Esileht Pereelu ja suhted kas hakkaksid armukeseks järgmistel tingimustel…

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: kas hakkaksid armukeseks järgmistel tingimustel…

Postitas:

armukeseks või lihtsalt litsiks, mis vahet on, pole ju mingi vahet va et mehed ei vahetu. aga mees ostab sind endale. haige värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saan mehest aru, kui mina (naine) ostan korteri oma armuksele (mees) siis ma tahaks ka ikka mingit garantiid, et kui korter jorsi nimel, see mind kurele ei saada.
Niisama heategevust ju ei teeks, et ostaks aga paari seksi korra eest korteri mehele.

Ammu tuntud tõde, et me kõik oleme ostetavad ja müüdavad, erinevus on ainult hinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastik mõelda mida sinusugune l..s on nõus raha nimel tegema. mitte iialgi ei laskuks nii madalale. väärtusetu ja saamatu naine oled

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oled 1 kuni mitme lapsega üksikema, elad üürikorteris.
Sissetulekut napib, kogu aeg pead arvestama söögi, riiete, kõigega.
Tutvud mehega, kes selgub, et on abielus, kuid tahab sinuga suhet.
Mees on rikas, no ütleme varakas. On nõus ostma sulle korteri ja majanduslikult kindlustama.
Loomulikult soovib sinuga aega veeta, teadagi mis eesmärgil. Korteri ostaks sulle, kuid poole praegusest korteri turuväärtusest pandiks enda kasuks, kindlustamaks seda, et sa ikka edasi armukseseks jääd. Kas oleksid nimetatud tingimustel nõus armukeseks hakkama?
Kui suhe lõpeks, müüdaks korter maha ja sina saaks ikkagi poole sellest endale.

Palun vastake ausalt, sest häbeneda ei ole mitte midagi, foorum on anonüümne. Vastake parem need naised, kes on reaalselt sellises olukorras, et üürikas, laps ja vähene(olematu) majanduslik kindlustatus. Varakatel ei ole mõete ilkuma ja mõnitama hakata.
[/tsitaat]
Hüpoteek on mõeldud tagama mingit lepingulist kohustust.
Seega soovitaks süveneda just sellesse lepingusse ja eriti kõrvalnõuetesse(intress,viivis,leppetrahv vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, targad koos siin jälle, kinnis- ja vallaspandil on vahe ka, teate. See selleks.

Tingimused ei ole halvad per se, pigem tuleks mõelda, kas sa ise selleks valmis oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oled 1 kuni mitme lapsega üksikema, elad üürikorteris.
Sissetulekut napib, kogu aeg pead arvestama söögi, riiete, kõigega.
Tutvud mehega, kes selgub, et on abielus, kuid tahab sinuga suhet.
Mees on rikas, no ütleme varakas. On nõus ostma sulle korteri ja majanduslikult kindlustama.
Loomulikult soovib sinuga aega veeta, teadagi mis eesmärgil. Korteri ostaks sulle, kuid poole praegusest korteri turuväärtusest pandiks enda kasuks, kindlustamaks seda, et sa ikka edasi armukseseks jääd. Kas oleksid nimetatud tingimustel nõus armukeseks hakkama?
Kui suhe lõpeks, müüdaks korter maha ja sina saaks ikkagi poole sellest endale.

Palun vastake ausalt, sest häbeneda ei ole mitte midagi, foorum on anonüümne. Vastake parem need naised, kes on reaalselt sellises olukorras, et üürikas, laps ja vähene(olematu) majanduslik kindlustatus. Varakatel ei ole mõete ilkuma ja mõnitama hakata.
[/tsitaat]

Jah, hakkaksin. Mees võiks natuke meeldida ka ja siis võiks kuus 500 niisama peo peale anda. Elu oleks nagu lill. Miks mitte. Kohustusi pole, ainult lõbu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi hakkaksin, kui mees ei oleks vastumeelne. Tema välimus, iseloom jm peaks ikkagi meeldima. Miks mitte. Korterit ei tahakski temaga seaduslikult jagada, see tundub liiga riskantne, aga väikese raha ja kinituse vastu poleks küll midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida oligi tarvis tõestada: PEREKOOL ON LITSE TÄIS.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:02; 04.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vastik mõelda mida sinusugune l..s on nõus raha nimel tegema. mitte iialgi ei laskuks nii madalale. väärtusetu ja saamatu naine oled [/tsitaat]

vabandust, aga kellega sa räägid? kus teemaalgatuses oli öeldud, et teemaalgataja päriselt sellises olukorras on? Lihtsalt oli küsimus, kas oleksid nõus, ma ei palunud hinnanguid anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.07 18:15; 03.07 18:22; 03.07 19:02; 03.07 19:04; 03.07 19:07; 03.07 19:10; 03.07 19:17; 03.07 19:48; 03.07 20:18; 04.07 08:37; 04.07 08:51; 04.07 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeaalgataja olen:
Tõestada oli vaja mitut asja.
Esiteks, oli palutud vastust, kas oleksid nõus.
Enamus tormab kohe hinnanguid andma. Mingi osa vastab ka otse küsimusele, ja ausalt öelds on need inimesed kõige sümpaatsemad.

