Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas eestlasi hoolitakse enam

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas eestlasi hoolitakse enam

Postitas:

Soome maasikaid korjama? Või eelistavad nad seal juba nö vaesemate maade töölisi? Kas on keegi minemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 19:43; 10.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga mine kui sa oled n6us selle palgaga, mida seal pakutakse. ega sa ju oma n6udmisi seal esitada ei saa. aga ega see väga ära ei tasu. ja suures osas ei paku nad majutust ka, seega maksad veel selle eest. ja töö on väga raske kui on palav nagu eelmine ja yle-eelmine aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas eestlastest hoolitakse enam? Kas eestlasi soovitakse enam? Lihtne ju ometi…[/tsitaat]

Pealkiri tuli imelik, aga sõnal \” hoolima\” on just see õige tähendus, mida ma silmas pean. Olen kuulnud, et soome tööandjad soosivad venelasi, ukrainlasi ja tailais. Ju nad on nõus väiksema palgaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 19:43; 10.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pealkiri tuli imelik, aga sõnal \” hoolima\” on just see õige tähendus, mida ma silmas pean. Olen kuulnud, et soome tööandjad soosivad venelasi, ukrainlasi ja tailais. Ju nad on nõus väiksema palgaga.[/tsitaat]Sel juhul oleks õige olnud kirjutada: \”Kas eestlastest hoolitakse enam (parem variant rohkem)?\”
Aga selles kontekstis, millises sina oma küsimust esitasid sobiks öelda hoopis: Kas eestlaseid eelistatakse rohkem.
Sõna \”hoolima\” on siiski hoopis teine tähendus. See tähendab kiindunud olema või meeldimust tundma kellegi vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pealkiri tuli imelik, aga sõnal \” hoolima\” on just see õige tähendus, mida ma silmas pean. Olen kuulnud, et soome tööandjad soosivad venelasi, ukrainlasi ja tailais. Ju nad on nõus väiksema palgaga.[/tsitaat]
hoolitakse kellestki-millestki. mitte hoolitakse keda-mida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas eestlasi hoolitakse enam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.