Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )

Teema: kas helistada mehe silmarõõmule

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mingit selgust tekitab see igatahes.
armukese abikaasa sunnib oma naist valima (või ei sunnigi, jätab lihtsalt ise naise maha). naine võib valida sinu mehe.
või kui ta mees ise minema läks, polegi sel naisel muid valikuid kui sinu mees.
nii et halvemal juhul oled oma mehest hoopis ilma.

mõningane kannatlikkus võib kasuks tulla: kas jõuab sinu mees järeldusele, et ta tahab siiski oma perekonna juurde jääda, või saab see naine aru, et seda meest ta päris endale ikkagi ei taha.
enamasti pidi armumine aastaga üle minema. selle aasta üleelamine vajab väga palju jõudu. kas su mees seda pingutust väärt on, tead vaid sa ise. [/tsitaat]Ma ei saa sellisest mõtteviisist aru. Naine peab olema alandlik ja kannatlik ning ootama? Peab ootama (ja lootma), et mees tema valiks? Mis mõttes?
Oma naine on siis mingi lükata-tõugata, ilma oma MINAta objekt, kes peab olema rahul sellega, mida keegi teine tema elu osas otsustab, kuni teda valitakse (või valimata jäetakse)? Isegi siis, ku selline mees valib oma naise, pole ta oma naisega päris üks enam mitte kunagi.

Armumine teisesse läheb aastaga üle, aga mis siis? Sina oled tal lihtsalt mingi vahemaandumispaik, kus teha omale mugav äraolemine, sel ajal, kuniks leitakse uus armumisobjekt.

Ja mis mõttes \”halvemal juhul oled oma mehest hoopis ilma\”? Kas siis mõni normaalne naine tahakski sellist meest omale tagasi? A tundub, et mõni rumal naine vist tahab ka ja on isegi õnnelik veel, et sai oma litsmehe tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:46; 04.02 13:01; 04.02 14:30; 04.02 18:29; 06.02 16:39; 07.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No (mitte)magamisest nii palju, et kui mehel on juba sellised tunded, et abielu l2bi ja tahab olla uuega, siis on nad juba kindlasti seksinud. Enne mees vanasse kaevu ei sylita, kui pole selge, kuidas uuega voodis on.
T2iskasvanud inimeste suhe mitu kuud ainult essemmesside ja l6unal k2imise faasis ei pysi.[/tsitaat]See ei pea küll kõikide meeste puhul paika.
Minul on meesaustaja, kes tuleks oma naise juurest ära ja koliks minu juurde päeva pealt sisse, kui mina selleks vaid rohelise tule annaks.
Vaatamata sellele, et suhtleme väga mitu aastat, käime lõunal, essemmessime, kirjutame pikki kirju ei ole me voodisse läinud.

Kõik mehed pole sugugi nii seksikesksed. Ka minu jaoks oleks oluline see, et enne kooselu ollakse kindlad voodisobivuses, aga näe, kõikide meeste jaoks ei pruugi see nii oluline olla. Tunded on esikohal ja muu teisejärguline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:46; 04.02 13:01; 04.02 14:30; 04.02 18:29; 06.02 16:39; 07.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma ei saa sellisest mõtteviisist aru. Naine peab olema alandlik ja kannatlik ning ootama? Peab ootama (ja lootma), et mees tema valiks? Mis mõttes?
Oma naine on siis mingi lükata-tõugata, ilma oma MINAta objekt, kes peab olema rahul sellega, mida keegi teine tema elu osas otsustab, kuni teda valitakse (või valimata jäetakse)? Isegi siis, ku selline mees valib oma naise, pole ta oma naisega päris üks enam mitte kunagi.

Armumine teisesse läheb aastaga üle, aga mis siis? Sina oled tal lihtsalt mingi vahemaandumispaik, kus teha omale mugav äraolemine, sel ajal, kuniks leitakse uus armumisobjekt.

