Esileht Sünnitus Kas enneaegselt sündinud lapsega kaotab rahaliselt?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas enneaegselt sündinud lapsega kaotab rahaliselt?

Postitas:

Olen mitmest kohast lugenud väidet, et kui laps sünnib enneaegselt, siis kuidagi kaotab rahaliselt, kuid pole põhjendust leidnud.
Kas keegi oskab lihtsalt lahti seletada, kuidas see siis rahasid mõjutab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:37; 23.02 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõjutagi kuidagi. Võibolla erandjuhul, kui oled nt arvestanud, et lähed dekreeti 1.01.2012, aga laps sünnib detsembris 2011 ja automaatselt lähed sellest kuupäevast dekreeti, siis saad dekreedirahad 2010 aasta järgi ja võimalik, et kaotad.

Aga üldjuhul ei kaota midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:54; 23.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma saan nüüd ilmselt aru, mida algataja mõtleb. Dekreeti peab minema vähemalt 30p enne sünnituse tähtaega. Muidu kaotab rahaliselt. St dekreet kestab ikka 140 päeva, aga need päevad, mis hiljem said mindud, HK ei maksa.

Kui laps sünnib enneaegsena ning sa pole 30p enne lapse tegelikku sündi dekreeti läinud, siis osa inimesi arvab ekslikult, et nii kaotab rahades. Aga see pole tõsi. Loeb sünnituse tähtaeg ja pead dekreedis olema ikka 30p enne tähtaega. Mitte 30p enne lapse tegelikku sündi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:54; 23.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud vastuste eest! Mulle tundus ka, et see ei saa võimalik olla aga tahtsin kindel olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:37; 23.02 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, et kui sul on oht sünnitada enneaegne laps, siis on pisike raha kaotus sinu kõige väiksem mure!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei no yleyldse on lapse saamine rahaline kaotus igas möttes :p, millised pseudoprobleemid inimesi ikka vaevavad, tule taevas appi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, oh kui hea on siin anonüümselt targutada, eks. Inimene võib ju ometi uurida selliste asjade kohta, et kursis olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kuidagimoodi ei kaota mitte midagi (vb tõesti, kui dekreet ja sünnitus langevad ajale, mis mõjutab aastat, mille järgi rahasid arvestatakse). Minu laps sündis 2 kuud enne tähtaega. Pidin dekreeti minema juuli lõpus, laps sündis juunis. Egas midagi, seadsin sammud arsti juurde, kes väljastas mulle nn dekreetlehe alates lapse sünnist ja paar nädalat hiljem tulid dekreedirahad ka.
Kaotasin vaid nii palju, et kui oleksin õigeaegselt dekreeti läinud, oleks mul VH periood lõppenud veebruaris 2013. Nüüd lõppeb jaanuaris 2013. Aga rahalises mõttes ei mõjuta see mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Kas enneaegselt sündinud lapsega kaotab rahaliselt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.