Esileht Ilu ja tervis Kas EKG põhjal võib teha järeldusi….

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kas EKG põhjal võib teha järeldusi….

Postitas:

…et inimene on terve? Holter tehtud 8 kuud tagasi. Siis kui oli holteri uuring midagi hullu pole leitud. Nüüd kummitavad südame rütmi häired. Tunnis lausa mitu korda, ja seda on vägagi tunda, need on häirivad ja segavad, ja see probleem on terve päev, mitu nädalat. Ka voodis rahulikult istudes. Samuti on häiriv et istudes on tunne, nagu peab käib kohati ringi, sllised tasakaalu häired, raske kirjeldada. Käisin kardioloogi juures hiljuti. Tehti EKG, see oli korras, samuti arst kuulas minu juttu, vaatas tehtud 8 kuud tagasi holtri vastust ja ütles et igal inimesel on sellised häireid. Nu jah, kui välja arvata, et ühelgil minu sõbrannadest pole sellist probleemi. Jah, ka ennem on neid häireid olnud, kuid mitte nii tihedalt! Küsimused. kas ainult EkG põhjal saab täpselt panna diagnoosi? Kas saab olla kindel et mu süda on terve? Kas ma peaksin minema uuesti arsti juurde ja nõudma rohkem uuringuid? Olen segaduses ja need südame probleemid häirivad mind väga. Samuti meenuvad tuttava arsti sõnad, kes pole kardioloog, et me pole jumalad, see on tõsi, samas hirmutav. Nüüd istun ja mõtlen, kas meditsiini saab usalda?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:15; 23.05 23:38; 24.05 14:58; 24.05 16:56; 29.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rütmihäired on hiljuti sagenenud siis oleks mõistlik uus holter teha. EKG näitab ainult lühikese ajavahemiku jooksul salvestatud rütmi ja suure tõenäosusega vahelöök vm sinna ei satu. Soovitan uuesti perearstiga konsulteerida, kui usaldus puudub saab tasuliselt ka holterit teha, maksab u 50€ ringis.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst kelle juures ma käisin oli ka tasuline. Palusin teha holteri uuringu, kuid asrt ütles et ei näe vajadust. Ja EKG põhjal. Tahaks arsti usaldada, samas see probleem segab ja hirmutab. Arst soovitas vajadusel rahustit, pean siis seda palju kordi päevas võtma, peale igat häiret:(

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:15; 23.05 23:38; 24.05 14:58; 24.05 16:56; 29.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni inimene tunnebki vahelööke rohkem kui teine. See on normaalne.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ikka ei väsi Perekooli foorumisse oma rütmihäire temaatikat kirjeldamast! Saage juba ükskord aru, Teie probleem on peas, mitte südames!
Jah, ma tean, mis asi on rütmihäire. Minu südame sees on juba käidud ja käiakse veel ja kohati ka rütmitu. Ma ei käi ulumas ja nutmas jne ei tasulisel ega tasuta eriarstil, veel vähem perearstil, rütmihäire ongi loodusseadus, see on ka tervetel.
Endiselt soovitan viirpuuekstrakti suposiide ja rohkem seksutamist!!

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 08:53; 24.05 15:49; 24.05 16:25; 24.05 16:54; 24.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ikka ei väsi Perekooli foorumisse oma rütmihäire temaatikat kirjeldamast! Saage juba ükskord aru, Teie probleem on peas, mitte südames!

Jah, ma tean, mis asi on rütmihäire. Minu südame sees on juba käidud ja käiakse veel ja kohati ka rütmitu. Ma ei käi ulumas ja nutmas jne ei tasulisel ega tasuta eriarstil, veel vähem perearstil, rütmihäire ongi loodusseadus, see on ka tervetel.

Endiselt soovitan viirpuuekstrakti suposiide ja rohkem seksutamist!!

Ühinen soovitusega. Esimesest lausest (enamasti juba teema pealkirjast) on aru saada, et südameärevik jälle möllab.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:39; 24.05 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

niipalju kui mina olen aru saanud, ei näita see ekg olulist midagi, pigem nagu profülaktiline värk või nii.
meil mon peres üks südameopi läbi teinud ja kardioloogilisel jälgimisel, tema puhul on südame uh korra aastas elementaarne, teisel on on südames kasvaja, tehakse korra aastas südame kompuuteruuring. kusjuures see kasvaja avastati hoopis profülaktilise rinnavähi uuringu käigus.

