Esileht Hobinurk Kas Egiptus või Türgi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas Egiptus või Türgi?

Postitas:

Kumma valiksite? Kas läheksite praegu Egiptusesse, kus hetkel väga soe või hoopis aprilli lõpus Türki, kus vähem soojem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kell Türgi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptus on soojem, Punane meri võrratu, aga enne sõitu tuleks uurida uudiseid, kas ikka on turvalone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on oluline meretemperatuur – seetõttu egiptus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 00:29; 09.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb millal minna. Ise olen kaks korda Egiptuses käinud, aga seekord lähme esimest korda Türki. Mitmed tuttavad on aprilli lõpp-mai algus käinud ja ütlevad, et täpselt paras aeg minna, sest pole veel väga kuum ja ilmad on mõnusalt soojad. Mai kuus saab ka merevees ujuda (ise lähmegi Mai keskel). Suvel ei tahaks minna, sest 40 kraadi sooja ja lõõskav päike pole ka päris teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Türgi on mu lemmik, aga seal kahjuks ei saa talvel käia. Siis tuleb ikka Egiptusesse põrutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks jääda meie Liidu piiridesse, siis ei pea reisimiseks passi tegema ja meil siin Liidus on turvalisem ka. Nii Türgis kui Egiptuses on aeg-ajalt jamasid ja ohte turistidele.
Kreeta, Malta, Korsika, Horvaatia,…

Türgis ja Egiptuses käivad ainult need, kelle vaimne tase on nii madal, et nad ei oska teise ajavööndisse minnes oma kella õigeks keerata. Türgi ja Egiptus on meiega samas ajavööndis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks jääda meie Liidu piiridesse, siis ei pea reisimiseks passi tegema ja meil siin Liidus on turvalisem ka. Nii Türgis kui Egiptuses on aeg-ajalt jamasid ja ohte turistidele.
Kreeta, Malta, Korsika, Horvaatia,…

Türgis ja Egiptuses käivad ainult need, kelle vaimne tase on nii madal, et nad ei oska teise ajavööndisse minnes oma kella õigeks keerata. Türgi ja Egiptus on meiega samas ajavööndis.

endal piinlik pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 00:29; 09.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Türki! Palju turvalisem ja puhtam kui Egiptuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on selleks ajaks ilmselt reisilt isegi tagasi juba, aga kui ma muidu eelistan iga kell Türgit Egiptusele, siis sellisel aastaajal on vastupidi. Nimelt on Türgis ilmad üsna heitlikud veel ning meri pole jõudnud soojaks minna. Egiptuses see-eest on meri väga soe ja ujumiseks lihtsalt suurepärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kas Egiptus või Türgi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.