Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )

Teema: kas helistada mehe silmarõõmule

Postitas:
Kägu

RE: kas helistada mehe silmarõõmule

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ära eelda automaalselt inimestest idiotismi. Ma tunnen inimesi ja olukordi. Ta püüdis käituda õigesti, sest on hea inimene. Samal ajal nägin ette, et kui mina taandun, siis nende supp on juba ammu hapuks läinud ja teadsin sedagi, et kohe, kui naine adub, et mina olen kõrvale astunud, kaotab ka ise huvi pingutada. Pealegi ei unusta naised naljalt reetmist. See jääb suhet segama. Ma teadsin oma kogemuste põhjal (3 aastat kestis suhe), mida ta minu vastu tunneb tegude põhjal ning polnud raske ennustada, et ma jään teda kummitama. Ta naine elas pidevalt teadmises minust ja mees isegi ei varjanud tema ees, et armastab mind. Praeguse seisuga ongi ennustus teoks saanud. Ta on kodus õnnetu, suhet korda ei saanud. Otsib minuga kontakti, millest keeldun. Õnneks ei ole ta selline siga, et otse koju helistaks, vaid saadab sõnumeid läbi tuttavate. [/tsitaat]
Miks te siis armukesega pere ei loonud, kui selline suur armastus 3 aastat oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Stelle kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ausalt öeldes ei helistaks.
Kui tahaksin naisega kontakti saada ja suudan leppida sellega, et too naine mind välja naerab, üritaksin pigem ta näost-näkku kätte saada

Sa ju vähemalt tead kus naine töötab 🙂 Pole päris situatsioon, et mehel on kellekagi vist suhe, aga kellega – pole aimugi. Kui annaks kuidagi kooraldada kokkusaamine (kasvõi tema töö juures) nii, et mees ei tea sellest midagi ega saaks vahele segada, kasutaksin pigem sellist varianti.[/tsitaat]

Minu töökaaslase naine käis just sedasi mind üle vaatamas.Täiesti lambist tuli kohale.Samamoodi läks ta siit tagasi.Ta soovis minu ja enda abikaasaga kolmekesi koos maha istuda ja nö. kohvi juua.Nii mina, kui ka ta abikaasa väitsime, et mitte midagi ei ole meie vahel enam, sest me ei suhtle isegi enam.Mees rahustas oma närvis abikaasa maha.Meie suhe kestab siiani aga nüüd ei leia see andeks andnud abikaasa mitte üht sms’i ega telefonikõnet enda abikaasa mobiilist.Tema abikaasaga kohtume nüüd vahel hommikuti, enne tööle tulekut, sest õhtuti helistab naine iga 10 minuti tagant ja uurib kus ja kui kaugel mees juba on?Ma ei tea mis pani seda naist andeks andma (tal olid kindlad faktid, et ta abikaasal on minuga juba üle aasta suhe olnud), ning ma ei tea mis paneb seda meest edasi valetama oma naisele.Ma ei tea seda ja tegelikult ka ei hooli sellest väga.Teemaalgatajale tahan öelda, et tõenäoliselt ei muudaks su helistamine mitte midagi.Kui su mees tahab selle teisega olla, siis on ta edasi ja sulle aetakse vaid mingit mulli.Ma tean, et see kommentaar saab nüüd hulga miinuseid aga miinustajatel on õigus käituda oma suva järgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Stelle kirjutas:[/small]

Minu töökaaslase naine käis just sedasi mind üle vaatamas.Täiesti lambist tuli kohale.Samamoodi läks ta siit tagasi.Ta soovis minu ja enda abikaasaga kolmekesi koos maha istuda ja nö. kohvi juua.Nii mina, kui ka ta abikaasa väitsime, et mitte midagi ei ole meie vahel enam, sest me ei suhtle isegi enam.Mees rahustas oma närvis abikaasa maha.Meie suhe kestab siiani aga nüüd ei leia see andeks andnud abikaasa mitte üht sms’i ega telefonikõnet enda abikaasa mobiilist.Tema abikaasaga kohtume nüüd vahel hommikuti, enne tööle tulekut, sest õhtuti helistab naine iga 10 minuti tagant ja uurib kus ja kui kaugel mees juba on?Ma ei tea mis pani seda naist andeks andma (tal olid kindlad faktid, et ta abikaasal on minuga juba üle aasta suhe olnud), ning ma ei tea mis paneb seda meest edasi valetama oma naisele.Ma ei tea seda ja tegelikult ka ei hooli sellest väga.Teemaalgatajale tahan öelda, et tõenäoliselt ei muudaks su helistamine mitte midagi.Kui su mees tahab selle teisega olla, siis on ta edasi ja sulle aetakse vaid mingit mulli.Ma tean, et see kommentaar saab nüüd hulga miinuseid aga miinustajatel on õigus käituda oma suva järgi.[/tsitaat]

