Esileht Pereelu ja suhted Kas elupõline poissmees on võimeline oma elu jagama?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kas elupõline poissmees on võimeline oma elu jagama?

Postitas:

Muidu hästi tore inimene, klapp omavahel hea, ausus ja usaldus omavahel, seks suurepärane. Võtame asja hästi rahulikult, ta ratsionaalne inimene ega torma kunagi pea ees tundmatusse, nagu ka mina. Aga…
\”Suhe\” ise on veel lapsekingades tegelikult (umbes aasta jagu vastavalt võimalustele ja ajale, kuna vahemaa üpris pikk) ja ma pole ise ka päris kindel, kas tema on just see, kellega oma elu üldse jagada tahaks.
Aga mind on pannud üldse suhtluse jätkamises kahtlema mõningad tema muu jutu seas kõlama jäänud ütlemised. Näiteks see, et kõik sõbrad on tal poissmehed, pereinimesi sõpruskonnas pole.
Tean, et ta on väga iseseisev ja harjunud privaatsusega. Mingi jutu sees mainis ta, et on eluga rahul ega taha seda muuta. Et vist jääbki poissmeheks ega taha lapsi, olevat nende jaoks liiga vana juba. Vanust tal siis 35 ja üksi elanud 16 aastat. Kõige pikem suhe tal on 4 kuud olnud. On maininud, et ei kujuta end ette kellegiga koos elamas, et ei taha oma privaatsust kaotada. Räägib, et talle meeldibki niimoodi lihtsalt kohtuda ja mõnusalt aega veeta.
Loomulikult saan aru tema hirmudest. õik on arusaadav. Millest ma aga aru ei saa, on see, et miks ta pidevalt mainib, et on nii kole ja keegi teda ei taha? Olen aru saanud, et ta ise on eluga rahul ja tahabki üksi olla, milleks siis pidevalt sellised vahemärkused?

Küsimus on selles, kas on üldse mõtet suhtlust jätkata? Mina tean, et tulevikus tahan siiski kooselu ja pereelu ja ehk ka last. Samas ei taha end ka kinni hoida või niisama aega raisata. Samas ta on tore inimene ja hetkel otsest vajadust nagu lõpetada ka pole. Lihtsalt tunnen, et hoolin temast, kuid kardan, et hoolin temast rohkem, kui tema minust.

Mis te arvate? Tasub edasi suhelda ja vaadata, mis saab või lõpetada igasugune suhtlus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

istuge maha ja rääkige asjad sirgeks.

