Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas haigusleht, kui ei jõua tööl rasedana olla?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas haigusleht, kui ei jõua tööl rasedana olla?

Postitas:

Laps sünnib augustis, hetkel tunnen, ennast kehvasti ja ei jõua tööl olla.
Kas on võimalik kasutamata jäänud puhkus välja võtta koheselt? Kuna asutuses on kindel kollketiivpuhkus, siis tööandja ei taha seda mulle päevapealt anda.
Olen aru saanud, et vahetult, enne dekreedilehte saan välja võtta kasutamata puhkuse+dekreedipäevade eest 11 päeva.
Kas mu loogika on õige, et hetkel on mul võimalus võtta vaid haigusleht? Mis ei ole just kõige kasulikum rahaliselt…
tänud vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:07; 18.05 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhkust nõuda sa ei saa (seadus lubab seda teha VAHETULT enne rasedus-sünnituspuhkusele e dekreeti jäämist või vahetult pärast lhp lõppu), kokkuleppel muidugi saaks.

Puhkuse saad tõesti nii palju, kui koguneb perioodi eest 1.jaanuar 2012 kuni dekreedi lõpp 2012.a.

Kui tervis ei võimalda töötada, saab loomulikult võtta haiguslehe. Kontrolli, et ükskõik mis arst selle väljastab, lehel oleks kood 19 st haigestumine raseduse ajal: siis maksab kohe Haigekassa ja 2.päevast.
Rahaliselt tähendab see 70% eelmise aasta keskmisest.

Samuti, kui töövõimetus on pikem st on tõenäoline, et sa nii palju ei kosu, et tööle naasta, võib arst väljastada lehe \”üleviimine kergemale tööle\”-kui tööandjal sellist tööd pole, oled dekreedini haiguslehel ja saad 70% eelmise aasta keskmisest kuid siis on kohustuslik jääda dekreeti 70p enne tähtaega, valida ei saa.

Kasikum on, kui oleks sellist tööd, n töötad paar tundi päevas…kuig palk väheneb, haigekassa maksab kinni vahe eelmise aasta keskmiseni, 100% kokku st, mitte 70%

Õnneks ei mõjuta see aga sinu sünnitushüvitist(dekreediraha), sest see on ka eelmise e 2011.a alusel.

VH ka mitte, isegi kui väljastatakse leht \”üleviimine kergemale tööle\”, sest ka VH on sul 2011.a alusel.

küsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan kohalik 🙂
kui laps sünnib augustis, siis kõige kasulikum on dekreeti jääda 30 päeva enne. seega juulikuus, kuid juulikuus on meil kollektiivpuhkus. Kuidas on mul võimalik see jääk välja võtta enne dekreeti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:07; 18.05 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed puhkuseavalduse, vähemalt 14p enne puhkusele jäämist

kellele
sinu andmed

AVALDUS

Soovin kasutada korralist puhkust…puhkusepäeva alates…kuni…, puhkust soovin vahetult ennne rasedus-sünnituspuhkusele jäämist vastavalt Töölepingu seaduse § 69 p 7.1

kuupäev
allkiri

St jääd puhkusele ENNE kui teised, enne kollektivpuhkust, kuna sinu rsp algab ajal, kui kollektiivpuhkus oleks. Puhkus ja töövõimetusperiood(rsp) ei saa kattuda.
Ja rasedal on seaduslik õigus, hoolimata puhkusegraafikust, saada puhkus vahetult enne rsp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui laps sünnib augustis, kas siis on kõige kasulikum minna dekreeti 30 päeva enne, seega 1. juulil?
kas ma saan õigesti aru, et artst peab ütlema kuna saan dekreeti minna, nt kuupäeavaks on 1. juuli?, siis vahetult enne seda juunikuus saan võtta välja oma kasutamata puhkuse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:07; 18.05 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreeti jäämise aja valib ikka rase ise, mitte arst.

30 päeva enne tähtaega ehk siis hiliseimal võimalusel on kasulik sellepärast, et
– siis käid võimalikult kaua tööl ja saad palka
– algab hüvitiste periood võimalikult hilja ja seega on laps hüvitiste lõppedes võimalikult vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zensus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Dekreeti jäämise aja valib ikka rase ise, mitte arst.

