Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas FB-s saab ettevõte endale antud arvustuse kustutada?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas FB-s saab ettevõte endale antud arvustuse kustutada?

Postitas:
km70

Või pole see võimalik? Mul ei ole kogemust ettevõtte FB-ga, mõtlen, et kas ettevõte, kus pole ühtegi negatiivset arvustust on tõenäoliselt hea või saab ta ise halvad arvamused maha võtta ning siis on see halb märk?

+4
-7
Please wait...

Postitas:
piret005

Saab küll ise maha võtta.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
km70

Tänan

0
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Ei saa seda teha!

Ta saab panna kas näidata kõik arvustused või peita kõik.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Ma suhtun eelarvamusega firmadesse, kes on arvustamisvõimaluse maha võtnud. Tekitab kohe tunde, et ju siis sai palju negatiivseid arvustusi.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
km70

Hmm, kumb siis nüüd on. Kas saab valikuliselt (näiteks negatiivseid) arvustusi kustutada või saab ainult kõiki kustutada?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Seleina

Google ütleb, et ei saa valikuliselt kustutada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
tavaline rasvatihane

Saab kas kõiki näidata või üldse mitte. Ja paljud ettevõtted ei näita, sest eestlastel pole head tagasisidet harjumust anda, aga samas mõni inimene kohe ähvardab, et kui nö enda tahtmist ei saa, siis kirjutab halva hinde. Et milleks neid ähvardajaid ikka innustada.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Saab kas kõiki näidata või üldse mitte. Ja paljud ettevõtted ei näita, sest eestlastel pole head tagasisidet harjumust anda, aga samas mõni inimene kohe ähvardab, et kui nö enda tahtmist ei saa, siis kirjutab halva hinde. Et milleks neid ähvardajaid ikka innustada.

Kiitmine on eestlase jaoks imal, tegelikult ju on ka. Võtad mõne ettevõtte lehe lahti ja loed siis neid kiidu akorde, tekitab just ebavleva võltsi tunde. Perekoolis kõik naised on negatiivsed ja halvustavad, tavalised eestlased. Aga samas õudsalt kardavad negatiivsust mida ise toodavad.

+1
-14
Please wait...

Postitas:
km70

Perekoolis kõik naised on negatiivsed ja halvustavad, tavalised eestlased. Aga samas õudsalt kardavad negatiivsust mida ise toodavad.

Üsna kindlasti pole sa üldse pädev kõigi Perekooli naiste kohta mingeid järeldusi tegema.

+5
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Perekoolis kõik naised on negatiivsed ja halvustavad, tavalised eestlased. Aga samas õudsalt kardavad negatiivsust mida ise toodavad.

Üsna kindlasti pole sa üldse pädev kõigi Perekooli naiste kohta mingeid järeldusi tegema.

Ma loen ja sa oled väga negatiivne. Aga samas otsid positiivseid ettevõtteid 😀
Miks ma pole pädev, naine kes halvustab, sõimleb, ongi ju kehv iseloom.

0
-6
Please wait...

Postitas:
km70

Ma loen ja sa oled väga negatiivne. Aga samas otsid positiivseid ettevõtteid 😀 Miks ma pole pädev, naine kes halvustab, sõimleb, ongi ju kehv iseloom.

Siis loe paremini. Ja ära arva, et kui sinu vastu negatiivne ollakse, siis on see selle olija probleem ning ta ongi kõige vastu negatiivne. Ei ole nii. Sinu puhul kindlasti ei ole. Sa oled hea näide inimesest, kes saab täpselt seda, mida küsib ja ise jagab – negatiivsust.

Aga ära looda, et sellest nüüd üks tore kaklusteema areneb. Mina küll ei viitsi.

Ja selle kohta, kuidas ma halvustan ja sõimlen, ootaksin kohe huviga näiteid ja tsitaate. Aga tean, et neid ei tule.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Ma loen ja sa oled väga negatiivne. Aga samas otsid positiivseid ettevõtteid 😀 Miks ma pole pädev, naine kes halvustab, sõimleb, ongi ju kehv iseloom.

Siis loe paremini. Ja ära arva, et kui sinu vastu negatiivne ollakse, siis on see selle olija probleem ning ta ongi kõige vastu negatiivne. Ei ole nii. Sinu puhul kindlasti ei ole. Sa oled hea näide inimesest, kes saab täpselt seda, mida küsib ja ise jagab – negatiivsust.

Aga ära looda, et sellest nüüd üks tore kaklusteema areneb. Mina küll ei viitsi.

Ja selle kohta, kuidas ma halvustan ja sõimlen, ootaksin kohe huviga näiteid ja tsitaate. Aga tean, et neid ei tule.