Ma olen küll naine, aga samamoodi 16a üksi elanud, suhteid pole olnud, eluga väga rahul, ei kujuta ette, et peaksin kellegagi koos elama. Samas ma ei välista seda. Kui ikka tunne tuleb, küll siis olen valmis ka kokku kolima. Aga lihtsalt niisama, et ühiskonda sobituda, ma kodu mängida ei viitsi/taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju on tal kompleksid ja madal ensehinnang.
Üritab ohvrit mängida, et seepärast minuga keegi suhteid ei tahagi, et ma nii kole olen… vms Sina pead siis kiitma, et oo sa oled suurpärane jne, jne. Ja kui sa näed lõpuks, et see mees ei vasta sinu ootustele… siis jätad sina ta maha, kuna ta on nii kole.
Soovitan maha istuda ja rahulikult ning SELGELT oma tulevikuplaanidest rääkida. Temal on vanust ja sinul ehk ka, et ei elata enam päev korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa vöid ju jätkata suhet aga samal ajal ka edaasi otsida. mitme raua tules hoidmine ei ole patt, eriti kui see mees ei ole endas kindel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu abikaasa oli ka ca 35 aastat poissmees.nüüdseks juba meil 7a koosolemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahh, selline pidev planeerimine vöib nii möndagi toredat ära rikkuda. Kui suhe praegu toimib ja oled rahul, siis lase käia ja naudi. Kui enam rahul ei ole, siis vaata mida muutma hakkad, kas vahetad meest vöi muudad oma ootused ringi.
Mul näiteks oli nii, et kui hakkasin oma mehega käima sügisel, siis kuna ta oli vahetusöpilane teadsime kogu aeg, et kevadel läheb ta tagasi oma kodumaale. Alguses ma ka mötlesin, et ei taha haiget saada ja mis ma ikka jamama hakkan, kui tean, et see ei kesta kaua. Löpuks siis otsustasin, et kuna ta mulle ikka nii palju meeldib, siis vötan mis vötta annab ja naudin neid 8 kuud. Löpuks läks aga nii, et oleme juba 11 a koos. Oleks nüüd jätnud siis juba asja katki, sest ega sest midagi pikemaajalist nagunii välja ei tule…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda te siis selle aja jooksul kohtunud olete? Ja kas pikk vahemaa tähendab seda, et üks elab Tallinnas ja teine Tartus või tegemist erinevate riikidega. Mina sellisele põhimõttelisele poissmehele eriti ei panustaks, eriti kui mees rõhutab oma privaatsusevajadust ja lapsi ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:25; 06.04 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma mehe kätte,kui oli 34, mina 27 Mitte ühtegi pikemat suhet tal polnud olnud. \”lits mees\”oli :),naiste lemmik. Miks mitte – vaba ja vallaline, heal järjel poissmees.
Temast sai superhea abikaasa ja suurepärane isa!
Kerge see just ei olnud aga tasus vaeva!Oleme koos olnud 12 a, abielus 11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitu korda te siis selle aja jooksul kohtunud olete? Ja kas pikk vahemaa tähendab seda, et üks elab Tallinnas ja teine Tartus või tegemist erinevate riikidega. Mina sellisele põhimõttelisele poissmehele eriti ei panustaks, eriti kui mees rõhutab oma privaatsusevajadust ja lapsi ei soovi.[/tsitaat]

Pikk vahemaa tähendab erinevaid riike, kuid mitte teises maailma otsas. Kohtunud oleme päris palju selle aja jooksul, kordi kokku pole just lugenud, aga neid ikka on omajagu ja enamsti ikka sellised nädalased koosolemised korraga. Selle aja jooksul võiks öelda, et tunneme teineteist päris hästi, teame üksteise pahupooli ja oleme näinud ka väga halbu külgi.

Ja tegelikult hetkel pole ma endaski kindel. Lihtsalt hakkasin mõtisklema, kas üldse tasub end raisata.
Võibolla jah tasuks endalgi veel mõni raud tulle panna.
Ega mul tegelikult kiiret ole kooseluga või lastega, olen alles 31 ja laps on ka olemas. Teisega aega küll veel:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su tekstist jäi silma üks mõte, et pead mittekooselu s olemise põhjuseks hirmu. Hirm ja iseenda vajaduste teadvustamine on kaks täiesti erinevat asja. Kui keegi räägib oma vajadustest privaatsuse järele, siis ei saa sedakuidagi nimetada hirmuks. Niikaua kui ta pole kindel ,et kooselu on parem üksielamisest, ta oma privaatsusest ei loobu. Ja kindlasti pole see hirm. Hirmunud inimene ei suuda iial ennast analüüsida ega ka vastutust võtta. Pigem tormab hirmunud inimene suhtesse kui hoiab suhtest eemale. Üksielamine nõuab kartmatust ja julgust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 19:00; 06.04 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kaugsuhe, siis tekitaks teise suhte juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Su tekstist jäi silma üks mõte, et pead mittekooselu s olemise põhjuseks hirmu. Hirm ja iseenda vajaduste teadvustamine on kaks täiesti erinevat asja. Kui keegi räägib oma vajadustest privaatsuse järele, siis ei saa sedakuidagi nimetada hirmuks. Niikaua kui ta pole kindel ,et kooselu on parem üksielamisest, ta oma privaatsusest ei loobu. Ja kindlasti pole see hirm. Hirmunud inimene ei suuda iial ennast analüüsida ega ka vastutust võtta. Pigem tormab hirmunud inimene suhtesse kui hoiab suhtest eemale. Üksielamine nõuab kartmatust ja julgust. [/tsitaat]