30 päeva enne tähtaega ehk siis hiliseimal võimalusel on kasulik sellepärast, et
– siis käid võimalikult kaua tööl ja saad palka
– algab hüvitiste periood võimalikult hilja ja seega on laps hüvitiste lõppedes võimalikult vana.[/tsitaat]
Ma olin paistes ja vererõhk kõrge ja lootsin ka dek.jääda 30 päeva, kuid haiguslehte ei saanud nii kauaks. Arst pani ikka dek.70 päeva varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]zensus kirjutas:[/small]

Ma olin paistes ja vererõhk kõrge ja lootsin ka dek.jääda 30 päeva, kuid haiguslehte ei saanud nii kauaks. Arst pani ikka dek.70 päeva varem. [/tsitaat]

See on ju iseenesestmõistetav! Dekreet tähendabki ju rasedusest/sünnitusest tingitud töövõimetust. Kui inimene ei suuda tööl käia, siis tuleb loomulikult see leht esimesel võimalusel anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 16:41; 20.05 16:17; 20.05 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui võtta perearsti käest haigusleht(mitte rasedusarsti), siis ei pekas ehk 70p ennem jääma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 18:39; 20.05 13:47; 20.05 14:35; 20.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas sa oled siis haige? haiguslehte ei võeta ju ometi sellepärast, et oled rase! Rase olemine ie tähenda ju haigust. Normaalsete rasedusvaevuste puhul ei tohiks küll haiguslehte väljastada, kui naisel juba 30 nädalat täis. Mingu dekreeti. Aga kui rase haigestub näiteks viirusesse või murrab jalaluu, siis on loomulik saada haigusleht, ka peale 30. nädalat.

Iseasi muidugi, kas perearst teab, mitu nädalat sul on ja kuidas ta üldse neid lehti annab. Mõni annab väga lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 21:30; 20.05 18:51; 21.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda meelt, kui Riik üritab kõik teha, et võimalikult vähesega hakkama saada, siis ei ole seal midagi imaelikku ja enamus teevadki nii, et perearsti käest haigusleht, et venitaks ikka 8 kuud välja rasedust tööl käies. Nt seljavalu kurdetakse, paar nädalat kodus ja siis paar nädalat veel tööl käimist ja ongi korras, saad ühe kuu võrra rohkem emapalka. Muidugi oleneb perearstist. Siiani tullakse ikka vastu, see oleks häbematu ja kius juba kui surutakse raseda haiguslehte, mis garanteerib 70p enne dekreeti jäämist. Ülduhul teevad kõik inimesed nii, nagu on neile kõige kasulikum. Ei ole siin rikkureid Eestis nii palu, et nüüd süümepiinad viiksid depressioonini, kui nüüd võtta ikkagi raseda haigusleht, jumala eest, et ma ei teeks valesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 18:39; 20.05 13:47; 20.05 14:35; 20.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen seda meelt, kui Riik üritab kõik teha, et võimalikult vähesega hakkama saada, siis ei ole seal midagi imaelikku ja enamus teevadki nii, et perearsti käest haigusleht, et venitaks ikka 8 kuud välja rasedust tööl käies. Nt seljavalu kurdetakse, paar nädalat kodus ja siis paar nädalat veel tööl käimist ja ongi korras, saad ühe kuu võrra rohkem emapalka. Muidugi oleneb perearstist. Siiani tullakse ikka vastu, see oleks häbematu ja kius juba kui surutakse raseda haiguslehte, mis garanteerib 70p enne dekreeti jäämist. Ülduhul teevad kõik inimesed nii, nagu on neile kõige kasulikum. Ei ole siin rikkureid Eestis nii palu, et nüüd süümepiinad viiksid depressioonini, kui nüüd võtta ikkagi raseda haigusleht, jumala eest, et ma ei teeks valesti. [/tsitaat]Vabandust väga, aga rasedad ja imikute emad on küll Eesti riigi üldiste võimaluste ja muu maailma olude taustal meil nii hästi kindlustatud ja hoitud, et selles vallas küll mingit viginat ja riigi süüdistamist ei tohiks olla.

Iseasi, mis lood on muude sotsiaalsete garantiidega, aga rasedad küll Eestis ei peaks kurtma, et riik pole nende heaks veel küllalt palju teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:06; 20.05 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 18:39; 20.05 13:47; 20.05 14:35; 20.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]
Mid sina siis tahaksid? Et saaksid lapse 18-aastaseks saamiseni kodus passida ja maksumaksjad plekiks selle kinni või? Niigi makstakse 18 kuud vanemahüvitist ning hoitakse titemammadele 3 aastat töökohta, ikka on vähe: hoidke 18 aastat ja makske toetust ka veel. Ja võimalikult palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:52; 20.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]Krt, keegi ei keela Sul raseduse ajal ega titega kodus olles natuke raha säästa ja säästude arvel veel kodus olla. Nimeta mulle palun kas või üks riik, kus riik kompenseeriks kolm aastat emale täispalka! Ja nimeta veel mõnedki riigid peale Eesti, kus imikuga kodus olemine oleks võrreldes elanike keskmise elustandardiga sedavõrd hästi riigi poolt hüvitatud kui meil. Meie kõigi õnneks on praegu süsteem pisikeste laste vanemate jaoks ikka ülitoetav.