teemaalgataja, kui sul on kahtlusi, siis mine tasulisse. erakliinikutes võib soovi koral end pealaest jalatallani lasta läbi uurida, nt kõhuvalukliinikus tehakse nii uh kui mrt uuringuid. lisaks on enamikes riiklikes haiglates mingid tasulised tervisepaketid, kus tehakse kompleksuuringud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tomograafia minu puhul on informatiovne? Kuidas see on seotud südame ja rútmihäiretega? Arevik. Samas mõtlen, kui istuksinkodus, neelaksin kuhjadega kõike ravimeid , ka AD, et mitte piiksu ja häält teha, sest probleem ei ole väljamõeldud, oleksn terve, mitte ârevik? Mõistan, et pean kodus tasa istuma, kannatama, sest minna pole kuskile abi otsima. Psühholoogid saadavad kardioloogi juurde, kardioloog psühholoogi juurde, käin mõlema juures, probleem ikka on. Ja mis mul jääb?

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:15; 23.05 23:38; 24.05 14:58; 24.05 16:56; 29.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… Ja mis mul jääb?

Kirjeldage palun, miks Te istute nn kodus voodiserval ja ootate, millal järgmine rütmihäire tuleb!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 08:53; 24.05 15:49; 24.05 16:25; 24.05 16:54; 24.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, mõnikord on raske aru saada, kas enne oli rütmihäire ja sellest on inimene ärev või vastupidi. Reeglina tervislikud eluviisid ja väiksem stressitase aitavad hoida rütmihäireid kontrolli all. Tervislik tähendab siis lisaks alkoholist loobumisele ka piisavat füüsilist aktiivsust ja und. Liigu värskes õhus ja maga korralikult, siis peaks olema ka rütmihäiret vähem. Samuti ärevusega tegelemine peaks rütmihäireid vähendama. Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt, aga üksikute vahelöökide pärast seda teha ei saa, samuti ei ole need vahelöögid ohtlikud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?
Aga kas äge nakkuslik krüofiilne kuni vedel lämmastik, koostöös jämedamate männikäbide anaalsel suunitlusel, aitab? Elektrofüsioloogiliselt, kuidas Teile tundub 50Hz asemel kasutada pähe paigutatavat mikrolaineahju? Teaduskirjanduses on viidatud, et niimoodi hakkasid ka kuked munele.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 08:53; 24.05 15:49; 24.05 16:25; 24.05 16:54; 24.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?

Aga kas äge nakkuslik krüofiilne kuni vedel lämmastik, koostöös jämedamate männikäbide anaalsel suunitlusel, aitab? Elektrofüsioloogiliselt, kuidas Teile tundub 50Hz asemel kasutada pähe paigutatavat mikrolaineahju? Teaduskirjanduses on viidatud, et niimoodi hakkasid ka kuked munele.

Meditsiinilises kirjanduses kohtame viiteid ka sünteetilistele häälepaeltele!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 16:43; 24.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?…

Meditsiinilises kirjanduses kohtame viiteid ka sünteetilistele häälepaeltele!

Oh Teid vallatut!
Kui sünteetiline sulgurlihas välja mõeldaks, siis oleks klassikaraadios perfektne bassihääl. Ma ei soovi flöödi … kasutajaid diskrimineerida.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 08:53; 24.05 15:49; 24.05 16:25; 24.05 16:54; 24.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan. Alkoholi ei tarbi, magan palju, mediteerin, käin iga päev värskes õhus jalutamas. Me tõesti tegelen endaga, ma ei istu koguaeg. Tõsi jah, ma tegelen tervisega kuu- kaks, näiteks, ja siis tuleb ahastus, et paremaks ju ei lähe!!! Ja siis kirjutan siia, lootes aru saada mis ma teen valesti. Eile siis oli seee nõrkuse pâev, avalikult sõpradega ja sugulastega ei julge sellest rääkida, ja keegi ei teha ka kuulata ma arvan. Kõik me oleme väljaspool oma korterit, lõbusad, aktiivsed. Ka mind peetakse selliseks. Lastele kardan halata, et nad ei muretseks. Emaga suhteid pole aastaid, ta nagu võõras inimene. Kannatan väga selle pärast. Mehi, nagu te teate, see ka ei huvita ja abi, isegi kuulamises ja mõistmise ala – pole mõtet oodata. Vaikime. Igaüks tegeleb enda asjadeg. Kõikidel mu tuttavatel sellised pered. Mul isiklikult raske. Üksikuna tunnen ennast. Kui loll jutt see ei tunduks, see on ainuke kohta kus ma saan olla mina, kus ma saan rääkida muredst ja probleemidest, ja lugedes vastuseid, ma eitunne ennast nii üksikuna. Rõõmustavad isegi halvastused minu kohta, sest keegi nägi vaeva, keegi vastas, suhtleb minuga. Ka negatiivne vastus on minu jaoks positiiv. Mul on tõesti väga halb enesetunne hetkel.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:15; 23.05 23:38; 24.05 14:58; 24.05 16:56; 29.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?…

Meditsiinilises kirjanduses kohtame viiteid ka sünteetilistele häälepaeltele!

