Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )

Teema: kas helistada mehe silmarõõmule

Postitas:

Huvitav kas te loll kanakari,kes kooris siin libusi õigustavad,siis ka nii teeksite,kui teada saaksite,et olete mehelt ja armukeselt HIV saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.02 11:22; 03.02 11:28; 03.02 11:29; 03.02 11:32; 03.02 11:38; 06.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav kas te loll kanakari,kes kooris siin libusi õigustavad,siis ka nii teeksite,kui teada saaksite,et olete mehelt ja armukeselt HIV saanud?

[/tsitaat]

Meie, loll kanakari, ei pea kodus mingit ringihooravat lontut. Aga sina õpeta oma poegmees kondoomi kasutama, sest mine neid litse tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 10:21; 03.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Räägid oma kogemusdest?[/tsitaat]

Ikka omadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie, loll kanakari, ei pea kodus mingit ringihhoravat lontut. Aga sina õpeta oma poeg-mees kondoomi kasutama, sest mine neid litse tea.[/tsitaat]

Aga järsku ringihoorav lontu oskab sul kodus nii hästi korralikku mängida,et sa ei saa arugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.02 11:22; 03.02 11:28; 03.02 11:29; 03.02 11:32; 03.02 11:38; 06.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Aga kui mees on nii tropp,et ei räägi?Tavaliselt mehed ju eitavad kuni lõpuni.Mina tahaks juba teada oma tervise huvides,mis toimub.Ja kõige parem ongi helistada ja eit liistule tõmmata.Kui selles vallas(loe meestele madratsiks olemises)juba kaua kogenud on vast kokutama ei hakka,aga kes teab.[/tsitaat]
mis vahet seal on, et ei räägi? kui sul on nii kindlad andmed juba, et tead, kellega mees maganud on, mida sa veel tahad? ma enne susserdaks end kuidagi pealtnägijaks kui hakkaks võõrast naist liistule tõmbama. mis mul temaga asja või temal minuga? mees on see, kes midagi lubanud on, ükskõik siis kummale.
kusjuures, kui üldse mingi vahetu kontakt võimaliku armukesega kõne alla tuleks, siis ainult näost näkku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Mina küll ei leia,et mehe teod on ainsad,mis loevad.Mõlema teod loevad!!!?Sind vist ei ole petetud ja sulle ilmselgelt ei ole lits koju helistanud,et praalida ja nina alla hõõruda.Ega ole sa ka litsilt smsse saanud.[/tsitaat]
ei, mind ei ole petetud, aga ka sinu kirjeldatud juhul saaks ainult mees kolakat. esiteks on nii tõbras, et mind petab ja teiseks valib selleks nii idioodi luua, kes hakkab helistama ja sõnumeid saatma. rsk, kui abielurikkumiseks juba läheb, siis mingi kvaliteedinõue võiks ikka ka armukesele olla.

ühesõnaga, mida iganes armuke teeb või tegemata jätab, see on mehe süü. tema selle armukese tekitas ja vastutab kõige naha ja karvadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest tuleks ikka rääkida kuna usu mind, ta valetab ka teisele, kokku sellisega ilmselgelt ei jääks, muidugi teine asi kui juba lapsed olemas siis ilmselt pigistaks silmad kinni aga silmarõõmuga räägiks ikka sjad selgeks, et mida mees talle lubanud on jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei helistaks iialgi sellele naisele ja ei küsiks ka mitte midagi. ma küsiks mehelt ja kui ei räägi midagi, siis lõpetaks ise ka temaga rääkimise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ajasta möödas mingi kuu juba, kui mehega sel teemal vestlesime,mees pole veel mingit otsust teinud ja laseb kahel rindel ilmselt edasi. [/tsitaat]

Mis mõttes? Mis sa talle siis ütlesid? Et otsustagu selle aastanumbri sees ära või? Või mis mõttes mees käib lihtsalt \”umbes kuu aega\” ringi ja mõtleb, mida ta edasi teha tahab ja kas tahab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei arva, et armuke süüdi on. mees ei ole nõus minuga rääkima.ja kuna vajan selgust, siis mõtlesin, et järsku oleks mõttekas sellele helistada ja küsida, mis seis siis lõppude lõpuks on ja kui palju mulle valetatakse. [/tsitaat]

