Esileht Väikelaps Kuidas H&M kauplustest ostetud laste joped vastu peavad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas H&M kauplustest ostetud laste joped vastu peavad

Postitas:

mõtlen just K/s jopesid ja kas vatiiniga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra olen ostnud softshell jope ja see pidas küll väga hästi vastu, aga seal on ka riidest jopesi. Nende kohta ei oska öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 2 softshelli olnud, mõlemaga olen rahul olnud, hea kerge, pehme, lapse lemmik joped olnud.

Ka see aasta ostan sealt softshelli, pole veel proovima jõudnud.

Kogemus ka talvekombekaga, samuti ei saa midagi laita, selle raha eest oli kombekat küll ja veel, läbi ei vettinud, kõik oli ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vatiiniga jope, sügisel ostetud ja kevadel läks lukk katki, õmblused polnud teibitud ja suurema sajuga imbus õlgadelt vesi sisse. Muidu jope oli mugava lõikega ja istus hästi, peale selle õnnetu luku oli jope kevadel väljanägemiselt nagu uus. Ehkki igapäevaselt kasutuses olnud.
Softshell oli materjalilt umbne, ei meeldinud.
Kui ootused pole väga kõrged ja iga ilmaga õue ei lähe, siis on selle hinna eest jope ok, arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vatiiniga paksemal jopel läks lukk väga kiiresti katki, lasime õmblejal ära vahetada, eriliselt veekindel ka ei olnud. Kevadsügisjope pidas paremini vastu, aga kangas oli selline, et väike vihm oli, siis vettis kohe läbi. Kuiva ilma jopedeks kõlbavad, aga vihma või lörtsiga mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest täitsa okei, nii talve joped kui ka k/s joped, kombed, püksid. Mäletan, et esimese lapsega (hetkel 10a) oli ka nii palju seda kombede ja jopedega taidlemist, et milline on parim ja veekindel jne Ikka Huppad, Lenned, Reimad jne. Nüüd teisega ma üldse enam ei mõtle sellele.
H&M käib väga hästi.

Kui üldse valdia, siis mulle tundub, et Lindexi Fix seeria omad on üldse kõige paremad, aga neid on kuidagi raske saada ja kallimad on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale pesu lähevad üsna koledaks, lukk on kaks korda katki läinud. Suure hädaga käivad, aga veekindlusega arvestada ei saa, peaaegu üldse. Üldiselt peale pesemist näevad välja nagu hiinakad ikka ja kipuvad halvasti istuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kuidas H&M kauplustest ostetud laste joped vastu peavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.