Esileht Koolilaps kas huviringid/trennid toimuvad?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kas huviringid/trennid toimuvad?

Postitas:

kuidas teie lastel on, kas huviringid ja trennid jäävad ka ära streigi tõttu, või need ikka toimuvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muusikakoolis jäävad kolmap tunnid ära, kooli juures olevad trennid ei toimu praktiliselt nädala, ilmselt ei toimu ka kooli juures asuvad tasulised huviringid, kuigi sellekohast teavet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasuline õpe rahumäe põhikoolis toimub – imelik oleks ka, kui tasuline trenn vms ära jääb – lapsevanem on ju selle eest maksnud? 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kooli korraldatav huvitegevus (mida tavaliselt viib läbi kooli õpetaja) jääb ära,
koolist ruume rentiva MTÜ ja SA tegevused toimuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 09:47; 07.03 23:03; 08.03 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kooli korraldatav huvitegevus (mida tavaliselt viib läbi kooli õpetaja) jääb ära,
koolist ruume rentiva MTÜ ja SA tegevused toimuvad.[/tsitaat]

meil umbes samamoodi:
ära jäävad kooli enda poolt korraldatavad tasuta huviringid (mille eest maksab ringijuhatajale palka kool),

toimuvad aga MTÜ-de ja spordiklubide poolt koolimajas korraldatavate tasulised huviringid-trennid (juhul kui nende asutuste õpetajad pole streigiga ühinenud), mis rendivad koolilt ruume

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna minu lapsed käivad erahuvikoolides, siis neil kõik tunnid toimuvad. samamoodi toimuvad koolis mtü korraldatavad tunnid.

kuidas munitsipaalhuvikoolides, ei tea. nemad võiks nagu idee poolest streikida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, mind pani ka imestama, et tasulised trennid jäävad ära (treeneriteks oma kehalise õpetajad MTÜ alt, kuid trennitasu määravad nad ise ja trenni eest oleme ju maksnud).
samas muusikatunde teeb kah MTÜ alt üks vabakutseline õpetaja, ja kuigi tal tasu ülipisike (ise määrab ju kuutasu), siis tunnid ikka toimuvad.
müstika, miks siis treenerid arvavad, et peavad meie makstud trennide ajast streikima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]noh, mind pani ka imestama, et tasulised trennid jäävad ära (treeneriteks oma kehalise õpetajad MTÜ alt, kuid trennitasu määravad nad ise ja trenni eest oleme ju maksnud).
samas muusikatunde teeb kah MTÜ alt üks vabakutseline õpetaja, ja kuigi tal tasu ülipisike (ise määrab ju kuutasu), siis tunnid ikka toimuvad.
müstika, miks siis treenerid arvavad, et peavad meie makstud trennide ajast streikima? [/tsitaat]

ma kujutan ette, et need treenerid käivad su lastega võistlustel või esinemas ja teevad võibolla selle jaoks ka enne üritust lisatrenne või -proove, mille eest sa otseselt maksnud pole.
tavaliselt on nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 09:47; 07.03 23:03; 08.03 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma kujutan ette, et need treenerid käivad su lastega võistlustel või esinemas ja teevad võibolla selle jaoks ka enne üritust lisatrenne või -proove, mille eest sa otseselt maksnud pole.
tavaliselt on nii.[/tsitaat]
mismõttes tavaliselt nii on? loomulikult me maksame trennis kõige eest, mille eest küsitakse. MTÜ, ise määrab ju, palju millegi eest küsib ja kas üldse mõnele võistlusele läheb või mitte. ehk siis – mismõttes ei ole maksnud? see on sel juhul nende enda viga ju. minu teada ma siiski olen maksnud ja seega ei suuda mõista streiki kahjuks. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]noh, mind pani ka imestama, et tasulised trennid jäävad ära (treeneriteks oma kehalise õpetajad MTÜ alt, kuid trennitasu määravad nad ise ja trenni eest oleme ju maksnud).
samas muusikatunde teeb kah MTÜ alt üks vabakutseline õpetaja, ja kuigi tal tasu ülipisike (ise määrab ju kuutasu), siis tunnid ikka toimuvad.
müstika, miks siis treenerid arvavad, et peavad meie makstud trennide ajast streikima? [/tsitaat]
See on ikka küll tase! Mina nõuaksin ärajäänud kordade eest raha tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mismõttes tavaliselt nii on? loomulikult me maksame trennis kõige eest, mille eest küsitakse. MTÜ, ise määrab ju, palju millegi eest küsib ja kas üldse mõnele võistlusele läheb või mitte. ehk siis – mismõttes ei ole maksnud? see on sel juhul nende enda viga ju. minu teada ma siiski olen maksnud ja seega ei suuda mõista streiki kahjuks. :([/tsitaat]

selles mõttes tavaliselt nii on, et minu kogemus seda näitab. mu 4 last on aegade jooksul ikka õige mitmesuguste MTÜ-de spordi- ja huvitegevustes osalenud ning kõigis neist on kuu- vm periooditasusid arvestatud regulaarsete tundide järgi. vahel on isegi kirjas, et võimalikud ärajäämised tasakaalustatakse nt esinemiseelsete lisaproovidega vm.