Ma saan aru miks ollakse. PK on koht kus naine klatsib kõiki lähedasi taga, teeb rumalaid teemasid ja kole kui mehed seda näevad, äkki isegi oma mees loeb. Asi pole ju minus, vaid lihtsalt selles et ma olen mees ja ma ei arva nii nagu naised. PK tuleb välja pea kõigi naiste tegelik olemus ja see on ülimalt kole, ma olen sellega harjunud ja ei tee eriti sellest välja.

No nüüd nõuad tsitaate ja tõestust, milleks, tead ikka kuidas sa miinustad, solvad, ka praegu sinu jutt on väga inetu ja solvav, aga pead end staariks keda tuleb viisakalt kohelda. Sa pole mingi printsess, lihtsalt tädi heino. Miks te nii labased kõik olete… aga ma ikka muigan, nõrgem sugu eks

Teavita nüüd vihakõnest vms, vähemalt reedetu raev eks

0
-10
Please wait...

Postitas:
km70

Asi pole ju minus, vaid lihtsalt selles et ma olen mees ja ma ei arva nii nagu naised.

Millegipärast teistel meestel, näiteks mu abikaasal, ei ole sellist probleemi, et naised ei mõistaks ja et naised kõik lollid oleks. Ehh, ilmselt ikka tema viga jälle? 😀

Miks te nii labased kõik olete… aga ma ikka muigan, nõrgem sugu eks

Klassika. Kes on labane, see näeb kõikjal labasust, kes on hea, näeb headust, kes on suli, näeb petiseid.

+8
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Asi pole ju minus, vaid lihtsalt selles et ma olen mees ja ma ei arva nii nagu naised.

Millegipärast teistel meestel, näiteks mu abikaasal, ei ole sellist probleemi, et naised ei mõistaks ja et naised kõik lollid oleks. Ehh, ilmselt ikka tema viga jälle? 😀

Miks te nii labased kõik olete… aga ma ikka muigan, nõrgem sugu eks

Klassika. Kes on labane, see näeb kõikjal labasust, kes on hea, näeb headust, kes on suli, näeb petiseid.

Sest ta on suss. Ega mina ka päriselus ei vaidle naistega, ma ei viitsi. Lihtsalt noogutan kaasa ja unustan selle loba. Jummel kui palju ma pean seda klatsi kuulama, kuidas see naine tegi seda ja too tegi toda ja nende lapsed ja nende mehed. Aga peab ju naistega koos elama, kuigi nad on ju nii rumalad ja tühised. Aga PK vaielda on ju lahe, ma küll eriti halvasti kellegi ei ütle. Väike menopausi riim nüüd viist terve karja naisi endast välja… noo see läga mida minu kohta toodetakse on kordi rämedam.

Eks su mees ka noogutab sinu targutamistele, sest vaidluses ta ju kaotaks, sa hakkaks kriiskama, sõimama, karjuma, kes jõuab seda kuulata??? Aga võib-olla viskab tal sinu rahulolematus üle ja leiab uue naise? Siis teed ka sina PK teema, mind ka peteti….

0
-6
Please wait...

Postitas:
km70

Sest ta on suss.

Eks su mees ka noogutab sinu targutamistele, sest vaidluses ta ju kaotaks, sa hakkaks kriiskama, sõimama, karjuma, kes jõuab seda kuulata??? Aga võib-olla viskab tal sinu rahulolematus üle ja leiab uue naise?

Jep, mis iganes mõte sinu enesetunnet paremaks teeb.

+4
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Aga peab ju naistega koos elama, kuigi nad on ju nii rumalad ja tühised.

Kuna sa kommenteerid siin päris tihti, hakkasid mulle mingil hetkel su sõnavõtud silma jääma. Ja iga kord imestan, miks sa oma seisukohad ja väited alati sellises hirmsas naiste halvustamise kastmes serveerid. Sa kirjutad teemades päris sageli mingi teise nurga alt või kägude enamusele vastandliku arvamuse, see on “naised on pahad ja lollid” laviini alla ära peidetud. Tahad, arutleda, räägi asjast. Ja arutleda sa ilmselgelt tahad, sest käid siin paljudes teemades arvamust avaldamas. Aga mis vastuseid sa küll saada loodad, kui vestluspartnereid pidevalt suvaliste solvangutega üle valad?

Jutt käib FB kasutajaliidesest, sa justkui alustad teemakohast juttu ja siis järsku purtsatad lambist suvalise solvangu.

Kuidas sulle endale meeldiks sellised vestlused:

Sina: Mul läks täna autol esituli katki.

Vestluspartner: Sa ole loll ja sul on väike riist!

Või:

Sina: Käisin eile teatris, väga hea etendus oli.

Vestluspartner: Kõik mehed on sead, kuradid, ainult ühe asja peal väljas!

On tore niimoodi suhelda või? Inimestele, ükskõik kas meestele või naistele, meeldivad asjalikud vestluskaaslased, kes teemas püsivad. Siis muutuvad ka naised kohe sõbralikumaks ja positiivsemaks.

+7
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas FB-s saab ettevõte endale antud arvustuse kustutada?