Miks sa teda lihtsalt uksest välja ei saada? Kott kokku ja aidaa, minema. Mulle oleks alandav, kui mees elaks minu juures pelgalt kohustusest, kuigi parema meelega oleks teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei, mind ei ole petetud, aga ka sinu kirjeldatud juhul saaks ainult mees kolakat. esiteks on nii tõbras, et mind petab ja teiseks valib selleks nii idioodi luua, kes hakkab helistama ja sõnumeid saatma. rsk, kui abielurikkumiseks juba läheb, siis mingi kvaliteedinõue võiks ikka ka armukesele olla.[/tsitaat]

Ja kuidas sa selle kvaliteedi nii kiiresti selgeks teed?Alguses jätavad ju kõik endast parima mulje,mis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 03.02 10:36; 03.02 10:38; 03.02 10:41; 03.02 10:43; 03.02 10:45; 03.02 11:06; 03.02 11:14; 03.02 12:54; 04.02 14:12; 04.02 14:17; 05.02 18:56; 06.02 13:59; 07.02 09:34; 07.02 09:40; 07.02 11:55; 07.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oota misasja? Et mees jäi armukese pidamisega vahele, aga selle asemel, et ta asjad ukse taha tõsta, saab ta nüüd rõõmsalt kaht naist keppimas käia, mõlema teadmisel ja heakskiidul. Et kuni valib?

Miks ta üldse midagi valima peaks, tema on ilmselt niigi rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Ja kuidas sa selle kvaliteedi nii kiiresti selgeks teed?Alguses jätavad ju kõik endast parima mulje,mis saab.[/tsitaat]
no jummel, mis vahet seal on, mees on süüdi ikkagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mulle helistaks mu töökaaslasest \”sõbra\” naine ja küsiks, mis toimumas, paluksin ma tal oma mehe poole nendes küsimustes pöörduda. Vastus oleks: \”Palun küsi oma mehe käest.\” Sellega minu jutt ka lõpeks.
Kui mees ei räägi või ei taha rääkida miks mina peaks?
Kõik sellised asjad tuleb lahendada mehel ja naisel omavahel.
Jubedam on siis, kui see mehe töökaaslane juhtub mingi õudne fuuria olema, kes Sind veel sõimama hakkab või midagi sellist. Mul üks tuttav helistas mehe armukesele ja sai selliste sõnadega sõimu kuulda, et…ja see armuke helistas ise siis naisele veel hiljem ja sõimles ja ähvardas.
Tegemist kusjuures 35-40 aastaste inimestega!
Otsustama pead ikka ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah vaesed li.sid nemad ei ole ju milleski süüdi,neile ütles mees ju,et on naisest lahus.
Alati on süüdi kaks poolt,kes k…isid.[/tsitaat]

No aga kui ma saan tuttavaks mehega, kes väidab, et on vallaline ja naisest lahus, mis kuramuse taevatähtede pealt ma siis peaksin tõde teada saama? Enamus inimesi lähtuvad siiski heatahtlikkusest ja usaldusest ning ei palka uuele meestuttavale mingit detektiivi sappa, et kõik eraelulised detailid igaks juhuks teada saada.
Kui mees valetab armukesele, et on vaba, siis on petmises süüdi ainult ja ainult abielumees ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 17:11; 03.02 20:00; 04.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina eelmises suhtes helistasin – selleks, et oma mõistust säilitada. Mul olid üsna tugevad tõendid, millele vaatamata mees väitis, et tema pole midagi teinud.

Ma helistasin siis teisele poolele ja kuulsin, kuidas me olla juba lahku läinud?! Ta oli samuti väga jahmunud, kui kuulis KUI vale see on.
Istusime nukralt nagu kaks sõbrannat kohvikus ja tundsime üksteisele kaasa.

Tõusin püsti, jalutasin minema. Samal õhtul ka selle mehe elust…

Juhtus aga nii, et mees selle peale läks väga endast välja. Juhtus mis juhtus, aga me jäime peale kahte kuud lahus olemist kokku.

Uuesti tuli mul armukesele helistada seitsme aasta pärast. Siis teatas nagla neiu, et küsigu ma mehelt. Ütlesin, et küsisin ja et ma tahan olla kindel, et minul enam selles kolmnurgas kohta pole. Sest mul on vaja TEADA, enne kui lahkun. Vabandasin siiralt, et teda sellesse kisun ja et ma ei vaena ega vohka teda. Selle peale laoti KÕIK välja. Lõpetasin kõne, pakkisin asjad.