Ma ei pea põhjuseks hirmu. Ma ei otsigi üldse mingeid põhjuseid. Lähtun sellest, mida ta mulle on öelnud. Ja öelnud on ta seda, et kujuta ette end kellegiga elamas, ei oskaks seda ega ole ka kindel, kas üldse tahab.
Privaatsus säilib ju nagunii, nii üksi kui ka koos elades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sain oma mehe kätte,kui oli 34, mina 27 Mitte ühtegi pikemat suhet tal polnud olnud. \”lits mees\”oli :),naiste lemmik. Miks mitte – vaba ja vallaline, heal järjel poissmees.
Temast sai superhea abikaasa ja suurepärane isa!
Kerge see just ei olnud aga tasus vaeva!Oleme koos olnud 12 a, abielus 11.[/tsitaat]
Täpselt minu tekst. Vahetaks ainult mõned numbrid. Tema oli 33, mina 21. Koos 15,5, abielus 14a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igat poissmeest ikka ei kodusta! Minu oma oli nõus küll abielluma aga abielus olles on meil mõlemil oma elu edasi :(! Olen püüdnud ikka perega koos midagi teha, reisidel käia, jalutamas, niisama ringi sõita aga endine poissmees ikka vajab üksiolemist ja \”isase kassi\” hulkumisi- kuskil linnapeal ringi jalutada. Kõrvalt ta ei pane! selle peale võin mürki võtta! aga \”vanapoiste\” asi- seks kah lahtub! :S Teistega eriti ikka ei arvesta! teiste all mõtlen sii end ja last. koos elatud 12 aastat- 11 a abielus oldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajaraisk. kaugsuhted ei toimi. olen ise olnud nii kaug kui ka ultrakaugsuhtes. kuigi huvi oli suur, väsitas lihtsalt ära. Kui lähisuhet soovitakse, siis üldiselt tahetakse nii tihti koos olla kui saab – ja siinkohal on huvi tavaliselt mõlemapoolne.
kuna su kutt juba mainis,et on rahul praeusega,siis vaevalt,et ta muutma hakkab. Muidu oleks juba muutnud. Aastaga on mehel vägagi selge,kas naisest on abikaasat või mitte. Ja sinu poissmehetüübi puhul ei näe küll mingeid märke abielu plaanimise suunas. pigem on tal mugav käia nn kepil.
Ka ei ole tal lähedasi kogemusi nn sõprade peredega. üldjuhul muidu on nii,et kui yks sõpradest otsa lahti teeb, siis minnakse trobikonnal kogu pundiga abielu poolele üle ja varsti on kõik sõrmusekandjad. 35 on liiga vana selleks muutuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ajaraisk. kaugsuhted ei toimi. olen ise olnud nii kaug kui ka ultrakaugsuhtes. kuigi huvi oli suur, väsitas lihtsalt ära. Kui lähisuhet soovitakse, siis üldiselt tahetakse nii tihti koos olla kui saab – ja siinkohal on huvi tavaliselt mõlemapoolne.
kuna su kutt juba mainis,et on rahul praeusega,siis vaevalt,et ta muutma hakkab. Muidu oleks juba muutnud. Aastaga on mehel vägagi selge,kas naisest on abikaasat või mitte. Ja sinu poissmehetüübi puhul ei näe küll mingeid märke abielu plaanimise suunas. pigem on tal mugav käia nn kepil.
Ka ei ole tal lähedasi kogemusi nn sõprade peredega. üldjuhul muidu on nii,et kui yks sõpradest otsa lahti teeb, siis minnakse trobikonnal kogu pundiga abielu poolele üle ja varsti on kõik sõrmusekandjad. 35 on liiga vana selleks muutuseks. [/tsitaat]