Ja mis mõttes \”halvemal juhul oled oma mehest hoopis ilma\”? Kas siis mõni normaalne naine tahakski sellist meest omale tagasi? A tundub, et mõni rumal naine vist tahab ka ja on isegi õnnelik veel, et sai oma litsmehe tagasi.[/tsitaat]

vaata, naine kas viskab mehe sellise olukorra tekkides lihtsalt välja, et mehel mõistus koju tuleks
või ei tee seda.

millegipärast on mul tunne, et teemaalgataja ei ole see tüüp, kes mehe välja viskaks.
teemaalgataja tahab oma meest tagasi.
mu arvamus oligi suunatud sellele, kuidas sel juhul käituda ilma enda positsioone kahjustamata või enda rahva ees lolliks tegemata.

peaks ju olema mingi võimalus oma suhte taastamiseks ilma end kolmandate isikute ees alandamata?

kas teemaaalgataja on loll naine või kalts, pole antud juhul teema. meie võime siin plõksida, et viska mees välja, ole uhke jne. aga kui teemaalgataja kord seda teinud on, pole siit kedagi, kes teda ta elumuutustes toetaks. igaüks valib oma tee ise vastavalt sellele, kui tugev ta on.
mees võib teisega minna nagunii, aga kas teemaalgataja peaks selle käigus veel ilmarahva hammaste vahele sattuma, et näe, kuidas helistas armukese mehele ja mehe ülemusele, korraldas skandaale ja mees jättis ta ikka maha.

peaks ju olema mingi võimalus sellises olukorras mees tagasi võita ja ise seejuures siiski väärikaks jääda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 00:19; 04.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See ei pea küll kõikide meeste puhul paika.
Minul on meesaustaja, kes tuleks oma naise juurest ära ja koliks minu juurde päeva pealt sisse, kui mina selleks vaid rohelise tule annaks.
Vaatamata sellele, et suhtleme väga mitu aastat, käime lõunal, essemmessime, kirjutame pikki kirju ei ole me voodisse läinud.

Kõik mehed pole sugugi nii seksikesksed. Ka minu jaoks oleks oluline see, et enne kooselu ollakse kindlad voodisobivuses, aga näe, kõikide meeste jaoks ei pruugi see nii oluline olla. Tunded on esikohal ja muu teisejärguline.[/tsitaat]

Ja mis me peame sind nüüd su kiitlemise eest kiitma v?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 03.02 10:36; 03.02 10:38; 03.02 10:41; 03.02 10:43; 03.02 10:45; 03.02 11:06; 03.02 11:14; 03.02 12:54; 04.02 14:12; 04.02 14:17; 05.02 18:56; 06.02 13:59; 07.02 09:34; 07.02 09:40; 07.02 11:55; 07.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vaata, naine kas viskab mehe sellise olukorra tekkides lihtsalt välja, et mehel mõistus koju tuleks
või ei tee seda.

millegipärast on mul tunne, et teemaalgataja ei ole see tüüp, kes mehe välja viskaks.
teemaalgataja tahab oma meest tagasi.
mu arvamus oligi suunatud sellele, kuidas sel juhul käituda ilma enda positsioone kahjustamata või enda rahva ees lolliks tegemata.

peaks ju olema mingi võimalus oma suhte taastamiseks ilma end kolmandate isikute ees alandamata?

kas teemaaalgataja on loll naine või kalts, pole antud juhul teema. meie võime siin plõksida, et viska mees välja, ole uhke jne. aga kui teemaalgataja kord seda teinud on, pole siit kedagi, kes teda ta elumuutustes toetaks. igaüks valib oma tee ise vastavalt sellele, kui tugev ta on.
mees võib teisega minna nagunii, aga kas teemaalgataja peaks selle käigus veel ilmarahva hammaste vahele sattuma, et näe, kuidas helistas armukese mehele ja mehe ülemusele, korraldas skandaale ja mees jättis ta ikka maha.

peaks ju olema mingi võimalus sellises olukorras mees tagasi võita ja ise seejuures siiski väärikaks jääda?