Sa oled koos selle mehega üks tõeliselt jälk inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu töökaaslase naine käis just sedasi mind üle vaatamas.Täiesti lambist tuli kohale.Samamoodi läks ta siit tagasi.Ta soovis minu ja enda abikaasaga kolmekesi koos maha istuda ja nö. kohvi juua.Nii mina, kui ka ta abikaasa väitsime, et mitte midagi ei ole meie vahel enam, sest me ei suhtle isegi enam.Mees rahustas oma närvis abikaasa maha.Meie suhe kestab siiani aga nüüd ei leia see andeks andnud abikaasa mitte üht sms’i ega telefonikõnet enda abikaasa mobiilist.Tema abikaasaga kohtume nüüd vahel hommikuti, enne tööle tulekut, sest õhtuti helistab naine iga 10 minuti tagant ja uurib kus ja kui kaugel mees juba on?Ma ei tea mis pani seda naist andeks andma (tal olid kindlad faktid, et ta abikaasal on minuga juba üle aasta suhe olnud), ning ma ei tea mis paneb seda meest edasi valetama oma naisele.Ma ei tea seda ja tegelikult ka ei hooli sellest väga.Teemaalgatajale tahan öelda, et tõenäoliselt ei muudaks su helistamine mitte midagi.Kui su mees tahab selle teisega olla, siis on ta edasi ja sulle aetakse vaid mingit mulli.Ma tean, et see kommentaar saab nüüd hulga miinuseid aga miinustajatel on õigus käituda oma suva järgi.[/tsitaat]
Minu arvates on see väga vajalik postitus. Näitab selgelt millised mehed on. Neid ei tasu tagasi võtta, valetavad nii, et silm ka ei pilgu.
Vaene naine, kes enda elu sellise petisega veedab. Arvab, et tema rääkimise peale mees muutis ennast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei helistanud selleks, et selle tagajärjel mu mees ja see naine suhtlemise lõpetaks. Mina helistasin selleks, et teada saada, mis on. Ja sellest lähtuvalt panin 1+1 kokku ja tegin otsuse. Üldiselt ma usun teistesse võimalustesse, aga ma ei arva, et kõik neid vääriksid. On ka mehi, kes oma eksimuse peale tagasi tõmbuvad ja elavad elupäevade lõpuni oma abikaasaga koos ilma mingite valedeta. On ka neid, kes jäävadki petma. Iga olukord on unikaalne ja põhjused, miks midagi tehakse, erinevad. Ja igaüks teeb om aotsused ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja kas sina oled õnnelik? Õnnelik selle teadmisega, et mees ei tahagi tegelikult oma naise juurest ära tulla? Tahad olla lihtsalt üks hommikune meelelahutus valelikule mehele?
Tegelikult tundub, et natuke oledki, just selles osas, et saad ka kellgi elu rikkumises osaleda.
Isegi kahju on sinust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina ei helistanud selleks, et selle tagajärjel mu mees ja see naine suhtlemise lõpetaks. Mina helistasin selleks, et teada saada, mis on. Ja sellest lähtuvalt panin 1+1 kokku ja tegin otsuse. Üldiselt ma usun teistesse võimalustesse, aga ma ei arva, et kõik neid vääriksid. On ka mehi, kes oma eksimuse peale tagasi tõmbuvad ja elavad elupäevade lõpuni oma abikaasaga koos ilma mingite valedeta. On ka neid, kes jäävadki petma. Iga olukord on unikaalne ja põhjused, miks midagi tehakse, erinevad. Ja igaüks teeb om aotsused ise.[/tsitaat]

