Esileht Koolilaps Kas eratundidele algklassides on nõudlust?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas eratundidele algklassides on nõudlust?

Postitas:

Ma olen kodune inimene ja vaatan, et minu lapsed on vajanud esimesest klassist tublisti abi ka algklassides. Kas algklassides võetakse juba ka lisaks eratunde näiteks matemaatikas või vara veel?
Võiksin ennast välja pakkuda-kuulutada abistamaks veel ka teisi lapsi, aga julgust kuidagi puudu.
Äkki ei ole ikkagi esimeses neljas klassis veel soovijaid…
Samas paljud vanemad on ju ikkagi terved päevad tööl ja kui laps päeval iseseisvalt ei õpi, siis minu laste näitel on õhtul ikka väga nadi midagi selgeks õpetada. Pea ei võta enam lastel kinni.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu näol on teoreetiliselt. Keeruline laps, kes töötab vaid sõna otseses mõttes kõrval. Juhendada ei tule rohkem kui keskmist koolilast. Paraku ei saa ma seda endale lubada – teenusetund ca 15€ pole kallis, lihtsalt ise olen vaene. Istun ise ja tööl käia ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassides ei ole vaja niivõrd õpiabi, vaid et keegi õpetaks lapse õppima ja iseseisvalt õppima. Mina seda ei oska. 1.klassis lapsed käisid pikapäevarühmas igapäevaselt. Lootsin, et sealne pedagoog õpetab nad õppima iseseisvalt, aga kahjuks oli minu lootus asjatu. 6.klass ja asi käib sundimisega ikkagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on nõudlust aga mingit ulme hinda ei maksa keegi. Meil käis näiteks tudeng õpetamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil määral on ikka nõudlust. Esiteks eesti koolide lapsed, kes vene peredest pärit, teiseks lapsed kelle vanematel pole aega. Kolmandaks keerulised lapsed, aga sel juhul hea kui õpetajal on baasteadmised eripedagoogikast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Kas eratundidele algklassides on nõudlust?