Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas eesti ekpress on “kollane” leht?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kas eesti ekpress on “kollane” leht?

Postitas:
Kägu

Pole juba aaataid Ekpressi ostnud, kas see on võrreldav Õhtulehega? On ka selline sensatsiooniliste uudistega \”kollane\” leht?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kas eesti ekpress on “kollane” leht?

viimased 5 aastat on ta jah ikka suht kollaseks muutunud

Please wait...
Postitas:
Kägu

kindasti ei ole. EE on uuriva ajakirjanduse parim väljaanne Eestis. Palju tippajakirjanikke. Lisaks väga hea kultuurilisa Areen.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]viimased 5 aastat on ta jah ikka suht kollaseks muutunud[/tsitaat]
ja mis on mittekollane leht? frankfurter allgemeine zeitung?

Please wait...
Postitas:
Kägu

EE loetakse ikkagi kvaliteetleheks. Kas sa tõesti ise ei tee Õhtulehe tasemel ja EE-l vahet?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kelle jaoks on elu oma argipäevas, huvitavad, erilised, tavalised, haiged, terved, noored, vanad inimesed, sotsiaalprobleemid, kurioossed juhtumid, meenutused, reportaazid, päevakaja jne jne kollane, siis sellele soovitan Riigi Teataja kommenteerimata väljaannet.

ei tööta nimetet lehes, aga ära tüütab see lehtede kollasuse üle ingumine, eriti kõvad virisejad on need, kes vähemalt endi sõnul neid lehti iialgi ei loe, sest need on nii kollased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]EE loetakse ikkagi kvaliteetleheks. Kas sa tõesti ise ei tee Õhtulehe tasemel ja EE-l vahet?[/tsitaat]

Nagu öeldud, pole seda juba aastaid ostnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on niisugune piiripealne. Päris kollane ei ole, aga on teemasid ja käsitlusi, mis ikka väga tugevasti sinna suunda kisuvad küll.

Õhtuleht on kindlasti kollasem. 🙂 Aga näiteks Eesti Päevaleht on vähem kollaka varjundiga, samuti Sirp, Õpetajate Leht ja mõnigi teine.

Ma muide ei kavatse siinjuures tagasi ajada, et ma loen Eesti Ekspressi küll teinekord, kui kätte satub, ja isegi Õhtulehte vaatan üsna tihti internetis. Aga see ei pea takistama veel asjadest adekvaatselt rääkida. 🙂

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]kindasti ei ole. EE on uuriva ajakirjanduse parim väljaanne Eestis. Palju tippajakirjanikke. Lisaks väga hea kultuurilisa Areen. [/tsitaat]Ole nüüd, ei uuri nad eriti midagi ning on ikka üsnagi kollased. Palju on ka igasugust niisama jama. Ok, kultuurilisa ei oska ma kommenteerida, kuna pole kultuuriinimene ega ka piisavalt kultuurne inimene, et seisukohta võtta.

Please wait...
Postitas:
dooraliisa

MINu meelest EE kohe kindlasti kollane pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ole nüüd, ei uuri nad eriti midagi ning on ikka üsnagi kollased. Palju on ka igasugust niisama jama. Ok, kultuurilisa ei oska ma kommenteerida, kuna pole kultuuriinimene ega ka piisavalt kultuurne inimene, et seisukohta võtta.[/tsitaat]

Poleks iial uskunud, et ma seda ütlen , aga – olen ahviga nõus. Üsna palju on EE-s kontrollimata lahmimist. Õhtulehest jääb muidugi maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Üsna palju on EE-s kontrollimata lahmimist. [/tsitaat]
Eilsest lehest mõni konkreetne näide palun.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen EE tellija selle lehe loomisest peale. Ausalt öeldes, leht läheb kogu aeg kollasemaks. Vahest isegi imestame, et miks me seda veel tellime.
Janek Lutsu ajal on kuidagi eriti nõmedaks läinud. Endine Õhtulehe ajakirjanik vainküla lahhmib ja kolletab tõesti, vanakooli ajakirjanikud, keda mina austan, on vaid Madis Jürgen, Tiina Jõgeda, ka Krister Kivi.
Ei ole Ekspress enam see, mis varem.
Ja see digiasjandusega jantimine ei tee teda paremaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle Ekspress meeldib, eriti Andrei Hvostovi ja ka Krister Kivi kirjutised. Neljapäevad Ekspressita oleksid imelikud. 🙂