Oh Teid vallatut!

Kui sünteetiline sulgurlihas välja mõeldaks, siis oleks klassikaraadios perfektne bassihääl. Ma ei soovi flöödi … kasutajaid diskrimineerida.

Muide, mina sain oma eluohtlikust rütmihäirest lahti notsitseptiivset võilillejuurt kasutades. See tekitab rütmihäire tekkepiirkonnas anafülaktilise dissotsiatiivse reaktsiooni. Sellele lisaks manustasin viirpuud peanaha kaudu (ööseks viirpuuga immutatud lapp pähe siduda).

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:39; 24.05 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?…

Meditsiinilises kirjanduses kohtame viiteid ka sünteetilistele häälepaeltele!

Oh Teid vallatut!

Kui sünteetiline sulgurlihas välja mõeldaks, siis oleks klassikaraadios perfektne bassihääl. Ma ei soovi flöödi … kasutajaid diskrimineerida.

Muide, mina sain oma eluohtlikust rütmihäirest lahti notsitseptiivset võilillejuurt kasutades. See tekitab rütmihäire tekkepiirkonnas anafülaktilise dissotsiatiivse reaktsiooni. Sellele lisaks manustasin viirpuud peanaha kaudu (ööseks viirpuuga immutatud lapp pähe siduda).

Meelitate jah?
Mina kui vana proff siiski immutasin pealappi lisaks ka Lõunamaisega, jääb ööseks paremini peanaha külge kinni ja hommikul saab patja lutsutada. Aga Te olete väääga olulise asjaolu unustanud: fooliummütsike viirpuulapile! Kõrvalmõjudena tuleb arvestada vähkrevad jalad ja liikuv neer ning ainult hommikune erektsioon.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 08:53; 24.05 15:49; 24.05 16:25; 24.05 16:54; 24.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikuna tunnen ennast. Kui loll jutt see ei tunduks, see on ainuke kohta kus ma saan olla mina, kus ma saan rääkida muredst ja probleemidest, ja lugedes vastuseid, ma eitunne ennast nii üksikuna. Rõõmustavad isegi halvastused minu kohta, sest keegi nägi vaeva, keegi vastas, suhtleb minuga. Ka negatiivne vastus on minu jaoks positiiv. Mul on tõesti väga halb enesetunne hetkel.

Vat sellest osast saan küll väga hästi aru. Muidugi on perekool hea murede väljaelamise koht – paned mõtted kirja ja saad suhelda just sellel määral, mida ise tahad, kui enam ei viitsi vastuseid lugeda, paned kinni. Kirjuta muidugi raskel hetkel siia, ka see on parem kui mitte midagi. Veel parem muidugi, kui sa südamehäire asemel ka siiski seda võimalust arvestaksid, et sul on siiski ärevus.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 16:43; 24.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi nägi vaeva, keegi vastas, suhtleb minuga. Ka negatiivne vastus on minu jaoks positiiv.

Kas sa psühholoogile oled rääkinud, et sinu tegelik probleem on mitte hirm südamehaiguste pärast, vaid tähelepanupuudus, millele kodust vastust ei leia?
Täitsa siiras küsimus.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele kardan halada
Emaga suhteid pole aastaid. Kannatan väga selle pärast.
Mehi, nagu te teate, see ka ei huvita
Vaikime. Igaüks tegeleb enda asjadeg.

Siia ongi su probleem maetud. Hakka inimestega suhtlema. Nii laste, ema kui mehega. Ära hoia kõike endas – nii kogudki ainult probleeme.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiina meditsiini järgi on nii, et kui elus on rõõmu vähe (suhetest, tööst, hobidest), siis hakkab keha sellest märku andma südame puperduse, rütmihäirete jms. Rõõm tugevdab südant. Ja tundub, et see ongi sinu peamine probleem- sinu suhted ei valmista sulle rõõmu. Alusta sellest, et teed oma suhted korda, leiad üles need asjad, mis sulle päriselt naudingut pakuvad. Siis hakkavad ka kehalised vaevused vähenema. Sinu keha räägib sinuga – kuula siis teda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Rütmihäired on ka seotud stressi ja ärevusega, … Kui süda ikka päris rütmist ära käib ja enesetunne selle foonil eriti halb on, siis neid haigeid ravitakse ka elektrofüsioloogiliselt,

Arvate jah?