Huvipuuduse üle siiani ei saa kurta. Kokkuaamise huvi on alati suurem tema poolt olnud, tema tavaliselt organiseerib kokkusaamisi.
Hiljuti käisime koos 10-päevasel soojamaareisil, kus ka minu laps oli kaasas, nii et härra sai 10 päeva \”pereelu\” maitsta.
Tavaliselt on ta peale nädalast koosolemist umbes 3-6 päeva olnud kadunud (ehk et ei ilmusta mingit elumärki), nimetab seda oma koopas olemiseks. Peale reisi aga on olnud kadunud juba pea kaks nädalat… Seda võib vist üsna üheselt mõista…:(

Ise arvan ka, et ei muutu miskit. Aga samas ka äkki veel vara põhjalikke järeldusi teha. Tema kultuur ja kasvatus natuke teised, nemad tavaliselt võtavadki naised suht hilja ega torma paar kuud peale tutvumist kohe kokku elama ega perekonaseisuametisse.
Võibolla tasuks edasi suhelda veel ja vaadata, mis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oled enda plaanidest ka rääkinud? et soovid kooselu ja lapsi? sellistest asjadest peaks rääkima, sest mees võib arvata, et sul on ka tore lihtsalt niisama hängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 20:08; 05.04 20:14; 06.04 19:51; 06.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole 35 liiga vana midagi. Mingil hetkel hakkab nendel poismeestel lihtsalt igav, kõik on elus järgi proovitud ja siis tuleb ka soov pere järgi. (räägin oma kogemusest – mees siis sai kodustatud veidi pelae 35)
Kui te nädal koos olete, siis ju arvestab sinuga ja käitub suhtes oleva inimesena? Või kuidas. Kas suhtled ka tema sõpradega ja tema sinu omadega. Kui seda pole, siis pigem jah puhas kepp… Muidu ma veel lootust ei kaotaks. 🙂

PS. aga äkki ta on be. Sellepärast ongi kõik sõbrad vallalised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole 35 liiga vana midagi. Mingil hetkel hakkab nendel poismeestel lihtsalt igav, kõik on elus järgi proovitud ja siis tuleb ka soov pere järgi. (räägin oma kogemusest – mees siis sai kodustatud veidi pelae 35)
Kui te nädal koos olete, siis ju arvestab sinuga ja käitub suhtes oleva inimesena? Või kuidas. Kas suhtled ka tema sõpradega ja tema sinu omadega. Kui seda pole, siis pigem jah puhas kepp… Muidu ma veel lootust ei kaotaks. 🙂

PS. aga äkki ta on be. Sellepärast ongi kõik sõbrad vallalised :)[/tsitaat]
be? mis see veel on?
ütleks veel seda, et kaua üksi elanud inimesed muutuvad imelikuks, eriti mehed. vbl see mees juba ongi natuke imelikuks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 20:08; 05.04 20:14; 06.04 19:51; 06.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole 35 liiga vana midagi. Mingil hetkel hakkab nendel poismeestel lihtsalt igav, kõik on elus järgi proovitud ja siis tuleb ka soov pere järgi. (räägin oma kogemusest – mees siis sai kodustatud veidi pelae 35)
Kui te nädal koos olete, siis ju arvestab sinuga ja käitub suhtes oleva inimesena? Või kuidas. Kas suhtled ka tema sõpradega ja tema sinu omadega. Kui seda pole, siis pigem jah puhas kepp… Muidu ma veel lootust ei kaotaks. 🙂

PS. aga äkki ta on be. Sellepärast ongi kõik sõbrad vallalised :)[/tsitaat]

Jaa ikka, väga arvestav on , kui koos oleme. Mõnikord tundub, et ehk liigagi. Ja olen mina tutvunud mõnede tema sõpradega ning tema minu omadega. minu perega on ta tuttav, mina tema omaga mitte. Selgitama ei hakka siinkohal, kuid täiesti arvestatavad kultuurilised põhjused.
Mingi hetk hakkas ta ka ajama juttu, et meil on suhe, ma ei võtnud seda eriti tõsiselt. Viimane kord nüüd väitis, et peab mind \”great fun’ks\”. Mine võta kinni, mis ta tahab.
Bi ta ka pole, selles olen täitsa kindel:D

Aa, ja seda on ka öelnud, et sõbrad ei leia naist kuidagi. Mõned neist juba 38, väga heal järjel ja kena väjanägemisega, kuid ometi ei suuda kaaslast leida. Tundub, et see kari poissmehi siiski pole oma staatuse üle nii õnnelikud, kui nad välja üritavad mängida.