Mina olen see näide, kuidas vahetavahel naistes abielus olles mõistus loojub – me leppisime aasta (!) pärast uuesti ära. Tegemist oli ka väga osava manipulaatoriga, usun ma. Rohkem ma aga tema silmarõõmudele ealeski ei helistanud. Kui saabus aeg lahkuda, läksin ise, küsimata, teatamata, uurimata. Ja täiesti kahetsuse ja südamepiinadeta.

Oleks võinud juba esimene kord minna… Oh, tuju läheb taas halvaks, kui sellele mõtlen.

Jutu mõte – kui arvad, et vaja on armukesele helistada, siis vaid selleks, et viimast kinnitust saada ehk paki juba ene oma asjad kokku. Ja ÄRA tule pärast tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistasin. olin viisakas ja vabandasin, et teda sellesse segasin. ytles kyll alguses, et ma peaks oma abikaasalt küsima, mis toimub, aga laususin siis, et tema ei räägi mulle midagi ja mul on vaja teada, et ise otsus ära teha, kuna minu abikaasa ei ole otsustusvõimetu. sain mõnigaid uusi asju teada, mida ma juba aimasin. maganud ei ole. ja suhtlevad paar kuud umbes. helistasin mehele ja ütlesin, et rääkisin, mees läks endast välja ja lõpptulemus on see, et mees on tyhi seest, ei tunne mu vastu midagi, aga selle teise vastu midagi nagu tunneks ja tahab temaga olla. meie abielu päästa ei ole mõtet, kuna ta tunneb ennast ja sellest ei tule midagi välja, sest see üritamine oleks vastu tahtmist üritamine. seega meie abielu sai tänasest läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 09:42; 03.02 10:03; 03.02 18:13; 04.02 16:01; 05.02 10:46; 05.02 11:20; 05.02 11:48; 06.02 14:21; 06.02 14:30; 06.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan samuti, et helistamisel pole mõtet. See ei oma ju tegelikult tähtsust, mida see teine naine teab teie perekonnaseisust. Ära ole nii naiivne. Sinu mees ju on see, kes teab, et te olete koos ja teeb teadlikult oma valikud (või ei tee neid, aga ka see on valik!).
Hästi kurb on tegelikult see, et mõned mehed ei ole võimelised ausalt vastama, kui neilt otse küsid. Kui oled nii kõva mees, et teed midagi, siis ole ka mees oma tegude eest vastama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 18:27; 06.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tead, teemaalgataja, homme on sinu ülejäänud elu esimene päev. Ja päike tõuseb taas. Ja iga päevaga käib üha kõrgemalt. Kõik saab paremaks. Sa ei pea enam vales elama. Võta sed akui oma isikliku elu revolutsiooni, oma isiklikku \”araabia kevadet\”!

Kallistused. Ole tugev. Ja rõõmus – ära jumala eest jää masenduma. Isegi kui tüüp homme ärkab ja ikka tagasi tahab.