See on ju perekool.Siin tundub on 90 protsenti inimesi ringitõmbajad.Omad hoiavad ikka ühte ju.Pole siin midagi imestada.
Teemaalgatajast ma saan aru,ega sa võid inimese peale vihane olla ja tema tegusi vihata,aga kui hinges ikkagi armastad,siis ei saa sinna ju midagi parata.Millegipärast on mul tunne,et mees on varsti su ukse taga tagasi.Kui tagasi võtad lase tal siis vähemalt paluda,anuda,roomata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 03.02 10:36; 03.02 10:38; 03.02 10:41; 03.02 10:43; 03.02 10:45; 03.02 11:06; 03.02 11:14; 03.02 12:54; 04.02 14:12; 04.02 14:17; 05.02 18:56; 06.02 13:59; 07.02 09:34; 07.02 09:40; 07.02 11:55; 07.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mis me peame sind nüüd su kiitlemise eest kiitma v?
[/tsitaat]Kus sa kiitlemist näed? Minu point polnud eneseimetlemine või -kiitmine, vaid tahtsin öelda, et ei saa kõiki mehi ühe puuga lüüa.
Ei mõtle KÕIK mehed seksi osas täpselt ühtemoodi. Leidub ka neid mehi, kelle jaoks on tunded vmt. primaarsemad ja seks teisejärgulisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:46; 04.02 13:01; 04.02 14:30; 04.02 18:29; 06.02 16:39; 07.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kus sa kiitlemist näed? Minu point polnud eneseimetlemine või -kiitmine, vaid tahtsin öelda, et ei saa kõiki mehi ühe puuga lüüa.
Ei mõtle KÕIK mehed seksi osas täpselt ühtemoodi. Leidub ka neid mehi, kelle jaoks on tunded vmt. primaarsemad ja seks teisejärgulisem.
[/tsitaat]

No need ‘tuleks, oleks, teeks, kui vaid seda metsa ees ei oleks…’ teemad on alati sellised kahtlased. Hea ohutu on k2ttesaamatule inimesele sellist iba ajada, aga kui p2ris asjaks l2heks, ei pruugi meheke sugugi nii k2rmelt kodust putket teha, kui imalates kirjades lubanud oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 17:11; 03.02 20:00; 04.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus: Ta tuleb sul nagunii varsti tagasi!
Praegu on tal eufooria uuest suhtest ja vana tundub nii igavana, et tunneb hetkel, nagu ei tahaks seda lappida. Armumine kaob üsna varsti ja siis hakkab igatsema eelnevalt olnud stabiilsust, iseasi, kas sina siis enam teda tahad.
Igatahes – ole tugev!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 15:24; 06.02 14:21; 06.02 14:23; 06.02 15:19; 06.02 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvamus: Ta tuleb sul nagunii varsti tagasi!
Praegu on tal eufooria uuest suhtest ja vana tundub nii igavana, et tunneb hetkel, nagu ei tahaks seda lappida. Armumine kaob üsna varsti ja siis hakkab igatsema eelnevalt olnud stabiilsust, iseasi, kas sina siis enam teda tahad.
Igatahes – ole tugev![/tsitaat]

Mina arvan, et ta ei tule tagasi, kuna küsimus eiolegi selles silmarõõmus. Silmarõõm on tagajärg sellele, et tema hinges on tühjus minu vastu ja ta ei tunne minu vastu enam midagi. Silmarõõm jah leevendab seda kõike tema tühjust, aga ma arvan, et tagasi ta ei tule ja olen juba sellega leppinud, et tagasiteed siin enam pole. Aga tänud uskumast/arvamast, et niimoodi võiks juhtuda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 09:42; 03.02 10:03; 03.02 18:13; 04.02 16:01; 05.02 10:46; 05.02 11:20; 05.02 11:48; 06.02 14:21; 06.02 14:30; 06.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No need ‘tuleks, oleks, teeks, kui vaid seda metsa ees ei oleks…’ teemad on alati sellised kahtlased. Hea ohutu on k2ttesaamatule inimesele sellist iba ajada, aga kui p2ris asjaks l2heks, ei pruugi meheke sugugi nii k2rmelt kodust putket teha, kui imalates kirjades lubanud oli.[/tsitaat]Olen sinuga nõus, et ka niimoodi võib olla, aga siiski, iga olukord on erinev ning mitte mingit kindlat reeglit sellistes asjades ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:46; 04.02 13:01; 04.02 14:30; 04.02 18:29; 06.02 16:39; 07.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsija suu peale ei lööda. miks sa ei võiks helistada? helista kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga mida see rääkimine muudab? pöhiline on see, et mees varjab. saad sa teada mis sa saad, head v halba. isegi kui pole midagi siis teadmine, et mees sind ei usalda teeb ju vöimatuks ka usaldusliku suhte… jäädki mehe seljataga asjadest teada saama? aga kui sul on vaja löpu tegemiseks lihtsalt kindlust siis vöid ju helistada