Please wait...
Postitas:
rlv

[tsitaat]Eilsest lehest mõni konkreetne näide palun.[/tsitaat]Näiteks see Itaalia lapseröövi lugu. Kajastatud on ainult emapoolne jutt, sh räige süüdistus lapse seksuaalses ahistamises isa poolt. Isa kommentaar puudub, samuti ei ole mingit viidet, et isaga oleks vähemalt püütud ühendust võtta. Minu arusaamise järgi selge hea ajakirjandustava rikkumine, mille kohta väljendid \”kollane\” ja \”lahmimine\” tunduvad üsna õigustatud.

Please wait...
Postitas:
amatöör

[tsitaat]Olen EE tellija selle lehe loomisest peale. Ausalt öeldes, leht läheb kogu aeg kollasemaks. Vahest isegi imestame, et miks me seda veel tellime.
Janek Lutsu ajal on kuidagi eriti nõmedaks läinud. Endine Õhtulehe ajakirjanik vainküla lahhmib ja kolletab tõesti, vanakooli ajakirjanikud, keda mina austan, on vaid Madis Jürgen, Tiina Jõgeda, ka Krister Kivi.
Ei ole Ekspress enam see, mis varem.
Ja see digiasjandusega jantimine ei tee teda paremaks.
[/tsitaat]
täpselt sõnad minu suust, ainuke vahe – et mina enam ei telli. kunagi üks parimaid lehti oli ja neljapäeva sai lausa oodatud – siis nüüdseks on paras pettumus. Ljadovi kummaline ülistamine eelviimases numbris näiteks.
Ostan, kui tee peale on vaja lugemist või kuhugi suvel kaasa, viskan pildi internetis – aga järjekindlalt enam ei loe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EE on esimese Eesti Õhtuleht. Tellijad võivad nüüd ennast väljavalituina tunda-)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]EE on esimese Eesti Õhtuleht. Tellijad võivad nüüd ennast väljavalituina tunda-)[/tsitaat] Tellijad tunneksid end väljavalituna, kui nad saaksid mingit konkreetset soodustust oma pikaajalise tellimise eest.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tellijad tunneksid end väljavalituna, kui nad saaksid mingit konkreetset soodustust oma pikaajalise tellimise eest.[/tsitaat]

Täitsa nõus. Ma peaksin olema lausa ‘kuldtellija’ ja lojaalsuse eest medalit väärt:). Tellija algusaastatest saati. Ainuke leht, mida meeldib paberil lugeda rohkem kui netis.
Viimasel ajal avaldatakse seal tõesti lausa imelikku kraami (Ljadov, reportaa¸ Hispaaniast esimeste pähe torganud näidetena).
Aga Hvostovi artiklid on endiselt head, esseed loen alati läbi, Pekka Erelti ajaloolised asjad on huvitavad lugeda ja Areen on jätkuvalt hea.

Aga ‘kolllasusest’ ei ole pääsenud ka muu maailma kvaliteetlehed – ‘The Guardian’ näiteks sisaldab viimastel aastatel ikka gigakogustes tõelist pahna. Mis teha, kui rahvas nõuab rohkem ‘elustiili- ja kõmulugusid’ – tiraa¸inumbreid ju vaja hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Näiteks see Itaalia lapseröövi lugu. Kajastatud on ainult emapoolne jutt, sh räige süüdistus lapse seksuaalses ahistamises isa poolt. Isa kommentaar puudub, samuti ei ole mingit viidet, et isaga oleks vähemalt püütud ühendust võtta. Minu arusaamise järgi selge hea ajakirjandustava rikkumine, mille kohta väljendid \”kollane\” ja \”lahmimine\” tunduvad üsna õigustatud.[/tsitaat]

EE 23 lehekülje neljandas veerus viiendas lõigus on selges eesti keeles kirjas, et Riccardo ega tema advokaat Ekspressi küsimustele ei vastanud. Seega sinu väide, et nendega ei püütud ühendust võtta on lausvale.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas eesti ekpress on “kollane” leht?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.