Esileht Imetamine Kas imetamise loppedes kaotasite kaalu voi votsite juurde?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas imetamise loppedes kaotasite kaalu voi votsite juurde?

Postitas:

Laps on mul kohe aastane ja kavatsen imetamise lopetada lahikuudel. Kardan vaga kaalutousu kuna hetkel soon, mida tahan ja kaal on vaga kena. Soon kull tervislikult, vaga magusat ei armasta aga tihti soon paris korralikke portsjoneid. Kas olete kogenud kaalutousu, kui lopetasite? Hetkel imetan kuskil 3 x paevas, oositi soomisest laps loobus juba ammu. Raakige oma kogemustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli ka tagasi paar kg võrreldes imetamise ajaga, samas imetamine ise ja lapsega jalutamine võtsid mult -7 kg, nii et lõppkokkuvõttes olin -5 kg peal.
Ei kartnud kaalutõusu, sest toitun tervislikult ning kaalunumber on ainult number ja kui mulle mu peegelpilt sobib, siis liigselt sellepärast ei muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadsin, et nii kui imetamise lõpetan, pean päris tugevalt toidukoguseid vöhendama. Seda ka tegin, ning võtsin vaikselt edasi kilosid alla, koos rasvapõletustrenniga, kuni saavutasin ideaalkaalu. Asja tuleb võtta mõistusega. Ei tohi end käest lasta, öeldes, ahh, ma olen ju nüüd ema.

Kahe lapse emana olen ikka samas vormis, kui 20ndates.

Aga jah, imetamise aeg oli imeline, sest sain tõesti süüa, mida tahtsin, ja koguseid, mida ihkasin, kaal ikka vaikselt langes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetades oli meeletu söögiisu, mistõttu võtsin korralikult juurde (kaalusin mitu kilo rohkem kui vahetult pärast sünnitusmajast lahkumist) ja olin paras ümarik. Pärast imetamise lõpetamist lahkusid need kilod ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pigem kaal kaob. Kui imetamise lõpetasin, siis kadusid ka need söögiisud ja portsjonid jäid iseenesest väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadusid ka kilod paari kuuga ja liigagi palju korraga pärast imetamise lõpetamist. Muidu esimese aasta jooksul pärast sünnitust olin +7kg kogu aeg. Ei teinud ega ole kunagi teinud trenni.

See,et sa praegu suuri portsjoneid sööd, on tingitud otseelt imetamisest – su keha toodab väga tõhusat eliksiiri ja sinna see energia kõik läheb. Pärast imetamise lõpetamist kaob kehal vajadus nii suure hulga energia järgi ja see võiks ju otseselt ka söögiisu mõjutada. Ehk siis hakkad sööma nagu tavaliselt.

Söön normaalselt ja kõike, magusa sõber ka eriti ei ole. Kodus tehtud toitu söön. Õhtul pärast kella 19 ei näksi, aga see on mul alati nii olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene laps loobus rinnast, kui lõpetasin öise imetamise (1,5a). Kuna sõin väga palju magamatuse kompenseerimiseks, siis selle peale isu langes ja kaal ka (tavalisele tasemele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mehel kilod kadusid, tema ju oli lapse öine toitja 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Kas imetamise loppedes kaotasite kaalu voi votsite juurde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.