minu jaoks tähendab see, et mees minu eest neid asju varjab sisuliselt seda, et asi on juba läbi. mees on ju sellega suhtest juba välja astunud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei ole kellegi omand.
mina ei arutaks kolmandate isikutega oma eraelu ja suhteid. Suhe, mis minul mehega on meievaheline ja ma ei ole kohustatud sellest kellegagi rääkima.
Kui mulle helistataks , paneks lihtsalt toru ära. Mind ei huvitaks , mis sellel naisel öelda on. Selline naine on labane ja omanihimuline ning piisavat ebaväärikas, et väärida minu aega.
Kui soovite end alandada , eks tehke siis seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 23:23; 04.02 23:29; 05.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]helistasin. olin viisakas ja vabandasin, et teda sellesse segasin. ytles kyll alguses, et ma peaks oma abikaasalt küsima, mis toimub, aga laususin siis, et tema ei räägi mulle midagi ja mul on vaja teada, et ise otsus ära teha, kuna minu abikaasa ei ole otsustusvõimetu. sain mõnigaid uusi asju teada, mida ma juba aimasin. maganud ei ole. ja suhtlevad paar kuud umbes. helistasin mehele ja ütlesin, et rääkisin, mees läks endast välja ja lõpptulemus on see, et mees on tyhi seest, ei tunne mu vastu midagi, aga selle teise vastu midagi nagu tunneks ja tahab temaga olla. meie abielu päästa ei ole mõtet, kuna ta tunneb ennast ja sellest ei tule midagi välja, sest see üritamine oleks vastu tahtmist üritamine. seega meie abielu sai tänasest läbi.[/tsitaat]
Lihtsalt jube moor oled. Oma peredraamasse vead kolmandaid. Haige mõttemaailm. Paljud mehed suhtlevad naistega ilma seksita, sest on hea kellegagi rääkida, maailmaasju arutada, isegi oma kriisis olevaid pereasju arutada, et need jälle korda saada.. Ollakse sõbrad. Kõik ei kepi ringi nagu jänesed. Ma saan su mehest aru, et ta ongi tundet, kui selline kohutav tundeid ja väärikust mitte austav naine tal on. Sa alandasid enda meest sajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 23:23; 04.02 23:29; 05.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no aga mida see rääkimine muudab? pöhiline on see, et mees varjab. saad sa teada mis sa saad, head v halba. isegi kui pole midagi siis teadmine, et mees sind ei usalda teeb ju vöimatuks ka usaldusliku suhte… jäädki mehe seljataga asjadest teada saama? aga kui sul on vaja löpu tegemiseks lihtsalt kindlust siis vöid ju helistada

minu jaoks tähendab see, et mees minu eest neid asju varjab sisuliselt seda, et asi on juba läbi. mees on ju sellega suhtest juba välja astunud[/tsitaat] Ta juba helistas ju. Pole mõtet enam jalgratast leiutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 23:31; 04.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsalt jube moor oled. Oma peredraamasse vead kolmandaid. Haige mõttemaailm. Paljud mehed suhtlevad naistega ilma seksita, sest on hea kellegagi rääkida, maailmaasju arutada, isegi oma kriisis olevaid pereasju arutada, et need jälle korda saada.. Ollakse sõbrad. Kõik ei kepi ringi nagu jänesed. Ma saan su mehest aru, et ta ongi tundet, kui selline kohutav tundeid ja väärikust mitte austav naine tal on. Sa alandasid enda meest sajaga.[/tsitaat] Misasja sa nii põlema läksid? Esimeses postituses olid veel väheke rahulikum. Mis juhtus? Ka mõni petetud abielunaine helistas või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 23:31; 04.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja sa nii põlema läksid? Esimeses postituses olid veel väheke rahulikum. Mis juhtus? Ka mõni petetud abielunaine helistas või?[/tsitaat]
Tänan muretsemast! Ei helistanud õnneks keegi, kuid on varem helistatud küll. Kusjuures minul selle mehega mingit suhet ei olnudki, olime töökaaslased.Tööväliselt ei suhelnud, eraelust juttu ei teinud, mingisugust huvi mul tema vastu ei olnud. Kohutavalt armukade naine oli tal, vist helistas paljudele. Väga piinlik hetk igatahes. Väga alandav ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 23:23; 04.02 23:29; 05.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Muuseas, ka mina ütlen, et mees tuleb tagasi, tuleb-tuleb. Praegune oli lihtsalt plõksimine et oma vahelejäämist ja ego kaitsta. Kui vana ja kindel järsku ära võetakse, siis muutub ta eriti ahvatlevaks. Minu juhtumi puhul läks eks väga rõngasse. Kuigi kohe alguses pidi äärepealt kallale tungima, et kuidas ma julgesin! Kuid juba järgmistel päevadel saabusid kutsed kohtumisele, et räägime ja siis juba lillesülemid ja kallid kingid…

