Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas Eesti hotellides nõutakse ka koroonapassi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kas Eesti hotellides nõutakse ka koroonapassi?

Postitas:

Ja välismaal?

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei ole tavahotellidesse Eestis viimasel ajal sattunud, aga spaahotellides nõutakse küll. “Välismaa” on väga laialivalguv mõiste, mõnel maal ei nõuta midagi, mõnes teises tahetakse tõendit igal sammul näha.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hotellis täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah nõutakse. Viljandis igatahes küsiti. Nüüd on veel karmim ja usun et küsitakse igal pool.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ju kohustuslik olema ?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline, et küsitakse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah nõutakse. Viljandis igatahes küsiti. Nüüd on veel karmim ja usun et küsitakse igal pool.

Hotellides ei küsita ega peagi küsima koroonapassi. Miks Sa valetad sedasi? Palun mine ja loe määrust ja siis tule ja vasta uuesti. Olen ise majutussektoris tegev, seega tean üsna täpselt, mis nõudmised on kehtestatud. Välismaa kohta ei saa üheselt vastata, sest nõudmised on hetkel erinevates riikides väga erinevad.

+2
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ju kohustuslik olema ?

Hotellides ei ole kunagi olnud koroonapassi küsimine kohustuslik ja ei ole ka täna. Miks on tarvis sellist asja väita?

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotellides ei ole kunagi olnud koroonapassi küsimine kohustuslik ja ei ole ka täna. Miks on tarvis sellist asja väita?

Paar nädalat tagasi viibisin Tallinnas Hiltonis. Küsiti küll! Ära luuleta niisama 🙂

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotellides ei ole kunagi olnud koroonapassi küsimine kohustuslik ja ei ole ka täna. Miks on tarvis sellist asja väita?

Paar nädalat tagasi viibisin Tallinnas Hiltonis. Küsiti küll! Ära luuleta niisama ????

Sest see on spaahotell. Spaahotellidel ongi kohustus küsida. Teemaalgataja küsib majutusasutuse kohta. Spaad ei maini kusagil. Lihtsalt majutusteenust pakkuvatel hotellidel ei ole mingit kohustust ega vajadust koroonapassi küsida.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin üleeile just ja küsiti küll.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu poodimineks ju. Oled oma toas. Seega poleks nagu vaja. Aga söömas jälle oleks vaja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaksin valetama??? Ma vastan küsimusele-jah meie ees oli ka kümmekond inimest ja kõigilt küsiti. See uus ilus kollane Park Hotel ja 18. september.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu poodimineks ju. Poes liikudes ju ei nõuta tõendit. Hotellis oled oma toas. Kokkupuudet teistega pole. Eelmise laine ajal lausa mindi hotelli kui oldi koroonas et koduseid ei nakataks. Seega poleks nagu vaja. Aga söömas jälle oleks vaja. Esmaspäevast on teised nõuded nagunii.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali mõni väiksem hotell ja võid vast rahulikult minna. Veel parem, kui kellegi perehotell.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar nädalat tagasi Tartu Hansa hotellis ei kontrollitud. Arvestades, et olen niikuinii oma toas, on see ju ka loogiline. Söögikohtades ja spaades on teine teema, seal on  tõesti vaja kontrollida, seal puutuvad inimesed reaalselt omavahel kokku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et olen niikuinii oma toas, on see ju ka loogiline.

Paljudel hotellidel on hinna sees ka hommikusöök. Suvel küll küsiti minult mitmes erinevas hotellis seda tõendit. Mingis kodumajutuses samas ei küsitud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,5 ndl tagasi Viljandis ilma spa-ta hotellis pidid kõik tõendit näitama.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, 4 p tagasi küsiti Tallink hotellis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikides hotellides, kus olen ööbinud, on kontrollitud vaktsineerimistõendit. Lisaks hotelli sisenemisel, on kontrollitud veel ka hommikusöögiruumi sisenemisel. Külastan neid toitlustuskohti, kes siseruumis söömiseks kontrollivad vaktsineerimistõendit.

Lisaks tuli suvel Lätis, Itaalias, Kreekas  hotelli koridorides ja hommikusöögiruumis toitu valides kanda maski. Mask tohtis eemaldada oma lauas söömiseks. Kõik toimis probleemideta.

