Esileht Pereelu ja suhted Kas hakkan normaalseks muutuma

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas hakkan normaalseks muutuma

Postitas:

Saan vist tööd, kas nüüd siis olen normaalne, kui tööd saan, ennem ei kõlvanud kuhugi.. olin vaimuhaige, mingi ime läbi ikka mu eriala väärtustatakse. Lihtsalt ametikooli tunnistus on olemas, kõrgharidus jäi küll lõpetamata, (aga kõrgharidus pole eestis kohustuslik !!!). Paber olemas ja saan tööle. Andis alles oodata.

Käisin hullaris süstimas, peale seda käisin veini joomas ja head praadi söömas, lahja alkohol üldiselt pole keelatud , ega ka soovitav peale süsti, noh aga mina tahtsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mingit \”normaalsuse\” etaloni pole olemas. Kõik on nagu on. Kõik on normaalne!

Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid inimesi olemas.

See, mis pildi kujutab ette üldine meedia, arusaam, trend, mood , vms – see nüüd küll mingi norm ei ole, millest lähtuda ja ennast ebanormaalsena näha.

Lihtsalt, ära võrdlegi ennast kellegagi, ela , ole, tee, mis huvitab – elu on ilus.

Kedagi ei tee paremaks ega halvemaks töö või töötus, need on kõik illusoorsed probleemid.

Armasta ja ole armastatud, see on parim, mida saab kogeda (ei pea silmas seksi või üksnes mehe ja naise vahelist armastust). Armasta igat päeva ja kõiki – võimas! Sama võimas on ka andestada, kes sind ei armasta. Arusaam, et pole olemas asja \”normaalne\” ja \”ebanormaalne\”, teeb vabaks. Ja kõik, mis on väljaspool eksistentsi, lihtsalt on olematus, seda pole olemas.

Jumal on andnud meile õiguse ja võimaluse valida, eks. Miks me peaks siis laskma teistel inimestel veel ennast piirata ja raamistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saan vist tööd, kas nüüd siis olen normaalne, kui tööd saan, ennem ei kõlvanud kuhugi.. olin vaimuhaige, mingi ime läbi ikka mu eriala väärtustatakse. Lihtsalt ametikooli tunnistus on olemas, kõrgharidus jäi küll lõpetamata, (aga kõrgharidus pole eestis kohustuslik !!!). Paber olemas ja saan tööle. Andis alles oodata.

Käisin hullaris süstimas, peale seda käisin veini joomas ja head praadi söömas, lahja alkohol üldiselt pole keelatud , ega ka soovitav peale süsti, noh aga mina tahtsin[/tsitaat]

\”\”… olin vaimuhaige, mingi ime läbi ikka mu eriala väärtustatakse. \”\”

???
Palun tõlget.
Tegelikult kogu tekstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ei viitsinud punkte- komasid päris õigesti panna, aga mõte jääb samaks!

Tahtsin öelda et, kui mul polnud töö lootust, siis olin paljude arvates ..vaimuhaige, loll , töötu.

Kui ütlesin arstile, et saan tööd, suhtus ta teisiti minusse, peatus hetkeks ja küsis: Kas see on kindel? Tundus et väärtustas mind rohkem. Siiani on olnud nii, et minul õigust nagu poleksgi, on emal õigus. Selle peale nagu ei tulda, et minul ka õigus võib olla.

Minu eriala oli nagu naljanumber neil ja tegelikult mina ise ka, keegi ei lootnud enam, et ma tööd saan. Olin nagu maha kantud. (Eluaegseks invaliidiks tembeldatud.)
Kohe suhtumine ju muutub! Samas olen ma sama inimene ju. Vat kui teisi tööle võtaks veel, küll siis oleksin õige inimene! Mõned helistasid mulle kuulutuse peale ja tahtsid oma lapsi tööle. (Mina pole paraku tööle võtja!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind päästis see , et mul oli ametikooli tunnistus olemas(kuhu ma peale keskkooli läksin) Lõpuks läksin ka kõrgkooli, kus viis aastat käisin, aga ei lõpetanud, aga tuleb välja et see polegi nii tähtis, peaasi etametikooli tunnistus olemas! Kõrgkooli võin veel lõpetada Avatud Ülikooli kaudu!

Sirtsirr, ma olen õnnelik!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sirtsirr, ma olen õnnelik!![/tsitaat]

no just ykspäev nutsid, et ei saa lapsi ja olid maailma masenduses, kuidas nyyd lapsesooviga on? tore muidugi, et tunned ennast önnelikult 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:44; 22.03 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin vaimuhaige, mingi ime läbi ikka mu eriala väärtustatakse.

See tähendab, et su eriala on vaimuhaige olla ja seda väärtustatakse:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] olin vaimuhaige, mingi ime läbi ikka mu eriala väärtustatakse.

See tähendab, et su eriala on vaimuhaige olla ja seda väärtustatakse:))[/tsitaat]

Agne on haljastaja, nii olen aru saanud, siia pole mingit tuumafyysiku täppisteadust vaja, aitab taimetundmine, kokkusobitamine, lihtsalt silma kus mingi asi kasvaks paremini. Olen tema aiaplaane näinud ja samalaadse koolituse kunagi ajaviitmise pärast käinud (selgituseks norijatele, et ei pääsenud soovitud erialale, siis otsustasin samas koolis veeta aastakese kuhu sain), aga minule oli aiaplaanide tegemine paras peavalu, vist ei saanudki yhtegi korralikku valmis kooliajal. Iga kell palkaks tema, mul kodulehe aadress salvestatud 🙂 ja siin pole vaimuhaigusega midagi pistmist, ahjaa, vöibolla, et nendel parem \”nägemus\” asjadest.
Agne,ole tubli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:44; 22.03 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö on ka hea, kui last pole..!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile!

Kahe nädala pärast lähen tööle! Pean ennast uue elurütmiga harjutama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh kõigile!

Kahe nädala pärast lähen tööle! Pean ennast uue elurütmiga harjutama! [/tsitaat]Meie siin hoiame sulle pöialt ja loodame, et sul läheb seal hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tubli! Hea kui Perekoolis positiivseid lugusid ka leidub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas hakkan normaalseks muutuma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.