Teine asi, mis paneb imestama: Suur osa teemasid siin perekoolis räägib sellest, kuidas naised elavad aastaid mehega koos, rügavad, koristavad ja isegi sünnitavad lapsi luuseritele. Lõpuks selgub, mees on kogu selle aja endale kenakese kopika korjanud, pluss korteri(maja) soetanud ja naine vaadaku ise lahutuse korral kus elab. See on müstiline ja selle juhtumi puhul tahaks öelda, et naine oli loll ja saamatu.
Minu küsimuses pakkus mees naisele korterit, oli nõus rahastama ka. Naine saab vähemalt kindlustatud. Mingit nippi ega lepingut ei ole asja taga. Mees lihtsalt tahab seda teatud naist toetada ja kõik. Ehkki tal on pere.
Imelik, kirjutavad siin pooled naised, et tundeid pole ja elavad oma saamatute ja rahatute meestega koos. Kas see pole jäle?

Ja veel, sellist ettepanekut ei ole mulle tehtud, see oli fiktsioon. Virelev ükikema ma ka ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.07 18:15; 03.07 18:22; 03.07 19:02; 03.07 19:04; 03.07 19:07; 03.07 19:10; 03.07 19:17; 03.07 19:48; 03.07 20:18; 04.07 08:37; 04.07 08:51; 04.07 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teeaalgataja olen:
Tõestada oli vaja mitut asja.
Esiteks, oli palutud vastust, kas oleksid nõus.
Enamus tormab kohe hinnanguid andma. Mingi osa vastab ka otse küsimusele, ja ausalt öelds on need inimesed kõige sümpaatsemad.

Teine asi, mis paneb imestama: Suur osa teemasid siin perekoolis räägib sellest, kuidas naised elavad aastaid mehega koos, rügavad, koristavad ja isegi sünnitavad lapsi luuseritele. Lõpuks selgub, mees on kogu selle aja endale kenakese kopika korjanud, pluss korteri(maja) soetanud ja naine vaadaku ise lahutuse korral kus elab. See on müstiline ja selle juhtumi puhul tahaks öelda, et naine oli loll ja saamatu.
Minu küsimuses pakkus mees naisele korterit, oli nõus rahastama ka. Naine saab vähemalt kindlustatud. Mingit nippi ega lepingut ei ole asja taga. Mees lihtsalt tahab seda teatud naist toetada ja kõik. Ehkki tal on pere.
Imelik, kirjutavad siin pooled naised, et tundeid pole ja elavad oma saamatute ja rahatute meestega koos. Kas see pole jäle?

Ja veel, sellist ettepanekut ei ole mulle tehtud, see oli fiktsioon. Virelev ükikema ma ka ei ole.[/tsitaat]Litsi mõtlemisega hani oled sa nagunii, kes tahab raha oma tussi kasutamise eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:02; 04.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistel tingimustel ei oleks sa ju mitte armuke, vaid ikka prostituut. Kui tõesti nälg majas, siis kaaluks seda. Kui aga vältimatut vajadust ei ole, siis ei müüks ennast. No kuidas ma seda lastele ükskord seletaks?
Ja no pärast seda poolt müügirahast, ma arvan, et tuleb ikka arvestada sellega, et seda raha see naine ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:58; 04.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellistel tingimustel ei oleks sa ju mitte armuke, vaid ikka prostituut. Kui tõesti nälg majas, siis kaaluks seda. Kui aga vältimatut vajadust ei ole, siis ei müüks ennast. No kuidas ma seda lastele ükskord seletaks?
Ja no pärast seda poolt müügirahast, ma arvan, et tuleb ikka arvestada sellega, et seda raha see naine ei näe.[/tsitaat]

