Esileht Koolilaps Kas huviringid toimuvad endiselt?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas huviringid toimuvad endiselt?

Postitas:

Kas teie lastel huviringid toimuvad? Minu laps käib huviringis, aga paar nädalat ei ole eriolukorra tõttu käinud, aga täna helistati ja öeldi, et tema tunnid toimuvad, et teistega kokku ei puutu, aga saab tundi tulla. Mu lapsel on põnevad tunnid, aga praegusel ajal? Kuigi huviringe korraldav MTÜ ütles, et lapsed kokku ei puutu, siis õpetaja puutub ja ma ei ole kindel, kas ma olen huvitatud oma last saatma ruumi, kus teised lapsed käivad ja õpetaja nende kõigiga kokku puutub? Mida te teeksite? Muidugi mul on kahju, et nad ei saa tavapäraselt tegutseda, aga ma saan arve nii või teisiti järgmise kuu alguses, sest lepingus on kirjas, et pean maksma ka siis kui laps tunnis ei käi. Mina ei viiks teda, aga sain jutust aru, et osad lapsevanemad saadavad ikka neid ringidesse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kaebus Haridusministeeriumi. Seadusega on keelatud see tegevus!

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ühel lapsel käib edasi jalgpall, teisel tantsutrenn. Pidevalt saadetakse videoid meili peale harjutustega. Vahepeal tehakse videokohtumisi ka. Mu meelest on päris lahe. Lapsed saavad endale sobival ajal harjutusi teha ja mõnikord sõpru video vahendusel näha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ses mõttes toimuvad jah, et e-õppele läksid üle nii tantsukool kui muusikakool, aga kontakttunde ei ole küll toimunud pärast haridusministri korraldust. koolis toimuvatest huviringidest ei ole seevastu mingit e-õppe infot tulnud ja ma ootan huviga, kas tln linn arve saadab või ei.

ei saadaks oma last mingisse tundi praegu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune tegevus sh eratunnid huvikoolide ruumides on keelatud. Keelatud kõikidele huvikoolipidajatele eranditult. Selle eest saab rängalt karistada.

Jah meil toimuvad tunnid, aga üle interneti. Ehk siis skype/messengeritreeningutena.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnevatele, et sa ei pea arvet maksma, kui nad ei korralda eõpet. Eriolukorra tõttu ei saa nemad lepingut täita ja ei saa ka sina. Kui saadavad arve, siis pöördu tarbijakaitsesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune tegevus sh eratunnid huvikoolide ruumides on keelatud. Keelatud kõikidele huvikoolipidajatele eranditult. Selle eest saab rängalt karistada.

Jah meil toimuvad tunnid, aga üle interneti. Ehk siis skype/messengeritreeningutena.

Meil toimub pilliôpe väga edukalt üle interneti. Olen rahul, arve esitati samuti vastavalt tundidele. Solfi ôpetaja jätab tunnid tegemata ja selle eest ka arvet ei esitatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toimub e-õpe jalgpallis. Mõned videolingid on ka, aga enamasti lihtsalt harjutuste kirjeldused. Kuna laps on alles 7-aastane ja esimest aastat trennis ning mina olen absoluutne jalgpallivõhik (lisaks veel haige põlvega), siis ma kujutan ette, et see, mida me koos teha üritame, ei vasta just päris sellele, mida treener silmas on pidanud. Üks huviring toimub ka e-õppe vormis, aga kuna see eeldab ka vanemalt päris suurt panust ettevalmistuste näol ja mina olen lisaks põhitööle niikuinii veel koduõpetaja-kokk-treener, siis sellele olen tõttöelda käega löönud. Teine huviring jääb ära ja tasu ei küsita. Suurema lapse trenn toimub minu teada ka e-õppena ja arve esitatakse poole summa ulatuses.
Üldiselt olen nõus tasuma ringide-trennide eest vähemalt osaliselt ka siis, kui need täiesti ära jäävad, millestki peavad need ringijuhendajad ja treenerid ju ka elama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka selle MTÜ kohta teada ei anda. Igasugune ebavajalik inimestega kokkupuutumine aitab nakkusel levida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Kas huviringid toimuvad endiselt?