See on tõesti niisugune teema, et anna janusele juua teelusika või ämbriga – ikka pole rahul, ikka on vähe!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:06; 20.05 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]

Mitte ükski ema ei pea 1,5a kõrvalt tööle minema. See on teie pere otsus, et last planeerima hakates, raseduse ja VH jooksul ei suutnud mitte midagi kõrvale panna. 10a tagasi, kui elatustase oli palju madalam ja VH-d polnud, ei pannud keegi kahekuust sõime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 16:41; 20.05 16:17; 20.05 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]
esiteks – pooleteistaastane käib sõimes.
Teiseks – ehk ikka ei tasuks neid lapsi vorpida, kui elatustase nii kehv, et ühe vanema palgaga kohe kuidagi ära ei ela, isegi paari kuud mitte; ja pole ka ühtegi vanaema või vanavanaema lapsehoidmisel appi võtta. Või on nii kehv palk, et hoidjat ei jaksa palgata. Äkki tasuks siis enne lapse planeerimist juba väike varu tekitada.

NB! Mul ei olnud varu ka, aga ma ei käi ka virisemas, et riik vähe RAHA annab. Pigem virisen selle üle, et lapsel varsti ka 3-aastaseks saades ikka lasteaiakohta pole, kuigi on sünnist saadik järjekorras ja läksin tööle, kui laps pooleteistaastane. Vot seal oleme küll paljudest riikidest maas. Saan hakkama, aga väga raske on, midagi ei saa lubada endale tänu suurtele hoiuarvetele. Kui omavalitsus ei suuda mun.lasteakohta tagada, peaks kompenseerima KÕIK kohatasu, mis ületab mun.lasteaia kohatasu maksumuse. Mitte 106 ¤, nagu Tallinnas. Kõige suuremad maksud, kõige madalam toetus – pole just hea tasakaal.
Tigedaks teeb see, et seni olen oma 3 last saanud ikka normaalsel ajal lasteaeda, aga nüüd, kus sündivus niikuinii väike ja minu kandis mitmeid uusi lasteaedu ehitatud, on olukord järjekordadega hullem, kui kunagi varem. Lihtsalt tõesti ei uskunud seda, et 2009 sündinud lapsele pakutakse lasteaiakohta varemalt 2014. Just nii mulle kuu aega tagasi öeldi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 21:30; 20.05 18:51; 21.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin hõiskas 10a tagasi sotiaalsele elule…10a ja rohkem tagasi olid maksud väiksemad ja palkadega elas väga hästi ära. Kunagi väga ammu,vene ajal ei makstud emapalka, kuid kuus 25 rubla eest sai oioi kui palju osta ja jäi üle ka. Ei maksa võrrelda 10a tagust ja praegust majanduslikku olukorda, 10a tagasi olid paremad ajad, ma sain sama töö eest eesti keskmist, praegu saan jagada see summa kahega ja veelgi jääb alla. Iga ema ei sünnita lapsi raha eesmärgil nagu siin mõni vihjab-kui raha alla ei saja ei maksa ka tittesid vorpida. Esiteks saab lapse kohta titt öelda vaid neid mittesalliv inimene. MIna ei suuda öelda: see titt- kellegi imiku või lapse kohta.
PS! Minu teada ei pea enam ammu tööandja hoidma kohta lapsepuhkuselt naasva ema jaoks. Kunagi oli see arutusel ja mulle jäi see millegipärast meelde. Võimalik, et muudeti hiljem ümber see punkt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 18:39; 20.05 13:47; 20.05 14:35; 20.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes siin hõiskas 10a tagasi sotiaalsele elule…10a ja rohkem tagasi olid maksud väiksemad ja palkadega elas väga hästi ära. Kunagi väga ammu,vene ajal ei makstud emapalka, kuid kuus 25 rubla eest sai oioi kui palju osta ja jäi üle ka. Ei maksa võrrelda 10a tagust ja praegust majanduslikku olukorda, 10a tagasi olid paremad ajad, ma sain sama töö eest eesti keskmist, praegu saan jagada see summa kahega ja veelgi jääb alla. Iga ema ei sünnita lapsi raha eesmärgil nagu siin mõni vihjab-kui raha alla ei saja ei maksa ka tittesid vorpida. Esiteks saab lapse kohta titt öelda vaid neid mittesalliv inimene. MIna ei suuda öelda: see titt- kellegi imiku või lapse kohta.
PS! Minu teada ei pea enam ammu tööandja hoidma kohta lapsepuhkuselt naasva ema jaoks. Kunagi oli see arutusel ja mulle jäi see millegipärast meelde. Võimalik, et muudeti hiljem ümber see punkt.[/tsitaat]

