Esileht Ilu Kas hennaga saab halle juukseid värvida?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas hennaga saab halle juukseid värvida?

Postitas:

Kas henna toimib ka hallide juuste korral? Või on veel mingeid looduslikke värvaineid, mida hallinemise korral võiks kodusel juuste värvimisel proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

henna katab halli küll. aga toon jääb teine, kui tumedatel juustel. minul on tumedad kastani läikega ja hallid säravoranžikaspunased ???? mulle meeldib. juuksur rääkis, et kui ühtlast tahta, tuleb esimest korda pasmat hulka panna. aga ma ei taha.

Indigo on see jah, aga õige on basma, mitte pasma. https://www.barbora.ee/toode/juuksevarv-basma-25-g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas on väga häid halle juukseid katvaid juuksevärve, mis on täiesti looduslikud. Ise värvin kogu aeg kodus ja ülirahul. Henna ei pruugi kõike katta ja hirmus möksimine ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 20:46; 01.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas on väga häid halle juukseid katvaid juuksevärve, mis on täiesti looduslikud. Ise värvin kogu aeg kodus ja ülirahul. Henna ei pruugi kõike katta ja hirmus möksimine ka.

Sooviks teada, mida sa täiesti looduslikeks värvideks nimetad?

Küllap sa saad teenindajalt ise ka abi selles osas.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 20:46; 01.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise värvisin aastaid juukseid tolle odava vene henna ja basmaga mille link ka läbi käis siit. Tavalisest kartulist sain kena mahagoni värvi segades 3/4 hennat 1/4 basmaga.Lihtsalt pakil olevat kasutusjuhendit ei tohi lugeda. Õige ettevalmistus käib sidrunimahlaga eelmine õhtu ja suhkruga. Oma üllatuseks isegi hiljem blondeerides ei läinud juuksed roheliseks. (Olin sellega arvestanud, et rohelised juukseotsad pärast blondeerimist ära lõigata)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Kas hennaga saab halle juukseid värvida?