Kuida teie jutuajamine läks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ühes eelnevas postituses kirjutasin ka, et helistasin ja olin viisakas ja vabandasin, et teda niimoodi segan sellesse, aga meil kõigil onlihtsam, kui see asi lahenduse saab. Ja mõned küsimused küsisin ja vabandasin veelkord ja soovisin edu 🙂 Ja kõik. Ma ei tahtnudki sealt mingit suuri ja sügavaid asju teada, sest see, kuidas ta rääkis, see hääletoon, kõik see kokku, see ütles mulle väga palju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ühes eelnevas postituses kirjutasin ka, et helistasin ja olin viisakas ja vabandasin, et teda niimoodi segan sellesse, aga meil kõigil onlihtsam, kui see asi lahenduse saab. Ja mõned küsimused küsisin ja vabandasin veelkord ja soovisin edu 🙂 Ja kõik. Ma ei tahtnudki sealt mingit suuri ja sügavaid asju teada, sest see, kuidas ta rääkis, see hääletoon, kõik see kokku, see ütles mulle väga palju. [/tsitaat]

Küsisin tegelikult su jutuajamise kohta mehega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust pole siin kummagi poolega enam midagi r22kida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei oskagi öelda, kas helistamine on õige või vale tegu, aga… Mul on ka kunagi olnud selline juhus kus mind peeti armukeseks.

Tundsin mõlemaid, nii meest kui naist. Mees oli (on) hirmus ringitõmbaja. Oma naise kõrvalt võttis ikka mõnuga.
Suhtleb kõikide naistega (kes tema silmis vähegi pandavad on) flirtivalt. Nii ka minuga. Ma rumaluke lõõpisin vastu pahaaimamatult.
Oma naine pani seda tähele ja võttis mulle mingil momendil väga tõsise telefonikõne.
Ma pole eluski vist nii alandatud ja solvatuna ennast tundnud kui siis.
Kuulasin selle naise ära ja vabandasin. Tunnistasin oma viga, et jah lõõpisin ja võib-olla ka natukene flirtisin, aga kindlasti ei olnud minu eesmärk ega soov selle mehega midagi aretada ja kindlasti pole minu soov kellelegi haiget teha või kedagi kahjustada. Suhtlesin mehele samamoodi vastu, nagu tema minuga suhtles, tegelikult palju leebemal moel, sest mees üritas mõnel korral ka päris tõsiseid ettepanekuid mulle teha.

Kuulasin selle naise süüdistusi ja kuulasin, kuidas ta mind enesekindlal toonil paika pani. Sain aru, et oma meest ei pidanud ta üldse süüdlaseks ega näinud mitte mingitki viga temas.
Pigem lausa vastupidi. Toonitas, kuidas ta teda armastab, austab ja usaldab. Ometi eksis selle mehe käsi sageli minu tagumikule, ometi tegi mees mulle konkreetseid ettepanekuid. Ometi, ma teadsin selle mehe seiklustest teiste naistega. Tema naisele ma seda muidugi ei öelnud…
Mees ise paistis asjade sellisest käiguga vägagi rahul olevat ja lausa puhises uhkusest ja rõõmust, et mingid eided tema pärast kaklevad…

Olin siis suhteliselt noor ja ei arvanud, et väike lõõp või süütu flirt võib sellise halva tagajärje kaasa tuua. Enam ma muidugi niimoodi ei teeks, aga siiski, ka selle naise käitumine ületas igasugused piirid. Ta küll ei sõimanud ega mõnitanud mind, aga see, milline oli temapoolne asjade nägemine ja arvamus sellest ning kuidas ta mind oma rahulikul moel üritas mind paika panna oli tegelikult solvav ning teistpidi jälle ääretult naeruväärne ja alandav, teda ennast alandav. Mul kadus hoobilt igasugune austus tema vastu ja peale seda ma temaga enam ei suhtle üldse.
Aga tema mees on ammu juba tema eksmees (põhjus ikka sama – teised naised) ja otsaga ei tea mitmenda naise juures juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina soovitan teemaalgatajal aeg maha võtta, nö. mitte midagi teha selles asjas umbes paar kuud, näiteks kevade tulekuni.

Praegu oled selles jamas marineerinud ja selleks, et asju selgemalt näha, pead sammu eemale astuma ja laskma sogal settida.

Sul on laps – tegele temaga; otsi üles mõned vanad sõbrad – tuttavad, suhtle. Otsi endale positiivseid emotsioone – loe, käi trennis, teatris vms. Igalühel on erinevad huvid ja hobid.

Hea oleks oma mõtted ka kirja panna, iga päev kasvõi natuke. Juba nädal aega hiljem lugedes võib mõni asi väga jabur tunduda, lausa naeruväärne.