Enda plaanidest ma ka pole ausalt öeldes rääkinud. Nii muu jutu sees ek midagi maininud, kuid mitte midagi konkreetset. Ehk peakski järgmisel kokkusaamisel (kui seda muidugi tuleb, sest see 2-nädalane vaikus on juba äärmiselt kahtlane) oma plaanidest avatud kaartidega rääkima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei usu neid asju, mis ta on sulle endast ja oma soovidest rääkinud on? Kui tahad veenduda, et kas ta ikka tõsiselt neid asju mõtleb, siis küsi otse ja räägi oma soovidest ka. Kõige jamam ongi teadmatus. Mis see kõige hullem ikka juhtuda saab. Vähemalt siis tead, mis sa tema jaoks oled ja saad vastavalt sellele ise edasi otsustada, mis teha tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mhm kulturiruum tekitas minus ka kysimuse…. kas tegemisty moslemiga? siis nende jaoks on eesti naine fun töesti ja saan tema käitumisest jms hästi aru. mina isiklikult kunagi ennasty nendega ei seoks, nii erinevad on nad meist oma suhtumisega. Aga selge on see,et soovitan ka julgelt edasi uudistada, huvitavaid mehi on ilm täis 🙂 ja happines on oluline 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa valmis selliseks teadmiseks, et mehel on veel mõni samalaadne suhe sinuga samal ajal ? Seal koopas ei pruugi ta üldse üksi olla.
Sattusin ühte dokfilmi vaatama, kus naised sattunud moslemitega kokku elama. ja mõni avastas alles abielusolles, et mehel on peale tema veel teinegi naine olemas. Ja selle teise naise olemasolu varjati pikalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 19:00; 06.04 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oled sa valmis selliseks teadmiseks, et mehel on veel mõni samalaadne suhe sinuga samal ajal ? Seal koopas ei pruugi ta üldse üksi olla.
Sattusin ühte dokfilmi vaatama, kus naised sattunud moslemitega kokku elama. ja mõni avastas alles abielusolles, et mehel on peale tema veel teinegi naine olemas. Ja selle teise naise olemasolu varjati pikalt. [/tsitaat]