Küsimus, mida sa peaks endale esitama on – kas sa tahad uut tsüklit ette võtta? Järgmine kord varjab ta juba veidi osavamalt. Lihtsalt sina imestad, et mees kuidagi külmaks taas läinud, tema aga naerab su avalikult välja, et näe, luulud…

Oled sa kindel oma armastuses? Kas see on sama mis varem? Kas sa suudad teda taas usaldada? Kui ei, siis maailmas on palju toredaid inimesi, kes sind võiksid petmata armastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma juba ütlesin, siis silmarõõm on tagajärg. Minu abikaasa kirjutas mulle eile kirja. Selgitas seal, et ta teab, et ta on meie abielu jooksul palju haiget mulle teinud (ja just majandusliku külje pealt) ja et ta kannab neid ebaõnnestumisi endaga koguaeg kaasas ja ta ei suuda endale neid andestada. Küll aga ta muretseb väga minu ja meie poja pärast, rohkem, kui ta seda välja näitab. Et ta tahab, et kõigil oleks hea, aga asjad kukuvad halvasti koguaeg välja, valed otsused jne ja siis ta elab neid enda sees kohutavalt üle. Kui mees mulle eile kirja tõi, siis oli ta silmnähtavalt nutnud ja endast väljas. Ütles ka, et ta tahab veel eemal olla, kuna tal on väga raske, sest mina olen see, kes jälle haiget sai. Ja loodab, et ma kunagi suudan talle andestada. Ehk siis kõik taandub nendele rahalistele jamadele. Ma ei tea, ilmselt ta on nüüdseks ka ikka sügavalt otsustanud, et ta ei suuda minu vastu midagi tunda, kuna ma peegeldan talle kõiki neid asju, mis on halvasti. Ma ei tea, kas sellisest olukorrast on võimalik positiivselt välja tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 09:42; 03.02 10:03; 03.02 18:13; 04.02 16:01; 05.02 10:46; 05.02 11:20; 05.02 11:48; 06.02 14:21; 06.02 14:30; 06.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Teil on laps, see muudab veidi asja.

Su meest teeb täpselt seda, mida tagasitulija teeks – räägib oma raskest elust. Piinlikkustundest sinu eest. Et sul viimaks ometi piisavalt hale hakkaks ja sa andestaksid.

Andestama sa muide peaksidki, iseeenda ja ka tema jaoks. Kuid kas jätkata kooselu – see on sinu otsus.

Kui on olnud miskeid rahalisi jamasid, kui ta on su usaldust selles osas kuritarvitanud, sind petnud jne, siis ma küll väga ei soovitaks. Kuid ära kuula mind.

Kuid otsuse teed ikkagi sina ise. Ainuisikuliselt. Me ei saa iial teada kõiki detaile teie suhtest.

Vastus su küsimusele: muidugi on, ta vooderdab selleks pinnast ette, et sa saaksid oma suuremeelsust näidata. Vahel on valu ka endal nii suur, et avaust nähes – mees siiiralt kahetseb – tormatakse seda kasutama, kainelt üle mõtlemata.
Been there, done that.

Küsimus sulle: MIS on sinu jas positiivne tulem? Mida sa tahad? Kas sa tahad temaga perekonnas jätkata või uuesti alustada?

