Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju

Postitas:

Töötu.
Töötukassa saatis ka “pikalt”: tee netipöördumine.

Peaks maakodu pisut kütma ja siis suure raha eest välja üürima: prepperid saavad end välja elada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, kodus tööd teha ei saa, kuna puutun kokku delikaatsete isikuandmetega. Olukorda arvestades hakkab töömaht väga kiirelt kasvama.

haigekassa? ma tean mitmeid delikaatsete andmete töötlejaid, kes teevad kaugtööd. ise vastutad, et andmed ei lekiks. kes tahab lekitada, leiab selleks kontoris töötades ka võimaluse

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 20:07; 16.03 00:18; 21.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, kodus tööd teha ei saa, kuna puutun kokku delikaatsete isikuandmetega. Olukorda arvestades hakkab töömaht väga kiirelt kasvama.

haigekassa? ma tean mitmeid delikaatsete andmete töötlejaid, kes teevad kaugtööd. ise vastutad, et andmed ei lekiks. kes tahab lekitada, leiab selleks kontoris töötades ka võimaluse

Ei ole haigekassa.
Teema on meil jutuks olnud juba aastaid, kuid ei ole mingit võimalustki, väidetavalt AKI vastuseis. Töö ise on 100% elekrooniline, oleks kodus täisesti võimalik teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 18:10; 15.03 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukontor, konsultant, minu jaoks tavaline olukord, nagunii teen väikese lapse kõrvalt 80 % tööajast kodust tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga need, kes sundpuhkavad ja taovad rinnale, et asi ok – kust te võtate, et firma jätkab? Kas kindlam just poleks mitte nõustuda, selle eest ei saa vallandada ja koondada päevapealt ei saa ka praeguses olukorras, saabki jätta teid minpalgaga ootele? Ok, vb ettevõte ei maksa seda minpalka välja, aga kust võtate, et peale sundpuhkust midagi saada on?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, kodus tööd teha ei saa, kuna puutun kokku delikaatsete isikuandmetega. Olukorda arvestades hakkab töömaht väga kiirelt kasvama.

haigekassa? ma tean mitmeid delikaatsete andmete töötlejaid, kes teevad kaugtööd. ise vastutad, et andmed ei lekiks. kes tahab lekitada, leiab selleks kontoris töötades ka võimaluse

Ei ole haigekassa.

Teema on meil jutuks olnud juba aastaid, kuid ei ole mingit võimalustki, väidetavalt AKI vastuseis. Töö ise on 100% elekrooniline, oleks kodus täisesti võimalik teha.

veider, isegi haigekassa kasutab kaugtööd https://www.haigekassa.ee/blogi/paindlikud-tootamisvoimalused-suurendavad-inimeste-rahulolu?fbclid=IwAR1p0nBnJwBBsAYvhMbZyctkMw27iyjyQaiRuJv2hGzjxL9pKEpdQbUQpYI

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 20:07; 16.03 00:18; 21.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programmeerija. Kodukontoris. Ei tea, kauaks tööd on. Oleneb, kuidas firma klientidel läheb. Ikka on oht, et kõik uued arendused pannakse lukku.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõlkija-toimetaja. Kogu firma töötab sellest nädalast kodukontorist, töö jätkub. Meil selles mõttes hea, et niikuinii iga päev kõik kontoris ei käinud ja osad olid juba eelmine nädal teatanud, et ettevaatuse mõttes edaspidi töötavad kodus. Kuidas praegune olukord töömahtu mõjutab, pole veel selge, aga arvata on, et hakkab tellimusi vähem tulema, võimalik, et firma peab täiskohaga töötajaid koondama hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed on nõus jääma koju palgata puhkusele? Seaduse järgi on see kokkuleppel. Ja kui seda ei saavutata siis on õigus keskmisele palgale või vähemalt miinimum palgale. Teadke oma õiguseid!!!

Sa võid oma õiguseid teada, aga ega kui ettevõttel käivet ei ole, siis taevast ka raha ei puistata. Niipalju võiks inimene ikka majandusest teada!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:34; 16.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötu.

Töötukassa saatis ka “pikalt”: tee netipöördumine.

Peaks maakodu pisut kütma ja siis suure raha eest välja üürima: prepperid saavad end välja elada.

kes see üürib sul praegu?!! ja veel suure raha eest??

