Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas enamus eesti naisi on sellised?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: kas enamus eesti naisi on sellised?

Postitas:
yxikmees

RE: kas enamus eesti naisi on sellised?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… et kriminaalse taustaga mehed on nende jaoks ahvatlevad? Mina isiklikult eelistaksin isegi yxikmeest mingile (endisele) vangile.

http://www.elu24.ee/770740/prokuror-paneks-noia-intsu-viieks-aastaks-istuma/
[/tsitaat]
Ei taha mind keegi,ei elukaaslaseks(kriteeriumitega),ega ka ajutiseks suhteks(kriteeriumiteta),ikka vange ja joodikud tahetakse.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

[tsitaat] [small]nyah nyah kirjutas:[/small]

ASJALIK MEES ei oma sellist tutvusringkonda. Kohe päris ausalt.
Imelik, et mu asjalik abikaasa on ligi 40 ja pole selliste asjadega elus hakakma saanud. Kui söber patuteele läks, ei tähendanud, et pidi kaasa ronima ja sellisest \”sõbrast\” ütles ta lahti ka. Suurim pättus, mida teinud võrdub palliga aknasse löömine. Kriminaalsele teele lähevad ikkagi nõrgad isendid, pole midagi öelda ega kaitsta siin.[/tsitaat]

Väga palju oleneb olukorrast.

Su mehel on väga vedanud, et ta pole iial pidanud ellujäämisex naabrimemme keldrist moosi ega kohvikust pirukaid varastama. Et ta pole sattunud olukorda, kus ta kogemata yletab enesekaitse piiri. Et ta pole alla ajanud keset öist maanteed magama jäänud tumedais rõivais joodikut. Et tema esimesex töökohax ei saanud firma ega asutus, kus peamiselt toimus suurejooneline virutamine, nihverdamine, sahkerdamine & tanki löömine.

Me ei saa eeldada, et kõigil elus nii hästi veab. Kellel veab vähem, nendega on ysna yhene: kas esimesest katsest aitas või ei . . .

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei taha mind keegi,ei elukaaslaseks(kriteeriumitega),ega ka ajutiseks suhteks(kriteeriumiteta),ikka vange ja joodikud tahetakse.[/tsitaat]
Kõtt, ärand sina nüüd hakka jälle itkema siin!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui mees varastab, siis ta on julge ja tugev.
Kui mees peseb nõusid, siis ta teeb \”naistetöid\”. Perekool on ikka kuradi kirju küll.[/tsitaat]

Selleks, et varastada, on vaja julgust. Selleks, et end või oma kallimat kaitsta, on vaja tugevust ja julgust. Argpüks ei tee kunagi midagi paha, sest ta ei julge. See kõik ei tähenda seda, et ma idealiseeriks kurjategijaid. Vastupidi, ma ise olen äärmiselt seadusekuulekas kodanik, aga samas mõistan mingil määral ka selliseid pisisulisid, kes on lollusi noorena teinud.
Ma ei pea lugu meestest, kes meestetöid ei oska teha ning kompenseerivad seda naiste pärusmaale tungimisega. Kui mees aitab naisel nõusid pesta, on ok. Kui mees kodus ongi vaid perenaise rollis ja naine rügab tööd teha, siis minu silmis see pole ok. Mulle ei meeldi ka naised, kes hirmsasti tahavad meeste töid teha, mis vajavad füüsilist jõudu. Naine jäägu ikka naiseks (naiselikuks) ja mees meheks. Siidinäpust mehed ei ole minu maitse.
Ma tean, ma olen iganenud mõttelaadiga ja elan vist vales sajandis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ajatusaK

Peamiselt on siin juttu Nõia-Intsust, kuid tegelikult figureerib meil avalikus elus mitmeid VIP-kriminaale, kellele naised tormi jooksevad. Kõik teavad tegelikult, et mehed on pätikari, aga säravad ikkagi koos nendega 🙂

Please wait...
Postitas:
rotsik

Varastamiseks pole küll julgust vaja, vargus on ara inimese \”julgustükk\”.
Kaklusest, kogemata juhtumistest, enesekaitsest, kirgede üle pea löömisest saaksin ma veel aru. Aga vargus? See on puhas alatus. Varast ei saa usaldada.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas enamus eesti naisi on sellised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.