PS – majanduslikud jamad, ega need pole kasiinod?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma olen olnud teadlik, et need tunded, millest ta mulle kirjutas, et need on põhjused, miks ta käitub niimoodi nagu käitub. Ja ma olen talle ka öelnud, et me saame sellest üle, et ta laseks ennast aidata ja et ta saaks endale ka andestada.
Jah, ma tahan meie kooselu jätkata ja ma tahan, et kõik saaks korda. Tal on selline napakas arusaamine, et kõik peab ta ise korda ajama ja ise hakkama saama ja kui ei saa, siis on ta nõrk ja ei kõlba kuhugi. Ma olen talle seda ka rääkinud, et see ei ole nii. Ja ta on ka öelnud, et sellepärast kuna ta ei suuda endale andestada, ei saa ka meie suhe korda. Ta keeldub andma sellele võimalust. Ootan nüüd teda koju, et saaksime natukenegi rääkida sellest. Ja ei ole rahalised probleemid seotud kasiinoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 09:42; 03.02 10:03; 03.02 18:13; 04.02 16:01; 05.02 10:46; 05.02 11:20; 05.02 11:48; 06.02 14:21; 06.02 14:30; 06.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Oh pagan…See mees on manipulaatorlike algetega. Ah et tema ei saa endale andestatud ja seetõttu piinlikkusest sinu ees käitub seamoodi?

Vabandust, aga oled sa mõelnud selle peale, et just sinu ohvrimeelsus tingibki tema süütunnet ja siis katset seda teiste naiste embuses leevendada?

Sul piisab talle öelda vaid korra, et saame üle. Kui see vindub juba pikemat aega, siis ju ikka väga ei taheta üle saada.

Soovitaks sul rääkida mõne psühholoogiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

PS – mul oli sarnane keiss. Eksmees väitis, et tal on ikka sisemuses nii suured probleemid ja mured, ja et ta ei taha mind koormata. Ja et tal on ikka nii piinlik, et meile nii palju jamasid on korraldanud, ka rahalisi (meil olid kasiinod mängus). Justkui see oleks õigustus, miks ta läks õhtul teiste naiste seltskonda meelt lahutama, sel ajal kui mina kodus tegin lisatöid, et ots otsaga kokku tuleks. Ta väidetavalt vajas tuulutust…

Minu uues abielus selliseid jamasid pole. Sest vaata. Kui on mure, räägitakse ära ja me leiutame koos asjale lahenduse. Midagi ei jäeta enda sisse. Partnerlussuhte idee ongi selles, et toetutakse üksteisele. Kui üks hakkab endast kannatuste saart tegema, pole see enam partnerlus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Noh, minu esimese juhtumi korral tegi saatus julmalt tagasi. Ma sain sellest teada alles pärast meie lahkuminekut…

Kui ma olin peale armukesega kohtumist lahkunud, aktiviseerus mees mind tagasi nuiama. Lillesülemid, parfüümid, karusnahad. Pikad vestulused elu mõttest jne.

Me olime ikkagi abielus, siiski veel noored ja ma andsin teise võimaluse.

Ma ei teadnudki, et selle kahe kuu ajal elas ta selle armukesega koos! Kui ma viimaks olin nõus temaga kokku tagasi kolima, pidi tema lahkuma.

Ma olen siiani kuri, miks ta ei austanud mind samasuguse aususega kui mina teda ja ei teatanud! Või see oligi kättemaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees on väga keerulise iseloomuga. ta pole kunagi rääkida osanud ei headest ega halbadest asjadest, ta elabki kõiki asju sissepoole. ja sellest tulenevalt ongi ta teinud valesid otsuseid, kuna ta peab ise kõik korda ajama. meil pole niimoodi olnud, et läheb ja tuulutab end teiste naistega. kui läheb, siis on ikka alkohol see, milleg atema ennast tuulutab ja hävitab. rääkisin ka psühholoogiga ja tema arvamus on see, et mu mehel on aastaid kestnud ja väga süvenenud depressioon, millest ta ei oskagi muud moodi välja tulla, vaid leidis omale selle silmarõõmu, kes ei tea tema minevikust ega olukorrast midagi, va niipaljukest seda kodust olukorda, et kõik on sassis ja tundeid pole. sest selle silmarõõmuga ei ole neil ka otseselt sellist armunud inimeste suhet, kus nad ainult koguaeg koos oleksid, kuna mees ütleb, et pole ju võimalust koguaeg koos olla, aga samas kui on suur tahe, siis leitakse see võimalus alati. ma ei tea enam, ma olen ilmselt asjad niipalju üle mõelnud, et ma ei oska adekvaatselt enam olukorda hinnata, ma ei tea, mis olukorras mu mees koju tuleb täna ja millal ta koju tuleb. kuid tunnen, et vajan temaga rääkimist, et saada üleüldse selgust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 09:42; 03.02 10:03; 03.02 18:13; 04.02 16:01; 05.02 10:46; 05.02 11:20; 05.02 11:48; 06.02 14:21; 06.02 14:30; 06.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kuidas keegi end huvitavaks teeb. Ära jää seda jama uskuma.

