Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas eralasteaia kuutasudelt saab järgmisel aastal TM tagasi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas eralasteaia kuutasudelt saab järgmisel aastal TM tagasi?

Postitas:

Selline küsimus ongi eralasteaias käivate laste vanematele… Ja kes nt kusagil vallas elab, kas vald katab osa lasteaia kulust nö iga järgneva kuu alguses või kuidas on asjad korraldatud? Kas lasteaiad küsimavd pigem kuutasu ette või siiski kuu lõpus/järgmise alguses? Tänud vastajatele – tundub, et endal seisab selline kannatusterada sügisel ees.. Laps ei saa sel aastal valla lasteaeda, kuna sündinud hiljem kui 1.okt
Tänud vastajaile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TM saab tagasi.

Meie linnas annab linn toetusraha otse eralasteaiale/hoiule/hoidjale. Vanematele ei anta midagi. Aed/hoid siis peaks tegema eraldi hinna linnalastele ja linnast väljas elavatele lastele, aga see nende otsustada.

Minu lapse lasteaias küsitakse kuutasu ette ja toiduraha tagantjärele. Pikemas perspektiivis pole ju vahet. Iga kuu maksan ikka 1 kuu kuutasu ja 1 kuu toiduraha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ise erakoolis, selle pealt said vanemad küll raha tagasi. See läheb koolituskulude alla, nii et ka lasteaiast peaks saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TM saab tagasi siis kui neil on olemas koolitusluba. Minu laps käis päevahoius ja ma polnud kindel, et kas saab deklareerida või mitte. Helistasin maksuametisse ja öeldi, et ei saa, peab olema koolitusluba.

Kuutasu küsiti ette ja toiduraha tagantjärele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eralasteaedu on nii vähe, et suurema tõenäosusega satub laps päevahoidu, sealt ei saa tulumaksu tagasi.

Maksan kohatasu kuu eest ette ja toiduraha eelmise kuu eest. Arve tuleb kuu alguses. Vallale tuleb kohe ka saata koopia arvest ja makse kinnitus, kui see on enne 15ndat tehtud, siis saab vallalt kompensatsiooni (meil hüvitis 125, kohatasu 350), kui jääb hiljaks, siis selle kuu eest ei saa ja tagantjärgi ka ei maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps käib eralasteaias ja saan kohatasu pealt tulumaksu tagasi. samuti ka ringide ja eelkooli pealt, kuna korraldajal on koolitusluba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvestage, et järgmisel aastal on intresside, koolituskulude ja annetuste piirsumma, mille saab maksustatavast tulust maha arvata vaid 1920 EUR, st poole vähem kui sel aastal (ühisdeklaratsiooni tehes 3840 EUR)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas eralasteaia kuutasudelt saab järgmisel aastal TM tagasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.