Aga kas äge nakkuslik krüofiilne kuni vedel lämmastik, koostöös jämedamate männikäbide anaalsel suunitlusel, aitab? Elektrofüsioloogiliselt, kuidas Teile tundub 50Hz asemel kasutada pähe paigutatavat mikrolaineahju?.

Mina olen neid siiani kasutanud nakkusliku kiilaspäisuse vastu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei olnud ka rütmihäireid ega mingeid muresid kuni sain pulsikella.
pulsikell näitas nii mõndagi ja ajas päris muretsema. nüüd kui pulsikella enam ei kasuta, pole muret ka. vahel ikka tunnen aga arvan, et see on rohkem peas kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei olnud ka rütmihäireid ega mingeid muresid kuni sain pulsikella.

pulsikell näitas nii mõndagi ja ajas päris muretsema. nüüd kui pulsikella enam ei kasuta, pole muret ka. vahel ikka tunnen aga arvan, et see on rohkem peas kinni.

Siis sul kõik korras kuna sa ise ei tunne oma südamelööke. Öeldakse nii et inimene ei tohiks tunda enda organite tööd välja arvata mao aga on ka inimesi nagu mina kes tunneb iga oma südame lööki ja tänu sellele ka vahelööke. Viimase holteriga tuvastati üle 6000 vahelöögi ja neid oli pooleks peaaegu superventrikulaarseid ja ventrikulaarseid. Olen 30 aastane noormees kes juba kuskil 6 aastat hädas nendega.juba selle teksti kirjutamise ajal tundsin oma 8 kuni 10 vahelööki. Öeldakse et harjub nendega aga 6 aasta jooksul pole seda harjumist täheldanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen imga päev endaga tööd, igas mõttes. Fūūsilises, psühhilises. Kuid miski ei aita. Hullemaks läheb, mitte paremaks. Ma väga kardan surma, kardan ka seda, et ei suuda ennast kokku ajada, et elu läheb mööda, kardan haigusi, kardan laste pärast, vanemate pärast, töö pärast, tuleviku pärast. Kuid esimesel kohal, on ikka surma hirm. Ja just need südamega probleemid ajavad mulle hirmu. Nii tunni jooksul palju kordi, peale seda kui tunnen häiret. Tuleb nii välja et kardan koguaeg. Siis kui olin laps, juba siis kartsin surma. Ja ma ei tea miks, ka psühholoogid ei suutnud aidata mind mõista seda. Lihtsalt siis olin väike, ja oli selline rumal lapse unistus, et mul on palju aega veel ja keegi kindlasti mõtleb tabletti välja, et mitte surra. Nüüd ma olen vanem naisterahvas, 45 aastat läksid mööda nagu päev, uskumatu. Aga hirm jäi, ja nüüd veel vanus, reaalne probleem. Mees täna soovitas kirikus käima hakata. Ma ei ole valmis selleks:( Miks ma nii kardan surma???

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:15; 23.05 23:38; 24.05 14:58; 24.05 16:56; 29.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma nii kardan surma???

Sellele ei saa ju keegi peale su enda vastata. Küllap sa tead, kaeva üles.
Abistavaid küsimusi, mida endalt küsida:
Kas sa kardad, et see on valus?
Kas sul oleks kahju, et elus on palju tegemata jäänud?
Kas sa kardad endast maha jäävate inimeste pärast? Mida sellisel juhul? Et nad on kurvad? Et nad ei saa hakkama?
Mida sa siis teha ei saaks, kui sa oled surnud? Kas sa praegu teed neid asju? Kui ei tee, siis mis sind takistab – sa ei ole ju veel surnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 09:39; 30.05 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma nii kardan surma???

Sellele ei saa ju keegi peale su enda vastata. Küllap sa tead, kaeva üles.

Abistavaid küsimusi, mida endalt küsida:

Kas sa kardad, et see on valus?

Kas sul oleks kahju, et elus on palju tegemata jäänud?

Kas sa kardad endast maha jäävate inimeste pärast? Mida sellisel juhul? Et nad on kurvad? Et nad ei saa hakkama?

Mida sa siis teha ei saaks, kui sa oled surnud? Kas sa praegu teed neid asju? Kui ei tee, siis mis sind takistab – sa ei ole ju veel surnud?

Ja kui neile küsimustele ka vastust ei leia, isegi kui ausalt otsid, mitte ei ignoreeri kusagil olemasolevaid vastuseid, siis soovitan regressiooniteraapiat. Saad ehk põhjuse teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 09:39; 30.05 09:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Kas EKG põhjal võib teha järeldusi….