Sa vist saanud hästi aru – kirjutasin selgelt, et elatustase oli palju madalam. See tähendab just seda, et oma palga eest sai endale palju vähem lubada kui praegu. Kui buumiaastad välja arvata, siis pole eestlased iial nii rikkad olnud kui nüüd.
Mille poolest on titt inetu sõna? See on täiesti neutraalne ja sadu aastaid kasutusel olnud eestikeelne sõna imiku tähistamiseks!

tit’t imik, väike laps; argi nukk ▪. Naisel on titt tulemas, naine ootab titte naine on rase. Tite+ema, tite+lapid mähkmed, tite+puder (katsikutoit), tite+tegemine argi

Viimane on ka vale – kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni tööleipng peatub ja ema tuleb tööle tagasi võtta täpselt lepingus ettenähtud tingimustel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 16:41; 20.05 16:17; 20.05 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes siin hõiskas 10a tagasi sotiaalsele elule…10a ja rohkem tagasi olid maksud väiksemad ja palkadega elas väga hästi ära. Kunagi väga ammu,vene ajal ei makstud emapalka, kuid kuus 25 rubla eest sai oioi kui palju osta ja jäi üle ka. Ei maksa võrrelda 10a tagust ja praegust majanduslikku olukorda, 10a tagasi olid paremad ajad, ma sain sama töö eest eesti keskmist, praegu saan jagada see summa kahega ja veelgi jääb alla. Iga ema ei sünnita lapsi raha eesmärgil nagu siin mõni vihjab-kui raha alla ei saja ei maksa ka tittesid vorpida. Esiteks saab lapse kohta titt öelda vaid neid mittesalliv inimene. MIna ei suuda öelda: see titt- kellegi imiku või lapse kohta.
PS! Minu teada ei pea enam ammu tööandja hoidma kohta lapsepuhkuselt naasva ema jaoks. Kunagi oli see arutusel ja mulle jäi see millegipärast meelde. Võimalik, et muudeti hiljem ümber see punkt.[/tsitaat]
Jajah, saime juba aru, et oled madalalaubaline: õiendad ja tänitad, aga kehtivatest seadustest ei tea saa ööd ega mütsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:52; 20.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]

a koli USA-sse – kõigi võimaluste maale. seal peab mõnel ametikohal käima tööl kuni sünnituseni (st töölt lähed sünnitama) ja 2 ndl peale sünnitust pead tööle tagasi minema. vot see on karm. sisuliselt jäädakse ilma kõigest, mida laps õpib ja teeb.

1,5 aastat töise tulu säilimist Eestis on täiesti super asi! välismaalased, kes eesti VH süsteemist kuulevad, imestavad alati, et kuidas riik jõuab sellist asja maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist aastane laps(siis lõppeb emapalk)viia lasteaeda, kus laps on alles täista titt ja tahaks vähemalt 1.5a veel emaga kodus olla, see on riigi poolt õige? Nii hirmus vara kangutatakse laps ema küljest lahti, pikad päevad lasteaias, sest ema peab tööle minema väikese lapse kõrvalt, kuna emapalk lõpetatakse just siis, kui hakkab raha lapse peale kõvasti minema. Tõesti, väga palju aitab riik. Iga kuu on ema jaoks tähtis, mis ta saab veel lapsega kodus veeta. [/tsitaat]
Märgiks veel, et pooleteistaastasele lapsele ei hakka kuidagi jube palju raha kuluma, ajutiselt just vähem – mähkmetest hakkab laps välja kasvama või vähemalt kulub neid palju vähem ja ka rinnapiimaasendajalt võib tavalisele piimale üle minna; kallid beebipüreed või eritoidud asenduvad kogu pere tavatoiduga.
vanemahüvitis on kehtinud alates 2003 ja vahepeal selle maksmise perioodi pikendati. Seega praegustele sünnitajatele ei saaks tulla kuidagi üllatusena see, et vh lõpeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 21:30; 20.05 18:51; 21.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas haigusleht, kui ei jõua tööl rasedana olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.