Esileht Sünnitus Kas ITK perepalatis on piisavalt pimendavad aknakatted?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas ITK perepalatis on piisavalt pimendavad aknakatted?

Postitas:

Lapse sünnitähtaeg on suvel, valgel ajal. Ise ei saa ma absoluutselt valges magada ja ka beebi, kes kõhus on pimedusega harjunud, vajaks hämarust. Kas perepalatite rulood on pimendavad? Kui ei, võtaks ise mingi lisakatte kaasa, mida akna ette riputada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 05:00; 06.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma ruloo kaasa jah. Suvel on buum ja ei pruugi perepalateid saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mind miinustatakse? Mul on unehäired, mis eelmise lapse sünni järel võimendusid nii, et psühhiaater kartis, et langen psühhoosi – enam üldse ei suutnud magada. Kuna ka tavaelus olen halb magaja, viskan ka muidu liiga valges magades mingi lina akna ette, et natukene pimedam oleks, hotellis näiteks. On selles midagi halba?
Muidugi ei pruugi perepalateid saada, aga juhul KUI saab, võivad ju vajalikud asjad kaasas olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 05:00; 06.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest olid seal sellised poolläbipaistvad. Aga las kommenteerib keegi, kes hiljuti käinud, ma olin viimati 7 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa uneprillidest oled kuulnud? Osta endale ja magad ka ilma ruloodeta pimedas. Imelik et sa ise neid juba endale ostnud pole, kui sul sellised psühoosiga unevaevused…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa uneprillidest oled kuulnud? Osta endale ja magad ka ilma ruloodeta pimedas. Imelik et sa ise neid juba endale ostnud pole, kui sul sellised psühoosiga unevaevused…..

Pluss melatoniin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 13:54; 07.05 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s ei ole pimendavaid ruloosid, aga ega sa sinna akna ette midagi ei riputa ka – need aknad on väga suured ja kõrged. Usu, tavalise tooliga sa sinna lae alla juba ei roni.

Panin plussi vastajale, kes soovitas magamisprille. Ka minul olid need ITK-s kaasas, sest minagi ei saa valges magada. Beebi pärast pole vaja muret tunda – tema ei ole pilkases pimeduses olnud, vastupidi – ta näeb valguskuma küll ja veel ka kõhus olles. Valgus ei ole aga kindlasti see, mis teda tingimata seal palatis üles ajaks.´

Muretse parem selle pärast, et sa suvel palavas palatis (eeldame, et perepalati saad) otsi ei annaks. Seepärast palu võimalusel ruumi, mille aknad jäävad maja ettepoole ehk suurte puude varju. Olin eelsünnituses palatis, mille aknad olid maja taga (eelmisel suvel, kui polnud sugugi ülipalav). Esiteks hakkas päike varakult sisse paistma ja teiseks küttis ruumi kuumaks. Perepalati saime teisele poole – milline õndsus.

Ahjaa, melatoniini ei soovitata imetamise ajal.
http://www.livestrong.com/article/432619-is-melatonin-safe-to-take-while-breastfeeding/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, melatoniini ei soovitata imetamise ajal.
http://www.livestrong.com/arti…..stfeeding/

Imetamise ajal ei soovitata rohelist teed juua ja saunas käia ka, see ei tähenda et need kuidagi reaalselt imikut kahjustaks kui neid asju mõistlikkuse piires teha. Olles ise ämmaemand, tean, et kuni 3mg melatoniini on põhimõtteliselt tuttifrutti ja uneprobleemide puhul me seda rasedatele ja äsja sünnitanud naistele soovitamegi muudele meetoditele lisaks. USA’s konverentsidel käies olen kuulnud, et seal on täiesti normaalne 0.5-1mg ka imikutele anda kui magada ei taha. Käib tihtipeale käsikäes nende unekoolidega. See trend loodetavasti nii pea Eestisse ei levi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 13:54; 07.05 22:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Kas ITK perepalatis on piisavalt pimendavad aknakatted?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.