väga normaalne süsteem. hoopis vähem meeldiks mulle, et iga lisasündmuse eest tuleks hakata eraldi maksma (ei räägi transpordi- vm kuludest erisündmustega seoses) ja ärajäävate tundide puhul raha tagasi küsima.
mida sina võid muidugi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 09:47; 07.03 23:03; 08.03 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, tuleb tunnistada, et ärajäävate tundide eest ma raha tagasi küsima ei viitsi minna. mind lihtsalt paneb treeneri suhtumine imestama, sest meil üldiselt ikkagi küsitakse iga vajaliku liigutuse eest siis raha. mul on kolme lapsega kokku 10 erineva trenni-ringi kogemus, ja see on esmakordne, kus üks MTÜ nii käitub. samas on nad ka ainsad, kes töötavad samal ajal ka õpetajana, siit siis ilmselt mingi \”mõttemaailma puudulikkus\” (sry, kui kedagi solvab, aga minu jaoks on olukord küll müstiline).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

selles mõttes tavaliselt nii on, et minu kogemus seda näitab. mu 4 last on aegade jooksul ikka õige mitmesuguste MTÜ-de spordi- ja huvitegevustes osalenud ning kõigis neist on kuu- vm periooditasusid arvestatud regulaarsete tundide järgi. vahel on isegi kirjas, et võimalikud ärajäämised tasakaalustatakse nt esinemiseelsete lisaproovidega vm.

väga normaalne süsteem. hoopis vähem meeldiks mulle, et iga lisasündmuse eest tuleks hakata eraldi maksma (ei räägi transpordi- vm kuludest erisündmustega seoses) ja ärajäävate tundide puhul raha tagasi küsima.
mida sina võid muidugi teha.

[/tsitaat]
ei, tuleb tunnistada, et ärajäävate tundide eest ma raha tagasi küsima ei viitsi minna. mind lihtsalt paneb treeneri suhtumine imestama, sest meil üldiselt ikkagi küsitakse iga vajaliku liigutuse eest siis raha. mul on kolme lapsega kokku 10 erineva trenni-ringi kogemus, ja see on esmakordne, kus üks MTÜ nii käitub. samas on nad ka ainsad, kes töötavad samal ajal ka õpetajana, siit siis ilmselt mingi \”mõttemaailma puudulikkus\” (sry, kui kedagi solvab, aga minu jaoks on olukord küll müstiline).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, tuleb tunnistada, et ärajäävate tundide eest ma raha tagasi küsima ei viitsi minna. mind lihtsalt paneb treeneri suhtumine imestama, sest meil üldiselt ikkagi küsitakse iga vajaliku liigutuse eest siis raha. mul on kolme lapsega kokku 10 erineva trenni-ringi kogemus, ja see on esmakordne, kus üks MTÜ nii käitub. samas on nad ka ainsad, kes töötavad samal ajal ka õpetajana, siit siis ilmselt mingi \”mõttemaailma puudulikkus\” (sry, kui kedagi solvab, aga minu jaoks on olukord küll müstiline).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, tuleb tunnistada, et ärajäävate tundide eest ma raha tagasi küsima ei viitsi minna. mind lihtsalt paneb treeneri suhtumine imestama, sest meil üldiselt ikkagi küsitakse iga vajaliku liigutuse eest siis raha. mul on kolme lapsega kokku 10 erineva trenni-ringi kogemus, ja see on esmakordne, kus üks MTÜ nii käitub. samas on nad ka ainsad, kes töötavad samal ajal ka õpetajana, siit siis ilmselt mingi \”mõttemaailma puudulikkus\” (sry, kui kedagi solvab, aga minu jaoks on olukord küll müstiline).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.03 20:53; 07.03 22:44; 07.03 23:11; 08.03 12:43; 08.03 12:51; 08.03 12:57; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps kas huviringid/trennid toimuvad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.