Mulle tundub, et sa ei pea praegu kohe midagi tohutult olulist ära otsustama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsisin tegelikult su jutuajamise kohta mehega.[/tsitaat]

Oh jah, mehega on räägitud küll ja küll. Põhiliselt pidasin mina monoloogi, tema oli vait ja rääkis kolm sõna sellest, et tal pole tundeid minu vastu ja et kõik on mingite vanade asjade pärast, mis tema teinud on, aga vat ei tea, kas minna lahku või mitte :). Nii et sealt ei tulnud mingit mõistlikku vastust või otsust. Ja ma ei saa elada inimesega ju, kes ei tunne mu vastu midagi, isegi siis, kui mina armastan. Ma tahan ka armastust tunda, seega mida ma siin ikka ootan ja loodan, kui isegi öeldi, et tunneb ennast ja et ta ei hakka kunagi midagi mu vastu tundma enam 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh jah, mees ju ütleb väga konkreetselt, et teie vahel pole enam midagi ega tule ka enam kunagi. Miks sa ei taha sellest aru saada ja seda aktsepteerida? Miks ometi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh jah, mehega on räägitud küll ja küll. Põhiliselt pidasin mina monoloogi, tema oli vait ja rääkis kolm sõna sellest, et tal pole tundeid minu vastu ja et kõik on mingite vanade asjade pärast, mis tema teinud on, aga vat ei tea, kas minna lahku või mitte :). Nii et sealt ei tulnud mingit mõistlikku vastust või otsust. Ja ma ei saa elada inimesega ju, kes ei tunne mu vastu midagi, isegi siis, kui mina armastan. Ma tahan ka armastust tunda, seega mida ma siin ikka ootan ja loodan, kui isegi öeldi, et tunneb ennast ja et ta ei hakka kunagi midagi mu vastu tundma enam :)[/tsitaat]

Nagu üleval mainisin, olen selle kõik ise läbi teinud ja leian olukorras palju sarnasusi, kuigi lõpp ei pruugi kõigil ühtmoodi minna. Kui tahad lihtsalt rääkida, siis võid kirjutada ahaaa@hot.ee (mina sel ajal tahtsin)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind panevad muigama need naised, kes arvavad, et kui on ühest armukesest lahti saanud (helistades või msni kaudu või kuidas iganes), siis on probleemist vabanenud. Loodus teatavasti tühja kohta ei salli.

0
0
Please wait...

Postitas:
luuleluule

[tsitaat]Mind panevad muigama need naised, kes arvavad, et kui on ühest armukesest lahti saanud (helistades või msni kaudu või kuidas iganes), siis on probleemist vabanenud. Loodus teatavasti tühja kohta ei salli.[/tsitaat]Täpselt nii ja see näitabki otseselt seda, et probleem on oma mehes, mitte armukeses.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
Täpselt nii ja see näitabki otseselt seda, et probleem on oma mehes, mitte armukeses.[/tsitaat]

Probleem on mõlemas.Poleks armukest,poleks mehel ka kedagi panna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mind panevad muigama need naised, kes arvavad, et kui on ühest armukesest lahti saanud (helistades või msni kaudu või kuidas iganes), siis on probleemist vabanenud. Loodus teatavasti tühja kohta ei salli.[/tsitaat]

Mind küll selline tõsine teema muigama ei pane.Sa vaata,et su enda mehel armuke ei teki.
Imelik naljasoon sul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]mees ei ole kellegi omand.
mina ei arutaks kolmandate isikutega oma eraelu ja suhteid. Suhe, mis minul mehega on meievaheline ja ma ei ole kohustatud sellest kellegagi rääkima.
Kui mulle helistataks , paneks lihtsalt toru ära. Mind ei huvitaks , mis sellel naisel öelda on. Selline naine on labane ja omanihimuline ning piisavat ebaväärikas, et väärida minu aega.
Kui soovite end alandada , eks tehke siis seda.
[/tsitaat]

Aga sa ennast ei alanda,et sa selline madrats oled?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nagu ma juba ütlesin, siis silmarõõm on tagajärg. Minu abikaasa kirjutas mulle eile kirja. Selgitas seal, et ta teab, et ta on meie abielu jooksul palju haiget mulle teinud (ja just majandusliku külje pealt) ja et ta kannab neid ebaõnnestumisi endaga koguaeg kaasas ja ta ei suuda endale neid andestada. Küll aga ta muretseb väga minu ja meie poja pärast, rohkem, kui ta seda välja näitab. Et ta tahab, et kõigil oleks hea, aga asjad kukuvad halvasti koguaeg välja, valed otsused jne ja siis ta elab neid enda sees kohutavalt üle. Kui mees mulle eile kirja tõi, siis oli ta silmnähtavalt nutnud ja endast väljas. Ütles ka, et ta tahab veel eemal olla, kuna tal on väga raske, sest mina olen see, kes jälle haiget sai. Ja loodab, et ma kunagi suudan talle andestada. Ehk siis kõik taandub nendele rahalistele jamadele. Ma ei tea, ilmselt ta on nüüdseks ka ikka sügavalt otsustanud, et ta ei suuda minu vastu midagi tunda, kuna ma peegeldan talle kõiki neid asju, mis on halvasti. Ma ei tea, kas sellisest olukorrast on võimalik positiivselt välja tulla.[/tsitaat]

