Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas emapalk tuleb ka arvele kuu algul, nagu lasterahad?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas emapalk tuleb ka arvele kuu algul, nagu lasterahad?

Postitas:

Või tuleb see sel kuupäeval, mil on minu töökohas palgapäev?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka samal päeval kui lastetoetused ehk siis 8. või 9. kuupäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes samal päeval jah nagu lastetoetused,päev siia-sinna, mul ka tavaliselt üheksandaks kontol olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 23:50; 23.03 00:15; 23.03 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole päev siia-sinna. Tehke endale juba selgeks. Need toetused laekuvad kas 8 või 9 kuupäev. Minu teada Tallinn ja Harjumaa saab 8-ndal, ülejäänud 9-ndal. Kui need kuupäevad jäävad nädalavahetusse, siis laekub varem. Ehk siis näide -8-9 on nädalavahetus, hüvitis laekub 6-7. On näitkes 8-s pühapäev, siis Tallinn, Harjumaa saab hüvitise reedel, ülejäänud ikkagi esmaspäeval. Tööandja vanemahüvitist ei maksa, seega ei saa seda ka sel kuupäeval, mil firmas palgapäev. Tegemist on riikliku hüvitisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 00:07; 23.03 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole päev siia-sinna. Tehke endale juba selgeks. Need toetused laekuvad kas 8 või 9 kuupäev. Minu teada Tallinn ja Harjumaa saab 8-ndal, ülejäänud 9-ndal. Kui need kuupäevad jäävad nädalavahetusse, siis laekub varem. Ehk siis näide -8-9 on nädalavahetus, hüvitis laekub 6-7. On näitkes 8-s pühapäev, siis Tallinn, Harjumaa saab hüvitise reedel, ülejäänud ikkagi esmaspäeval. Tööandja vanemahüvitist ei maksa, seega ei saa seda ka sel kuupäeval, mil firmas palgapäev. Tegemist on riikliku hüvitisega. [/tsitaat]
kui laekub 6-7 siis ongi päev siia-sinna. ma ei saa aru millest see närvilisus. ma saan aru kui ma oleks öelnud, et kuule, sa üldse ei saagi raha, et siis oleks põhjust iniseda. ja mul on tuttavaid kellele laekub see raha 10-dal. vähem möla, pikem samm. klaasike veini teeb vast ka su mõru meele rõõmsamaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 23:50; 23.03 00:15; 23.03 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju päev siia-sinna, ikka kindla reegli alusel, enne põhja piirkond, järgmisel tööpäeval lõuna pk. Kümnendal ei maksta. Vaata pensioniameti lehte, seal puust ja punaselt kirjas. Aprillis tuleb 6. ja 9. Märtsis tuli 8. ja 9. Ei mingit päeva siia-sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui laekub 6-7 siis ongi päev siia-sinna. ma ei saa aru millest see närvilisus. ma saan aru kui ma oleks öelnud, et kuule, sa üldse ei saagi raha, et siis oleks põhjust iniseda. ja mul on tuttavaid kellele laekub see raha 10-dal. vähem möla, pikem samm. klaasike veini teeb vast ka su mõru meele rõõmsamaks.[/tsitaat]

Nendel tuttavatel võib 10-ndal laekuda mis iganes raha, aga mitte riiklik toetus, mis on kindlaks määratud kuupäevadel ja saab laekuda tänu nädalavahetusele üksnes varem, mitte hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 00:07; 23.03 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mida mõtet vaielda, Lõuna -Eestis näed jõuab mõnel 10-dal raha.
ma ei viitsi, ajage oma jura, mul ükskõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 23:50; 23.03 00:15; 23.03 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mida mõtet vaielda, Lõuna -Eestis näed jõuab mõnel 10-dal raha.
ma ei viitsi, ajage oma jura, mul ükskõik.[/tsitaat]

sulle aetakse vast sellist jura! oled sa nende pangakontot oma silmaga näinud??? riigi saaks kohtusse anda kui sellisel kuupäeval laekuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui laekub 6-7 siis ongi päev siia-sinna. ma ei saa aru millest see närvilisus. ma saan aru kui ma oleks öelnud, et kuule, sa üldse ei saagi raha, et siis oleks põhjust iniseda. ja mul on tuttavaid kellele laekub see raha 10-dal. vähem möla, pikem samm. klaasike veini teeb vast ka su mõru meele rõõmsamaks.[/tsitaat]

Saa nüüd aru, et laekumiste päev võib tõesti natuke liikuda, kui \”õige\” päev nädalavahetusele satub, aga laekub SAMAL päeval kui muudki peretoetused, kogu kompott korraga. Ja just seda algataja küsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu peretoetuseidki, makstakse ka vanemahüvitist kindlatel maksepäevadel – maksepäevad on 8.kuupäev Põhja-Eestis ja 9.kuupäev Lõuna-Eestis.

Kui maksepäev langeb nädalavahetusele või riiklikule pühale, makstakse sellele eelneval viimasel tööpäeval. Mitte kunagi ei maksta hiljem.

Jutt, et vahest makstakse 10.kuupäeval, ei ole õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas VH kantakse jooksva kuu (näiteks märtsis märtsikuu eest) või eelmise kuu eest( märtsis veebruarikuu eest)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:33; 23.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

VH makstakse eelmise kuu eest(st märtsi eest aprillis), peretoetused käesoleva kuu eest (aprilli eest aprillis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pensioniametis on eraldi exelitabel Eesti ettevõtete palgapäevade kohta kus siis tädid näpuga järge ajavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]VH makstakse eelmise kuu eest(st märtsi eest aprillis), peretoetused käesoleva kuu eest (aprilli eest aprillis).[/tsitaat]

Tänan kiire vastuse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:33; 23.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas emapalk tuleb ka arvele kuu algul, nagu lasterahad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.