Esileht Pereelu ja suhted kas hoiate oma eksidel silma peal?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: kas hoiate oma eksidel silma peal?

Postitas:

Teraselt tuleb jälgida eksi majanduslikku olukorda, et vajadusel elatisraha suurendamist nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teraselt tuleb jälgida eksi majanduslikku olukorda, et vajadusel elatisraha suurendamist nõuda. [/tsitaat]

….kui rumalaks sa eksi pead!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 21:23; 07.07 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 34-aastane naine teab ka oma eksidest kõike, kuigi avalikult nendega ei suhtle ja vahel õrritab mind neist rääkides. Üpriski rahulolematu on ta ka, eriti meie majandusliku seisuga. Ei tea kas mõtleb, et võtab mõne vallalisema eksi uuesti tagasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.07 10:41; 02.07 11:02; 02.07 11:26; 02.07 11:34; 02.07 11:45; 02.07 11:49; 02.07 21:19; 06.07 02:46; 07.07 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ekse ei peagi fb-s sõbraks kutsuma. tavaliselt on nad sõbraks saanud seal sel ajal, kui veel koos oldi. ja ega pärast lahkuminekut siis kohe sõbralistist ära ei pea kustutama.[/tsitaat]
Kulla inimene, mul olid eksid siis, kui FB-d veel polnud ja käest-kätte käivaid A4 sõbraliste me kah ei harrastanud, kus oleks saanud nimesid maha tõmmata või alles jätta.
Võib-olla on seda raske uskuda, aga ka enne feissbuuki oli siin ilma pääl elu, armastus, suhted, riidu- ja lahkuminekud. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 12:46; 07.07 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu exkallim pole küll minu sõbralistis, aga on ta olemas mu abikaasa omas 🙂 eks ma sealtkaudu ikka vahel kuulen, kuidas tal läheb.
elu teeb keerdkäike ning aastate jooksul on mu ex saanud mu mehe sõbraks. mina temaga suhtlen siis, kui kusagil kokku juhtume, muidu mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted kas hoiate oma eksidel silma peal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.