Ei, ta ei ole moslem, täitsa eurooplane on, kuid siiski natuke teise kultuurilise taustaga ja päritoluga 🙂
Küll aga on neil tavaks enne inimest põhjalikult tundma õppida, kui üldse suhtesse minnakse. Tal on ka kaks venda, üks veidi vanem – pereinimene ning teine noorem natuke temast – elab ka koos naisega ja plaanib abielluda. Tema on see ainus keskmine \”must lammas\”.
Ega ma näe, mis ta teeb ajal, mil me koos pole. Sama ka tema kohta – ta ei tea, mida ma teen. Ise ta väidab, et ajast, mil minuga kohtus, pole tal rohkem kedagi samal ajal olnud. Eks see usalduse küsimus ole. Seda on ta maininud, et teda võin 100% usaldada, kui temal on veidi raskusi minu usaldamisega. Aga siiani pole ma seda usaldust petnud, samas pole nagu sellist õiget suhet ka… Et polegi nagu tegelikult kedagi petta.
Ah, see selline keeruline ja segane lugu. Ise kaldun ka arvama, et ega sel mingit tulevikuperspektiivi ilmselt pole.
Hetkel ei koliks ma kuskile. Samas, ei välista seda tulevikus. Ise ta ka kord ütles, et see tuleks kõne alla paari aasta pärast. Samas nimetab seda nn kaugsuhet great funiks. Et mine siis võta kinni.
Aaa, seda on ta ka öelnud, et tema poolt ei ole mõtet mingeid tundeid oodata, kuna tema ei ole emotsionaalne inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, ta ei ole moslem, täitsa eurooplane on, kuid siiski natuke teise kultuurilise taustaga ja päritoluga 🙂
Küll aga on neil tavaks enne inimest põhjalikult tundma õppida, kui üldse suhtesse minnakse. Tal on ka kaks venda, üks veidi vanem – pereinimene ning teine noorem natuke temast – elab ka koos naisega ja plaanib abielluda. Tema on see ainus keskmine \”must lammas\”.
Ega ma näe, mis ta teeb ajal, mil me koos pole. Sama ka tema kohta – ta ei tea, mida ma teen. Ise ta väidab, et ajast, mil minuga kohtus, pole tal rohkem kedagi samal ajal olnud. Eks see usalduse küsimus ole. Seda on ta maininud, et teda võin 100% usaldada, kui temal on veidi raskusi minu usaldamisega. Aga siiani pole ma seda usaldust petnud, samas pole nagu sellist õiget suhet ka… Et polegi nagu tegelikult kedagi petta.
Ah, see selline keeruline ja segane lugu. Ise kaldun ka arvama, et ega sel mingit tulevikuperspektiivi ilmselt pole.
Hetkel ei koliks ma kuskile. Samas, ei välista seda tulevikus. Ise ta ka kord ütles, et see tuleks kõne alla paari aasta pärast. Samas nimetab seda nn kaugsuhet great funiks. Et mine siis võta kinni.
Aaa, seda on ta ka öelnud, et tema poolt ei ole mõtet mingeid tundeid oodata, kuna tema ei ole emotsionaalne inimene.[/tsitaat]

Einoh, selle peale ütleks, et ära raiska sekunditki enam selle mehe peale kui mingeid kooseluplaane pead.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:25; 06.04 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jummel küll, teine on sulle läbi lillede ära öelnud, et mingit tõsist suhet siit peale great fun-i ei tule. miks sa üldse hellitad lootust ja otsid rohtu \”poissmehe sündroomi\” vastu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 20:08; 05.04 20:14; 06.04 19:51; 06.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jummel küll, teine on sulle läbi lillede ära öelnud, et mingit tõsist suhet siit peale great fun-i ei tule. miks sa üldse hellitad lootust ja otsid rohtu \”poissmehe sündroomi\” vastu?[/tsitaat]

No seepärast ma olengi segaduses, et kord ütleb, et meil on suhe ja teine kord jälle, et great fun.
Ilmselt vist targem see jama lõpetada, sest ma tunne, et mida aeg edasi, seda rohkem ta mulle korda läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No seepärast ma olengi segaduses, et kord ütleb, et meil on suhe ja teine kord jälle, et great fun.
Ilmselt vist targem see jama lõpetada, sest ma tunne, et mida aeg edasi, seda rohkem ta mulle korda läheb.[/tsitaat]
no see great fun on ju ka suhe. äkki teil on üldse keele- ja kultuuribarjäär?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 20:08; 05.04 20:14; 06.04 19:51; 06.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no see great fun on ju ka suhe. äkki teil on üldse keele- ja kultuuribarjäär? [/tsitaat]

Ei ole meil mingit keelebarjääri. Valdan tema emakeelt perfektselt.
Kui üldse, siis on tegemist erinevate arusaamistega suhtest ja lõbust ja erinevad huvid ning ootused teineteise suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.04 11:59; 05.04 18:46; 05.04 19:20; 05.04 20:02; 05.04 20:19; 06.04 19:28; 06.04 20:01; 06.04 23:24; 07.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalagataja on kordki oma lapse peale mõelnud, et kas lapsele ka uus elu sobiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas elupõline poissmees on võimeline oma elu jagama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.