Parim kaitse on ikka rünnak.Mees teab,kui suure jamaga ta hakkama sai.Üritab osa süüd sinu kaela veeretada.Aga ära lase ja ennast ära ka süüdi tunne.Manipulaator on su mees,ei midagi muud.

0
0
Please wait...

Postitas:
luuleluule

[tsitaat] [small]luuleluule kirjutas:[/small]

Probleem on mõlemas.Poleks armukest,poleks mehel ka kedagi panna.[/tsitaat]Loe nüüd seda kommentaari ka, mida mina tsiteerisin.
Viga ei saa olla armukeses, sest kui üks konkreetne naine keeldub mehele armukeseks olemisest, siis otsib mees teise, kui teine ka keeldub, siis otsib kolmanda, nii kaua, kuni leidub ikka üks naine, kes on nõus olema armukeseks.
Siinkohal, kes on OMA naise ees süüdlane? Ikka oma mees, mitte see teine naine, kes ehk ei teagi, et mehel ka oma naine on olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind küll selline tõsine teema muigama ei pane.Sa vaata,et su enda mehel armuke ei teki.
Imelik naljasoon sul.[/tsitaat]Saime juba aru, et sa oledki üks see naine, kelle mees armukest peab ning kes leiab, et tekkinud olukorras on süüdi armuke, mitte oma hea, armas mehekene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ükski normaalne inimene ei soovigi siin Perekoolis kommenteerimas käia, sest mingi kõrghariduse, suure palga ja endast väga heal arvamusel inimene käib ja materdab ja solvab siin tavakodanikke!
Miks või kellega ma koos olen ei ole sinu asi ning oma hariduse ja rahakoti teemast siin juttu pole. Pigem puudub sul tarkus, et teemas püsida!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nagu ma juba ütlesin, siis silmarõõm on tagajärg. Minu abikaasa kirjutas mulle eile kirja. Selgitas seal, et ta teab, et ta on meie abielu jooksul palju haiget mulle teinud (ja just majandusliku külje pealt) ja et ta kannab neid ebaõnnestumisi endaga koguaeg kaasas ja ta ei suuda endale neid andestada. Küll aga ta muretseb väga minu ja meie poja pärast, rohkem, kui ta seda välja näitab. Et ta tahab, et kõigil oleks hea, aga asjad kukuvad halvasti koguaeg välja, valed otsused jne ja siis ta elab neid enda sees kohutavalt üle. Kui mees mulle eile kirja tõi, siis oli ta silmnähtavalt nutnud ja endast väljas. Ütles ka, et ta tahab veel eemal olla, kuna tal on väga raske, sest mina olen see, kes jälle haiget sai. Ja loodab, et ma kunagi suudan talle andestada. Ehk siis kõik taandub nendele rahalistele jamadele. Ma ei tea, ilmselt ta on nüüdseks ka ikka sügavalt otsustanud, et ta ei suuda minu vastu midagi tunda, kuna ma peegeldan talle kõiki neid asju, mis on halvasti. Ma ei tea, kas sellisest olukorrast on võimalik positiivselt välja tulla.[/tsitaat]
Appi, kui tuttav hala. Loodan, et ma seda meest ei tunne. Teeb ennast kannatajaks, räägib oma raskest minevikust. Kuidas ta kõike endaga kaasas kannab ja seesmiselt üle elab. Kui nõrk ta ikka on. Tahab kaastunnet tekitada.

0
0
Please wait...

Postitas:
reine

Nutt, hala, enesehaletsemine… sinu vastu tundeid ei ole ja ei tule ka, sina peegeldad talle vaid tema halvasti tehtud asju…. no mida!?!?
Muretsegu siis sinu ja lapse pärast edasi kuskil mujal ja ongi asi ok!

0
0
Please wait...

Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )

Esileht Pereelu ja suhted kas helistada mehe silmarõõmule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.