Esileht Hobinurk Kas eesti film “Ameerika suvi” on hea?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas eesti film “Ameerika suvi” on hea?

On keegi näinud? Kas tasub vaatamist?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 00:51; 21.02 01:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole hea, igav on, jube igav. Olen 3 korda proovinud vaadata, kuidagi ei jõua lõpuni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttavatest need, kes käinud Ameerikas raamatuid müümas, teevad filmi täiega maha. Ju seal siis miski valmistab piinlikkust. Ma vaatasin ära ja soovitaks küll, saab aimu meie omade seiklustest seal. Tuttavate räägitu on tõenäoliselt ilustatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht igav jah. Suutsin lõpuni vaadata, aga mingi eriti meeldejääv šedööver küll pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mulle hullult meeldib! Aga ma olen ka USAs raamatud müümas käinud (ebaõnnestunult). No ongi täpselt selline elu, aga teemaga mitte kokkupuutunult ei saa kõigest aru.
+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli ka igav ja mõttetu film.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aasta pole see ehk teema ,aga hoiatuseks ehk ikka sobib neile kes sinna sekti värvata püütakse.Kunagi 10 aastat tagasi oli poeg nende ” haardes” .Oleks siis see film juba olnud . Igavene jama oli neist lahti saada ja seletada ,et me pole nõus maksma( nende väitel poja tuleviku investeerima).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei ole seda filmi näinud, aga olen näinud sama režissööri käe all valminud “Ükssarvikut”. Tundub, et seegi on midagi taolist: veniv ja igavavõitu ja väga kitsale vaatajaskonnale ehk äratundmist pakkuv, ent ülejäänud jätab külmaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ameeriklastel on ka samatüüpi raamatutemüümise film, etvs vist on mitu korda näidatud.

ajakirjade tellimusi müütavad ukselt uksele,mitte raamatuid.

jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole seda filmi näinud, aga olen näinud sama režissööri käe all valminud “Ükssarvikut”. Tundub, et seegi on midagi taolist: veniv ja igavavõitu ja väga kitsale vaatajaskonnale ehk äratundmist pakkuv, ent ülejäänud jätab külmaks.

“Ükssarvik” on oluliselt parem kui “Ameerika suvi”. Ikka mingi edasiminek on režissööril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei ole seda filmi näinud, aga olen näinud sama režissööri käe all valminud “Ükssarvikut”. Tundub, et seegi on midagi taolist: veniv ja igavavõitu ja väga kitsale vaatajaskonnale ehk äratundmist pakkuv, ent ülejäänud jätab külmaks.

“Ükssarvik” on oluliselt parem kui “Ameerika suvi”. Ikka mingi edasiminek on režissööril.

Olen nõus! Vaatasin ikka selle “Ameerika suve” ka ära ja oli veel kõvasti viletsam kui “Ükssarvik”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 00:51; 21.02 01:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Kas eesti film “Ameerika suvi” on hea?