Esileht Ilu ja tervis Kas Eestis tehakse dopamiini ja serotoniini teste?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas Eestis tehakse dopamiini ja serotoniini teste?

Postitas:

Küsimus pealkirjas. Ja kui tehakse, siis kus? Pereõde väitis, et perearst seda teha ei saa, mis on veider – antidepressante kirjutada ju saavad…

Tahaks täielikku uuringut – vitamiinid, mineraalid, dopamiin, serotoniin jne, et välistada ainepuudused v muud haiguses ja siis alles viimasena võtta AD lahenduseks, kui asi on ajukeemias…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No perearst küll selliseid asju ei pea tegema lihtsalt seetõttu, et sina tahad. Need ei ole esmatasandi analüüsid. Pöördu psühhiaatri poole (saatekirja ei ole vaja) ja küsi oma küsimused temalt.
Aga ma ise arvan, et aju virgatsainete määramine seerumist ei ole depressiooni diagnoosmisel näidustatud, sest üks asi on nende tase seerumis (veres), teine asi on nende kogus liikvoris. Või on sinu suur soov lasta neid lumbaalpunktsiooniga liikvoris mõõta? Miskipärast arvan, et see sulle väga huvi ei pakuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajus olevat serotoniini kogust ei ole võimalik mõõta.. ja sellest tulenevalt ei ole tegelikult ka üldse kindlaid tõendeid, et depressioon oleks tingitud serotoniini vähesusest ajus..

aga tee on õige.. et enne välistada kõik muu kui võtta AD

olen ise ADd võtnud ja elu üks halvimaid otsuseid ilmselt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:10; 14.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kuulnud, et synlabis tehakse..uuri ehk sealt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Raha eest saab kõike. Synlabis või mõner teises lab-is. Tahad tasuta saada siis seal on tõesti piirangud. Nii küll ei ole, et lähed küsid perearstilt analüüsi sind huvitava aine kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiine ja mineraale jah saab synlabis aga serotoniini ja dopamiini taset AJUS ei ole võimalik mõõta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:10; 14.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nokus “pool kuus” teste on võimalik teha? Meditsiiniliselt ma mõtlen 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tehti uuring Tartus. Seljaajust võeti süstlaga proov. Tulemusena mäletan, et dopamiini oli väga suur protsent. Neuroloog ütles et tulemused on meil kõik paberil aga mida need meile ütlevad seda kahjuks ei tea. Mitte midagi ei andnud see uuring meile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:55; 21.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajus olevat serotoniini kogust ei ole võimalik mõõta.. ja sellest tulenevalt ei ole tegelikult ka üldse kindlaid tõendeid, et depressioon oleks tingitud serotoniini vähesusest ajus..

aga tee on õige.. et enne välistada kõik muu kui võtta AD

olen ise ADd võtnud ja elu üks halvimaid otsuseid ilmselt…

Mina olen ka 2 kuue kuust kuuri läbi teinud ja elu parim otsus,et tegin 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tehti uuring Tartus. Seljaajust võeti süstlaga proov. Tulemusena mäletan, et dopamiini oli väga suur protsent. Neuroloog ütles et tulemused on meil kõik paberil aga mida need meile ütlevad seda kahjuks ei tea. Mitte midagi ei andnud see uuring meile.

Aga kes ja miks selle uuringu siis üldse tellis, kui tulemustega midagi peale hakata pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuringu tegi neuroloog. Laps on sügava puudega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:55; 21.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kas Eestis tehakse dopamiini ja serotoniini teste?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.