Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas esimest korda naistearsti või ämmaemanda juurde?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas esimest korda naistearsti või ämmaemanda juurde?

Postitas:

Pelgulinna sünnitusmaja rasedusega arvelevõtu infot lugedes sain sealt aru, et esimene kord peaks panema aja enda naistearstile ning tema siis suunab edasi ämmaemanda vastuvõtule, juhul kui rasedusega kõik ok.
Kuid mina broneerisin endale aja Medicumis neti teel ise ämmaemanda vastuvõtule ajaks mil mul peaks rasedust 7+ olema, et ei peaks ühe arsti juurest kohe teise juurde minema.
Tekkisgi nüüd küsimus et kuidas Teie teinud olete? Kas äe selle peale imelikult ei vaata kui ma ise tema juurde aja panin kuigi nagu ma aru saan on tavaliselt kombeks kõigepealt günekoloogi juurde pöörduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb vist haiglast ja kommetest, aga tegelikult piisab täiesti vaid ämmaemandast. Küll tema siis suunab naistearstile, millal vaja.

Minul seekord on olnud ja jääb arstile vaid üks korraline külastus (oli vist peale LA-d). Samas on mulle aga tehtud päris mitmeid UH-sid(lisaks ämmaemanda tehtutele). Need ju ka arstide tehtud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaisin ka esimest korda Medicumis ammaemanda juures. Ammaemand votab analuusid ning ise suunab arsti juurde ja tegelikult niimooodi saab numbrit ka kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas esimest korda naistearsti või ämmaemanda juurde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.