Esileht Ilu Kas elektrilise trimmeri kasutamine aktiveerib kuidagi karvakasvu?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas elektrilise trimmeri kasutamine aktiveerib kuidagi karvakasvu?

Postitas:

Mul kitkuti kulmud liiga peenikeseks aastaid, sest mul on suht hõredad ja peened kulmud, kus lisaks oli 1 auk, mid ailmselt minu valitud ilutegijad pidasid vajalikus peita ja pealegi olid sellised üsna pikalt ka moes. Ca 5 aastat tagasi lõpetasin igasuguse kulmude piiramise, et saada tagasi oma esialgne kulmude laius. Tagasi kasvasid vaid üksikud tugevad karvad. Väikest “udu” on rohkem. Kas neid peenikesi udemeid on lootust paksemaks saada, kui ma neid trimmerdan või mingil muul moel lõikan?

Keegi äkki oskab mõnda trimmerit soovitada ka, mis nii peene töö jaoks sobiks.

Huvitav, kas mõni kosmeetik ka veel žiletti kasutab kitkumise asemel? Kitkumine ilmselgelt ikkagi vähendab karvade arvukust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hästi maksad, siis ma võin proovida husqvarnaga hästi ettevaatlikult lasta

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa trimmerdada tahad karvu, mille kasvu sa soodustada soovid, aru ma ei saa, see pole ju loogiline. Pealpoolt lõikamine ei mõjuta kuidagimoodi karvasibula tööd, see on müüt ja kitkumisega on karvasibul kahjustatud. Sellise asja jaoks, et karvakasvu tugevdada, on kulmuseerumid, riitsinusõli jms.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 16:20; 07.07 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei tahagi. Uuringi, et kas kulmukarv muutub ka tugevamaks nagu jalakarvad, kui neid lõigata. Jalakarvad olid mul enne esimesi ajamisi ikka päris peenikesed ja lühikesed. Tugevaks ja pikemaks hakkasid kasvama need alles pärast seda, kui otsustasin neid vahel ära ajada. Mingi aja pärast ei olnud ilma ära ajamata enam üldse võimalik käia. Sellest see loogika

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 14:49; 06.07 13:05; 09.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei tahagi. Uuringi, et kas kulmukarv muutub ka tugevamaks nagu jalakarvad, kui neid lõigata. Jalakarvad olid mul enne esimesi ajamisi ikka päris peenikesed ja lühikesed. Tugevaks ja pikemaks hakkasid kasvama need alles pärast seda, kui otsustasin neid vahel ära ajada. Mingi aja pärast ei olnud ilma ära ajamata enam üldse võimalik käia. Sellest see loogika

Su loogika lonkab. Mitte ükski karv ei muutu raseerimisel tugevamaks ega hakka kiiremini kasvama, raseerimine ei mõjuta karvasibulat. Sulle ainult tundub nii, sest nahapinnalt läbilõigatud karv on jämedam ja kasvab otse välja. Pikemaks kasvades oleks see jälle pehme. Teine põhjus on elu jooksul organismis toimuvad hormonaalsed muutused, mis mõjutavad karvakasvu. Nagu meestelgi- teismelisena õrnad udemed, hiljem tugev habe. Või sa arvad, et meestel kasvab habe just sellepärast, et nad raseerivad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord- karvasibula tööd ei mõjuta absoluutselt mingi nahapinnalt äralõikamine. tugevam ja teravam tundub karv sulle sellepärast, et õhuke ja pleekinud ots on ära lõigatud, ei kasva ta seepärast rutem ega tumedam jms, aga hakkab rutem torkima ja tunda andma. Samamoodi on juuste lõikamine, et kasvavad paksemad ja pikemad, täielik müüt.

Just, ka vanusega karvad lähevad jämedamaks.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 16:20; 07.07 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord- karvasibula tööd ei mõjuta absoluutselt mingi nahapinnalt äralõikamine. tugevam ja teravam tundub karv sulle sellepärast, et õhuke ja pleekinud ots on ära lõigatud, ei kasva ta seepärast rutem ega tumedam jms, aga hakkab rutem torkima ja tunda andma. Samamoodi on juuste lõikamine, et kasvavad paksemad ja pikemad, täielik müüt.

Just, ka vanusega karvad lähevad jämedamaks.

Juuksurid väidavad küll, et juuste lühikeseks lõikamisel on juukseid tugevdav ja kasvu stimuleeriv toime. Enam kui üks juuksur on mind üritanud veenda, et ma aeg-ajalt oma juuksed lühikeseks lõikaksin. No mitte siilikat ei peeta silmas. Ilma lõikamata juus väidetavalt eriti ei kasva ja tihe otste lõikamine stimuleerib karva kasvu.

 

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 14:49; 06.07 13:05; 09.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord- karvasibula tööd ei mõjuta absoluutselt mingi nahapinnalt äralõikamine. tugevam ja teravam tundub karv sulle sellepärast, et õhuke ja pleekinud ots on ära lõigatud, ei kasva ta seepärast rutem ega tumedam jms, aga hakkab rutem torkima ja tunda andma. Samamoodi on juuste lõikamine, et kasvavad paksemad ja pikemad, täielik müüt.

Just, ka vanusega karvad lähevad jämedamaks.

Juuksurid väidavad küll, et juuste lühikeseks lõikamisel on juukseid tugevdav ja kasvu stimuleeriv toime. Enam kui üks juuksur on mind üritanud veenda, et ma aeg-ajalt oma juuksed lühikeseks lõikaksin. No mitte siilikat ei peeta silmas. Ilma lõikamata juus väidetavalt eriti ei kasva ja tihe otste lõikamine stimuleerib karva kasvu.

Stimuleerib nende palka.

Kui sa nt iga 2 kuu järel lõikad, siis lõikad kogu kasvu maha. Tõsi siiski,xet terved juukseotsad on ilusamad ja juuksed tunduvad paksemad, kui katkised ja otstest juba hõredad juuksed. Lõikama peabki nii tihti, et ei oleks katkisi otsi ja see sagedus on individuaalne, sõltub ka juuste töötlemisest. No nt endal on vajadus lõigata 2x aastas, aga sõbranna käibki kord kvartalis, aga mingit kiiremat kasvu pole. Lihtsalt juuksed näevad tal lõpuks terved välja, kui lõpetas lõikuse kartmise, aga pikkust väfa juurde ei tule

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Kas elektrilise trimmeri kasutamine aktiveerib kuidagi karvakasvu?