Kui on tõega MEES ja kui tahab abi, võtab end kätte. Hangib ravi.

Kedagi ei saa aidata tema tahte vastaselt. See tingib vaid õpitud abitust – ja kaassõltuvust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain selle silmarõõmu msnni ja kirjutasin suht avameelselt sellele naisele. enam seda naist nii meie elus ei figureeri.
aga mina sinu asemel helistaksin küll. enne võibolla jooksin veidi suhkruvett rahustuseks. ja pane oma number varjatuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina sain selle silmarõõmu msnni ja kirjutasin suht avameelselt sellele naisele. enam seda naist nii meie elus ei figureeri.
aga mina sinu asemel helistaksin küll. enne võibolla jooksin veidi suhkruvett rahustuseks. ja pane oma number varjatuks. [/tsitaat]

kust te saate nende armukeste telef.nr. mul kunagi oli ka selline seis, et mehel silmarõõm. ei leidnud ma selle inimese nubrit kusagilt, oli salastatud ja hiljem selgus ka miks? silmarõõm oli korraga oma suhte kõrvalt veel mitmes suhtes. no see selleks. lõpuks tunnistas mees ise kõik yles ja mina nõrganärviline tegin korraliku skandaali. uhke ei ole selle yle aga ei oska keegi oma käitumist sellises situatsoonis ette näha. olin ka nende pundis enne seda, kes lubas mehe esimese eksimuse järel välja visata:))

teisel korral olen kogemuste võrra targem aga loodan, et ei pea seda enam läbi elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina teadsin, et mees ei saa minust kunagi üle, aga mina saan. Nüüd, kus mul on uus elu ega tahaks eluski enam seda meest endale ligi lasta, on ka tema seaduslik abikaasa käega löönud. Elavad veel ühe katuse all, kuid mees soiub, helistab ja saadab sõnumeid ja pole minust üle saanud. Ta solgutas kahte naist kokkuvõtteks, ei teinud otsust ehk teisisõnu ei võtnud vastutust. [/tsitaat]

Jummel mis ego-või sina teadsid kohe,et mees ei saa sinust kunagi üle.
Kuule kui saa aru ei ole saanud siis litsaka mehe abielus on jälle kriis ja sinu puhul loodab ta jälle kergelt k..pi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 03.02 10:36; 03.02 10:38; 03.02 10:41; 03.02 10:43; 03.02 10:45; 03.02 11:06; 03.02 11:14; 03.02 12:54; 04.02 14:12; 04.02 14:17; 05.02 18:56; 06.02 13:59; 07.02 09:34; 07.02 09:40; 07.02 11:55; 07.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära eelda automaalselt inimestest idiotismi. Ma tunnen inimesi ja olukordi. Ta püüdis käituda õigesti, sest on hea inimene. Samal ajal nägin ette, et kui mina taandun, siis nende supp on juba ammu hapuks läinud ja teadsin sedagi, et kohe, kui naine adub, et mina olen kõrvale astunud, kaotab ka ise huvi pingutada. Pealegi ei unusta naised naljalt reetmist. See jääb suhet segama. Ma teadsin oma kogemuste põhjal (3 aastat kestis suhe), mida ta minu vastu tunneb tegude põhjal ning polnud raske ennustada, et ma jään teda kummitama. Ta naine elas pidevalt teadmises minust ja mees isegi ei varjanud tema ees, et armastab mind. Praeguse seisuga ongi ennustus teoks saanud. Ta on kodus õnnetu, suhet korda ei saanud. Otsib minuga kontakti, millest keeldun. Õnneks ei ole ta selline siga, et otse koju helistaks, vaid saadab sõnumeid läbi tuttavate. [/tsitaat]

Hea inimene ei peta oma naist.Te kumbki pole selle mehega hea inimene,kuigi te endale seda sisendate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.02 11:22; 03.02 11:28; 03.02 11:29; 03.02 11:32; 03.02 11:38; 06.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.