuhtust taga ajama?

Enne praadimist korra kodupõrandale maha kukkunud lihatüki hügieenilisuse pärast ma nüüd küll ei muretseks ja sööks ise ka mõnuga, sest pannil saab see ju korraliku kuumuse kätte. Tahkeid asju olen kägu 22.37 sarnaselt lastele tagasi kätte andnud söömiseks. Iseasi, kui oleks öeldud, et puder, kohupiim vms. kukub maha (see läheks komposti küll, jah).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvad, kes neist tugevama immuunsusega ja tervemad on?

Ma arvan, et selliseid eksperimente oma laste peal teeb suht julm ema.
On ju teada, et veel 100 aastat tagasi oli tavalistes talupoja viielastelistes peredes ellujäämisprotsent 80%.
Ehk see 20% lastest läks siiski ka si..tasurma teed.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:21; 22.11 18:06; 23.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvad, kes neist tugevama immuunsusega ja tervemad on?

Ma arvan, et selliseid eksperimente oma laste peal teeb suht julm ema.

On ju teada, et veel 100 aastat tagasi oli tavalistes talupoja viielastelistes peredes ellujäämisprotsent 80%.

Ehk see 20% lastest läks siiski ka si..tasurma teed.

Ma olen ka nii käitunud, omas kodus muidugi. Ja kuku pikali, mul on koer ka toas, vedeleb diivanil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just vahetasin suvel heleda parketi tumeda vastu, väga ilus sai. Tolmukübemeid taga ei aja, igal õhtul käin parketimopiga üle ja kogu lugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kas eelistate heledat või tumedat parketti?