No kuidas ei näeks naine seda raha kui korter läheks tema nimele kohe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.07 18:15; 03.07 18:22; 03.07 19:02; 03.07 19:04; 03.07 19:07; 03.07 19:10; 03.07 19:17; 03.07 19:48; 03.07 20:18; 04.07 08:37; 04.07 08:51; 04.07 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]K6ik naised kes on suhtes, on oma mehe prostituudid.Mis vahet kas raha pannakse peale seksi öökapile v6i on see olmeas pangakontol:D:D[/tsitaat]
Prostitutsioon on ikka konkreetselt seks materiaalse heaolu vastu. Kõik suhted nüüd sellel küll ei põhine. Normaalses suhtes on lihtsalt üks leibkond, s.t, et on ühisvara. Mõlemad pooled panustavad ühisesse ellu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 08:58; 04.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja loen ja mõtlesin, et nalja tehakse siin. Teemasse ka – ei, ma poleks mingi armuke nõus olema ja raha teenin ikka ise. Miks \”virelevad ükskikemad\” seda ei tee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]K6ik naised kes on suhtes, on oma mehe prostituudid.Mis vahet kas raha pannakse peale seksi öökapile v6i on see olmeas pangakontol:D:D[/tsitaat]

Mis mõttes? Meil on võrdsete liit – mõlemad naudime seksi ja mõlemad panustame pere heaolusse.
Kas tõesti kellelgi on teisiti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 18:54; 04.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes kommunaalid maksab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 13:46; 04.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nagu nii on ta üks tühipaljas, väärtusetu l..ts. mees on äkki nii tark, et trukkibki teda ainult tagumisse…ehhhhhh, muhaaaa, persevähk poole korteri hinnaga, vägev![/tsitaat]
Sul on närvid ikka täitsa läbi… Kas oled liiga vähe või liiga palju saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 13:46; 04.07 13:48;
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja, odav oled… Niipalju võiks naisel ikkagi ettevõtlikust ja nutti olla, et korter endale ise muretseda. Mida sa tegid siis,kui sõbrad/sõbrannad õppimisega tegelesid ja ülikoolis haridust omandasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei oleks nõus- kuidas ma oma lastele silma vaataksin? Lapsed kasvavad ja saavad aru , mis toimub- eluasemekulud makstakse kinni seksteenuse osutamise eest. Ära arva, et oled parem kui prostituut-pole sa mingi \”kultuurne libu\”kui end eraviisiliselt müüd.Prost on prost, l.majas töötav vähemalt saab aru, et on prost, sina kujutad ette, et oled kuidagi parem.
Niiet mina ei oleks nõus.

Kas sa oled end siis nii maha kandnud ja arvad, et polegi enamat väärt kui armukese (loe:prostituudi) roll ? Mis siis kui silmapiirile satub see \”õige\”-lähed notarisse ja loobud korterist? Eesti \”suurust\” silmas pidades ei jää see asi kuidagi teie kahe vahele, lõpuks saavad kõik teada-mehe naine, sinu lapsed, mehe lapsed , sõbrad, töökaaslased , majanaabrid. Oled selleks valmis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht ok tingimused ju, leping tasuks küll hoolikalt läbi vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]K6ik naised kes on suhtes, on oma mehe prostituudid.Mis vahet kas raha pannakse peale seksi öökapile v6i on see olmeas pangakontol:D:D[/tsitaat]

sinu elu on vist väga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleksin armukene siis, kui olen hullumiseni ära armunud, et pean leppima armukese staatusega ja teadmisega, et olen armunud mehesse, kellele ei ole probleem oma kaaslast petta.

Kui ta tahab osta mulle korterit kingituseks, siis palun väga – ostku. Kui ta tahab mulle osta korterit tingimusega kingituseks, et ole 10. aastat mu armuke, siis ilmselt saadaksin ma ta pikalt. Nutaksin patja, aga saadaks pikalt. Või siis keelduks korterist ja oleks armuke edasi, sest mäletatavasti olen ma hullumiseni armunud ja ei mõtle selgelt.


Kui ma ei oleks armuke ja mees teeb mulle ettepaneku stiilis – abiellume ja kui 10.aastat oled mu naine olnud, saad korteri. Ka siis ilmselt kaaluks suhte lõpetamist. Ma võin kingitusi vastu võtta, aga ma ei taha seal juures kauplema hakata. Sama moodi ei tee ju ise kingitusi, \”annan tasuta kasutada, ja kui 5 aasta pärast ka sõbrad oleme, saad endale. kui ei ole, saad pool endale\”
Ma ei kaupleks endaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kommentaare lugemata ütleks, et niimoodi külmalt rahalise arvestuse alusel armukeseks mina ei hakkaks. suure armumisega ehk veel, kuigi see etapp on elus läbitud juba (tahaks loota). tõesti, minu ajal, tunnetel ja emotsioonidel oleks hinnalipik küljes ja seda teadmist ma ei taluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted kas hakkaksid armukeseks järgmistel tingimustel…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.