PS – magamise osas sulle tõenäoliselt valetati, aga see ENAM ei puutu asjasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga võimalik, et sellel teisel naisel pole õrna aimugi, et Teie veel koos olete. Kindlasti ta rääkis temale, et Teie suhe on juba ammu läbi, olete koos vaid harjumusest ja magate erineva teki all:))) Usu mind, ma tean seda juttu!!! Ega ma ise ka ei teaks, kas sellises situatsioonis helistaks, aga äkki on sul tema maili aadress kuna telefoni võib ta ruttu ära visata ning ei saagi teada, et mees ikka veel sinuga ka \”suksutab\” (väge hea sõna muide:)).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No (mitte)magamisest nii palju, et kui mehel on juba sellised tunded, et abielu l2bi ja tahab olla uuega, siis on nad juba kindlasti seksinud. Enne mees vanasse kaevu ei sylita, kui pole selge, kuidas uuega voodis on.
T2iskasvanud inimeste suhe mitu kuud ainult essemmesside ja l6unal k2imise faasis ei pysi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 17:11; 03.02 20:00; 04.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale, ühtegi suppi ei sööda nii kuumalt kui keedetakse. Mehed ootamatus olukorras ütlevad paljutki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma kogemata teada sain, et mehel pikalt juba silmarõõm, helistasin tollele naisele kohe samal õhtul. Küsisin temalt, et kas tal on ikka piisavalt suur korter, kuna mu mees kolib kohe sisse, ma aitan pakkida. Millegipärast hakkas kokutama ja ütles, et nad pole maganud ja üldse sõbrad hoopis. See naine kadus ära ja mees muutus endiseks tagasi. Andsin peale tema pikka pikka kurbmängu selleks korraks andeks. Näis siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot siis, detektiivid siin kõik koos 😀
kust te nende armukeste numbrid olete saanud?
Mul omal sama asi seljataga, ainus mis oskasin esimese hooga teha oli suu ammuli lolli näoga vahtida ja selgitust oodata (seda muidugi ei tulnud)
Siis otsustasin kirjutada fb.-i ja küsida, mis toimub(kusjuures rõhutasin korduvalt, et tahan selgust, mitte ei süüdista)
sellepeale blokeeriti mind üldse ära.
Mina kahe pisikesega, üks neist mõne kuune, ei suutnud nahhaalsust uskuda, mõtlesin pidevalt, et reageerin üle kuna rasedus alles äsja selja taga ja hormoonid paigast ära.
Täna kui mu kõige pisem saab kohe-kohe aasta olen ma tänulik kõige eest, mis mu elus hästi on, kaasa arvatud see, et sellest litsmehest olen suutnud pea-aegu lahti saada, mina ei tunne enam midagi, aga tema nutab-las nutab, nutmine puhastab hinge. Mina olen seda üle poole aasta teha saanud ja tunnen, et olen tugevam kui ei kunagi varem.
Nii, et pea püsti, kõik parem on veel ees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte küll konkr teemaalgatuse kontekstis, aga laiemalt – kui võimalik, võtaksin mina ühendust teise naise mehega ja küsiksin, kas ja kui palju tema asjast teab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista, aga mitte naisele, vaid naise mehele. Te olete ühes rollis. Räägid seda, mida tead. Küsid, et kas on varianti, et ende elu on juba nii otsas, et naine võiks uut meest endale vaadata. Sellised suhted on väga põnevad, kui keegi ei tea. Sellised suhted põhinevad valel ja kõige enam kardavad nad seda, et neist teada saadakse. Veel võiks helistada ka mehe vanematele ja räägi, et sulle tundub et mees hakkab uut naist vaatama ja oled segaguses ja tahad selgust. Sa ei pea rääkima sellest, mida sa täpselt ei tea. Kuid väljenda üsna selgelt oma soovi saada selgust. Mis siis tegelikult toimub. Mehe vanemad teavad oma poega sinust paremini ja võid üsna kindel olla,selgus selles tuleb. Räägi ka mehe sõbraga samal teemal. Kõige enam kardavad salasuhted seda, et neist teadasaadakse. Kui teatakse, kaob pool mängu võlu hetkega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte küll konkr teemaalgatuse kontekstis, aga laiemalt – kui võimalik, võtaksin mina ühendust teise naise mehega ja küsiksin, kas ja kui palju tema asjast teab. [/tsitaat]

mingit selgust tekitab see igatahes.
armukese abikaasa sunnib oma naist valima (või ei sunnigi, jätab lihtsalt ise naise maha). naine võib valida sinu mehe.
või kui ta mees ise minema läks, polegi sel naisel muid valikuid kui sinu mees.
nii et halvemal juhul oled oma mehest hoopis ilma.

mõningane kannatlikkus võib kasuks tulla: kas jõuab sinu mees järeldusele, et ta tahab siiski oma perekonna juurde jääda, või saab see naine aru, et seda meest ta päris endale ikkagi ei taha.
enamasti pidi armumine aastaga üle minema. selle aasta üleelamine vajab väga palju jõudu. kas su mees seda pingutust väärt on, tead vaid sa ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 00:19; 04.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa end alandama hakkad? Kui mees ei vasta su küsimustele ja sina näed, et midagi kahtlast toimub, mees ära ei otsusta jne. Ära lase endaga käituda kui kaltsuga!!!! Ütle mehele kohe praegu, et pakkigu asjad ja ärgu enam tulgu, kui ei paki siis paki ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

enamasti pidi armumine aastaga üle minema. selle aasta üleelamine vajab väga palju jõudu. kas su mees seda pingutust väärt on, tead vaid sa ise. [/tsitaat]

Aasta ajaga leiab enamus sariarmujaid juba uue armumisobjekti, võib loendamist jälle nullist alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa helista ja küsi, kas silmarõõm kolmandast naisest midagi teab. Et pidi üks kolmas ka olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.