Esileht Imetamine kas gaasid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kas gaasid?

Postitas:

Laps saab rinda, sööb korralikult pool tundi iga ca 3 h tagant. Nüüd on muutunud peale söömist nii rahutuks. Magama ei jää, muudkui punnib näost punane. Kussutades saan magama, kuid siis ka une pealt ärkab ja punnitab. Kas need ongi gaasivaevused? Kakab korralikult.
Oskab keegi midagi head siis soovitada, et gaasidest kergemini vabaneda? Nüüd viimasel toidukorral andsin SabSimplexit. Ta mul suht kehv krooksutaja ka.

Ja teine mure on, et ülehuule keskele on tekinud ilmselt imemisest vill? Kas siis imemisvõte vale? Kas see teeb talle ka haiget?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti on tegemist tõesti gaasidega kuid kas sa ise ei kuule kui ta puuksutab või kakab? See ülahuule nn.,,vill” on täiesti normaalne,see ei ole valus ja kaob mõne aja tagant, see tuleb tal imetamisest aga kas võte on õige või vale, peaksid ikka sina ise tunnetama ja teadma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean oma neljanädalast vahel pool tundi syles loksutama, et krooksu kätte saada. Isegi tunni aja pärast võib mehine krooks tulla. Vahepeal panen pikali ja siis uuesti pysti õlale. See aitab krooksu välja. Keegi kuskil teemas kirjutas, et kui sisse ahmitud õhk ei tule krooksuna välja, siis peab see puuksuna tulema. Õnneks puuksuga probleeme pole. Puuksu aitab hästi väljutada fyysiline tegevus – lapse kõhul käega ringjalt silitamine, jalgade kõverdamine kõhule ja paljad kõhud vastamisi olemine. Meil on kas syles ringi käes palja kõhuga vastas või oleme diivanil poolistuli. Ja ahvikannatust läheb ka vaja 😉
Imemisvill tuleb ka õigest imemisvõttest. Mu tytrel on pidevalt \”noka\” otsas (ylahuule terva tipp) imemisvill, mis kooriku peale võtab. Ma määrin seda aeg-ajalt Purelaniga. See teeb kooriku pehmeks ja järgmise imetamisega kooruvad ära. Imemisvõte tunnistati kolme erineva ämmaemanda poolt õigeks synnitusmajas. Mu nibud kinnitavad sama. Imemisvill lapsele valus pole, sest kui ma seda määrin, siis ei tee ta teist nägugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine kas gaasid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.