Minu arvates on praegu kõige nõrgem lüli haridusasutused ja lapsed. See, milline nakatumine toimub lasteasutustes, on masendav. Jah, lapsed ei jää raskelt haigeks, kuid haigete lastega jäävad töölt puuduma nende pereliikmed või siis pahaaimamatult levitavad pereliikmed viirust oma töökohtadesse. Kui me suudaks kuidag itoime tulla nakatumise piiramisega lasteasutustes, siis hakkaks  vähenema ka haiglakoormus. Laste haigestumisel on suur mõju haigestumisele terves ühiskonnas.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei küsita. Käisin eile, täiesti vabalt sain ilma. Puhake jalga oma valedega.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla mõnes küsitakse, kuid kõikides kindlasti mitte, ärge üldistage. Sööma minnes jah küsitakse, kuid kõik ei käi söömas. Sisse registreerides pole minult küsitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei küsita. Käisin eile, täiesti vabalt sain ilma. Puhake jalga oma valedega.

Valedega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://majandus.postimees.ee/7366759/hotelli-paaseb-ka-koroonatoendita
Kas tahate veel valetada?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://majandus.postimees.ee/7366759/hotelli-paaseb-ka-koroonatoendita Kas tahate veel valetada?

Inimesed räägivad oma kogemusi, mida sina nimetad valetamiseks?

Kui istud toas ja sööma, trenni, lõõgastusalale ei lähe, siis saad ilma.

Enamik normaalseid hotelle omavad mingitlaadi spaateenust, seega kontrollivad passe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://majandus.postimees.ee/7366759/hotelli-paaseb-ka-koroonatoendita Kas tahate veel valetada?

Inimesed räägivad oma kogemusi, mida sina nimetad valetamiseks?

Kui istud toas ja sööma, trenni, lõõgastusalale ei lähe, siis saad ilma.

Enamik normaalseid hotelle omavad mingitlaadi spaateenust, seega kontrollivad passe.

Kontrollivad spaasse minnes, mitte aga registreerides. Info väänamine sel juhul, mitte valetamine.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,5 ndl tagasi Viljandis ilma spa-ta hotellis pidid kõik tõendit näitama.

Park hotellis Viljandis küsiti sisse registreerides. Ei valeta. Olin rahul ja näitasin passi meelsasti. Edaspidi, kui vaja hotelli minna, siis uurin enne järgi, kui ei küsita, siis valin mõne muu hotelli.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrollivad spaasse minnes, mitte aga registreerides. Info väänamine sel juhul, mitte valetamine.

Viimase 2 kuu jooksul olen külastanud: Noorus Spa Inn(kontrolliti hommikusöökidel ja restoranis), Spa Tervise Paradiis(sisseregistreerimisel), Vihula mõis(sisseregistreerimisel).

Eks valetajaks tembelda teist ikka see, kel endal kombeks valetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikides hotellides, kus olen ööbinud, on kontrollitud vaktsineerimistõendit. Lisaks hotelli sisenemisel, on kontrollitud veel ka hommikusöögiruumi sisenemisel. Külastan neid toitlustuskohti, kes siseruumis söömiseks kontrollivad vaktsineerimistõendit.

Lisaks tuli suvel Lätis, Itaalias, Kreekas hotelli koridorides ja hommikusöögiruumis toitu valides kanda maski. Mask tohtis eemaldada oma lauas söömiseks. Kõik toimis probleemideta.

Minu arvates on praegu kõige nõrgem lüli haridusasutused ja lapsed. See, milline nakatumine toimub lasteasutustes, on masendav. Jah, lapsed ei jää raskelt haigeks, kuid haigete lastega jäävad töölt puuduma nende pereliikmed või siis pahaaimamatult levitavad pereliikmed viirust oma töökohtadesse. Kui me suudaks kuidag itoime tulla nakatumise piiramisega lasteasutustes, siis hakkaks vähenema ka haiglakoormus. Laste haigestumisel on suur mõju haigestumisele terves ühiskonnas.

Minu arust võiks praegu pikendada koolivaheaega nädala võrra või antakse nt nädalaks iseseisvat tööd.Siis oleks kaheks nädalaks vähem kontakte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisin töö tõttu tihti Eestis ja ööbinud tavalistes (mitte spaa) hotellides. Iga kord on küsitud tõendit sisse registreerimisel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas Eesti hotellides nõutakse ka koroonapassi?