Esileht Pereelu ja suhted Kas enesekindlus tagab hea rühi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas enesekindlus tagab hea rühi

Postitas:

Pühapäevases postimehes lugu hwadest ja halbadest emadest, emadusest.
Enesekindlus olla rühist ka näha. Mul on vilets rüht. On see sius enesekindluse puudumine või nõrgad lihased? Kumb aitab paremini selga sirgeks ajada, kas trenn või psühholoog? Ehk siis vaimne või füüsuline treening?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju näha – imelik, et teemaalgataja pole seda ise tähele pannud. Muidugi on väga nõrga lihaskonnaga, kõvera seljaga jm kahjustusega enesekindlaid inimesi, aga nende puhul on see enesekindlus näha simavaatest. Nii et vastus: ei aita psühholoog, treener ega silmaarst, kui sisemist sära ja enesekindlust pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte enesekindlus ei taga hea rühi vaid hea rüht tagab enesekindluse. Ma olen endale elus teinud perioode, kus teadlikult hoidsin selga sirge erinevates olukordades. Tõesti aitas. Selline võimukas poos. Ja eks see tuleb mõlemat pidi – nii sisemiselt, automaatselt neil, kes on enesekindlad. Aga kui sa pole enesekindel, siis aitab küll teadlikult selg sirge hoida ka enesekindlust tõsta. Proovi. Mõni suudab harjutades ja enesega tööd tehes vägagi oma elu muuta.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pühapäevases postimehes lugu hwadest ja halbadest emadest, emadusest.

Enesekindlus olla rühist ka näha. Mul on vilets rüht. On see sius enesekindluse puudumine või nõrgad lihased? Kumb aitab paremini selga sirgeks ajada, kas trenn või psühholoog? Ehk siis vaimne või füüsuline treening?

Kõige enam aitab see, kui sa ise tahad enda heaks teha kõik võimaliku. Ega psühholoog ei tee midagi, kui sina lähed hoiakuga, et tehke mind terveks, mina maksan. Psühholoog on nende jaoks, tahavad end ise aidata. Ja enesekindluse all sa ei kannata, muidu sa siia sellist teemat ei teeks. Enesekindluseta inimene ei suudaks siia postitust teha. Nii et on sul see enesekindlus olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus üks täpselt teemaga haakuv TED-talk, vaadake-kuulake 🙂 Eestikeelsed subtiitrid ka olemas

https://www.ted.com/talks/amy_cuddy_your_body_language_may_shape_who_you_are

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene asi on teadvustada, et sul on halb rüht. Siis oskad seda ise silmas pidada ja püüda end sirgemalt hoida. Mina olin teismelisena paras küürakas, koolist saadeti mingisse ravivõimlemisse ka seetõttu. Enesehinnang oli üsna madal toona, seega võis küll olla sellest tingitud. Praegu on enesekindlust rohkem, rüht on normaalne ja ei pea sellega enam spetsiaalselt tegelema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin varem jõhker küürakas, eks ma olin hästi ebakindel ka. Aastate jooksul enesekindlus kasvas, samamoodi läks ka selg sirgemaks, aga täiesti sirgeks sain ma selle siiski treeninguga. Tugevad seljalihased ja enesekindlus koos, tagavad väga hea rühi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leia otsinguga kuidagi seda Postimehe artiklit, kas keegi võiks panna lingi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et vastus: ei aita psühholoog, treener ega silmaarst, kui sisemist sära ja enesekindlust pole.

Ühesõnaga soovitad teemaalgatajal nööri kaela panna? Sest mitte miski ei aita, nii on ja nii jääb? Rääkimata sellest, et Perekooli silmis on enesekindlusetu inimene nagunii üks ümmargune null ja igasuguse eluõiguseta ning võiks üldse sinna tagasi ronida, kust tuli. Sinu vastus illustreerib seda suhtumist hästi: kui pole antud, sure ära.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pühapäevases postimehes lugu hwadest ja halbadest emadest, emadusest.

Enesekindlus olla rühist ka näha. Mul on vilets rüht. On see sius enesekindluse puudumine või nõrgad lihased? Kumb aitab paremini selga sirgeks ajada, kas trenn või psühholoog? Ehk siis vaimne või füüsuline treening?

Vaim ja füüsis käivad koos. Kui on näit alaväärsuskomplseks, hoiab ka terve füüsisega inimene vimma, aga kui on tekkinud füüsiline rühihäire, tuleb tegeleda spordiga ja nt joogaga, et rõht taastada ja kindlustada, et vaim kängu ei jääks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas enesekindlus tagab hea rühi