Esileht Ilu ja tervis kas emakavähk peaks ka juba ultrahelis näha olema?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas emakavähk peaks ka juba ultrahelis näha olema?

nutan siin praegu, sest ees ootamas raske düplaasia tõttu konisatsioon. vaatan oma magavat last, ja löristan nutta. arst günekoloogilise vaatluse käigus ütles, et kõik näeb väga ilus välja, ultrahelis samuti, et kõik on nii, nagu peab, aga ometi samal päeval võetud biopsia näitas rasket düsplaasiat. biopsia võeti seetõttu, et pap oli korrast ära. kas te oskate kommenteerida, kui oleks juba vähk arenenud, kas seda näinuks arst siis ultrahelis? või ongi nii, et enne ei saa mitte midagi teada, kui konisatsioon tehtud? olen praegu endast nii väljas:( et ultrahelis võib kõik ok paista, aga ometi on vähk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 22:34; 19.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ikka emakakaelavähk, mida sa mõtled. emakavähiga ei koniseerita, vaid emakas eemaldatakse.

kui sul on ees konisatsioon, siis sellega laheneb kõik. pead vaid korralikult kontrollis käima. mingit emakavähki sul ei ole. mul on koniseeritud emakakael ja mu paljudel tuttavatel ka ja see ei ole midagi hullu, päris kindlasti ei ole see surmaotsus 🙂 edukat oppi ja rahune maha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 22:47; 19.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd küll mingi ajaviide pole.
Katsu rahuneda. Düsplaasia puhul ei ole veel tegemist vähiga. Mõnikord võivad rakumuutused taanduda ilma ravita ka iseenesest. Sõltuvalt düsplaasia raskusastmest on vajalik kas jälgimine või ravi: http://www.inimene.ee/?disease=e&sisu=disease&did=72&idr=BWXDavmjfzhvzz7ab8b3Szg838a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik oleneb paljuski arstist. mulle sattus viimati Keskhaiglas nii \”tore\” arst, kes nägi ultraheli tehes ka 5a tagasi eemaldatud munasarja 🙁 sellest korrast jäi mulle seega küll kahjuks mulje, et UH on viimane asi mida usaldada …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no mul ongi rasked rakumuutused. aastatagune pap oli veel igati korras ja nüüd selline uudis:(

ma just pidasin seda silmas, et ega enne ju kindalt diagnoosi tea, kui konisatsioon tehtud. äkki on juba midagi enamatki kui raske düplaasia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 22:34; 19.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aastaga sellised muutused ei toimu. vaevalt sul seal midagi peale düsplaasia on.

infoks, et peale kon. võid sa HPV viirusest täiesti vabaneda, minul oli nii. siis on vägagi mõistlik lasta end vaktsineerida emakakaelavähi vastu. muidu seda suguelu elavatele naistele ei tehta, aga siis küll, kui HPV viirust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 22:47; 19.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mul ongi rasked rakumuutused. aastatagune pap oli veel igati korras ja nüüd selline uudis:(

ma just pidasin seda silmas, et ega enne ju kindalt diagnoosi tea, kui konisatsioon tehtud. äkki on juba midagi enamatki kui raske düplaasia. [/tsitaat]
Raske düsplaasia diagnoositi mul ka, juba aastaid tagasi, tehti 2 konisatsiooni ja lõpptulemus oli ups! tegelikult lähemal uurimisel polnudki midagi.
See konisatsioon on tänapäeval nii levinud ja nad panevad tihti diagnoosiks raske düsplaasia, et naised, eriti nooremad, asja lohakalt ei suhtuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 23:01; 19.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Raske düsplaasia diagnoositi mul ka, juba aastaid tagasi, tehti 2 konisatsiooni ja lõpptulemus oli ups! tegelikult lähemal uurimisel polnudki midagi.
See konisatsioon on tänapäeval nii levinud ja nad panevad tihti diagnoosiks raske düsplaasia, et naised, eriti nooremad, asja lohakalt ei suhtuks. [/tsitaat]

Sa ajad nüüd küll segast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ajad nüüd küll segast.[/tsitaat]
Ei aja. Ei hakka siin kõike täpselt lahti kirjutama. Ma jagan meditsiinist natuke rohkem kui tavainimene. Kirjutasin rohkem selleks et konisatsioon ei ole veel vähidiagnoos.
http://www.kliinikum.ee/naistekliinik/index.php?option=com_content&view=article&id=29%3Aemakakaela-konisatsioon&catid=3%3Aprotseduurid&Itemid=5

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 23:01; 19.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis kas emakavähk peaks ka juba ultrahelis näha olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.