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:34; 16.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks maakodu pisut kütma ja siis suure raha eest välja üürima: prepperid saavad end välja elada.

mul tekkis sarnane mõte kui lugesin, et tallinnas lähevad minnihotelli boksid nagu soojad saiad välismaalt tagasijõudnute vahel loosi. peaks vist ka mõne karantiinipistetule tühjana seisva suvila välja üürima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spetsialist tootmisettevõttes. Tootmine töötab, kontoril on soovitav järgmised kaks nädalat kodukontoris tööd teha, et vähendada tootmistööliste kontakte erinevate inimestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukontor, analüütik.

Sama.
Kodukontorit teen niikuinii pidevalt, tööandja soosib seda – koroonaga või ilma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur, otseloomulikult olen kodus ja vaatan kuidas olukord kulgeb.
Tõsi see on, paari-kolme kuu palk peaks ikka sukasääres olema, kunagi ei tea mis juhtuda võib.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jurist avalikus sektoris. Suurem osa kontorist töötab kodus. Ja päriselt töötamegi, koosolekud Teams abil jne. Päevad on pingelisemad kui tavaliselt – 2 lasteaialast käivad muudkui tülitamas igavusest. Samas lisaks nö tavalistele jooksvatele ülesannetele vaja ka praegust suppi helpida – lepingupartnerite ja klientide teavitused, mis edasi saab jne, justkui me teaks rohkem.. Mees käib tavapäraselt kontoris, nii et olengi lastega üksi päeval ja loodan, et mees saadetakse ka sundpuhkusele, et keegi vahel lastega õues käiks…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 19:45; 16.03 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, kodus tööd teha ei saa, kuna puutun kokku delikaatsete isikuandmetega. Olukorda arvestades hakkab töömaht väga kiirelt kasvama.

haigekassa? ma tean mitmeid delikaatsete andmete töötlejaid, kes teevad kaugtööd. ise vastutad, et andmed ei lekiks. kes tahab lekitada, leiab selleks kontoris töötades ka võimaluse

Ei ole haigekassa.

Teema on meil jutuks olnud juba aastaid, kuid ei ole mingit võimalustki, väidetavalt AKI vastuseis. Töö ise on 100% elekrooniline, oleks kodus täisesti võimalik teha.

Äkki siis puudub IT valmisolek? Läpakad, turvaline vpn jne. Loomulikult ei saa isiklikus arvutis isikuandmetega töötada. Ka meil on eriliigilised andmed. Keeld on prinditud dokumente majast välja viia, aga tööläpakaga ja vpniga on lubatud. Turbeaste on meil medium, eks see ka määrab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 19:45; 16.03 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Advokaat. kolisin kõik asjad koju, sh lauaprinteri. loodan, et skäneerima ei pea, sest skännerit mul pole. Aga noh, raskel ajal võib vastaspool või kohus leppida ka tõendist tehtud fotoga 🙂 Ilmselgelt saab tagada isikuandmete kaitstuse, kui üksi kodus elada ja mitte kedagi külla kutsuda.
kliendikohtumised toimuvad kas meilitsi või telefoni/skype teel. tööd on kõvasti ja tuleb aina peale. Seega on ikka täispikad tööpäevad, lihtsalt kodus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukontor, vastan klientide pöördumistele. Kaks aastat tagasi oli kodukontor keelatud ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebiga kodus. Muidu lasteaias õpetaja. Mees ehitaja ja hetkel käib veel tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pubi pandi kinni, seega kodus. Kes teab, kas avataksegi või läheb pankrotti. Masendav.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:50; 18.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pubi pandi kinni, seega kodus. Kes teab, kas avataksegi või läheb pankrotti. Masendav.

Loodetavasti sa ei nõustunud palgata puhkusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙁 jah, siinsed kilkajad ei saa vist üldse aru kui nässu on kogu see hullus mõned majandusvaldkonnad keeranud. Ja hea kui mõned saavad rahulikult kodus töötada ja muudui tööd ka tuleb juurde.
Minu tööandja pani pubi kinni. Sugulasel pole enam töökohta suuures spa-keskuses. Mees tegeles toitainete pakkumisega suurklientidele, neid enam pole.
jne, jne

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:50; 18.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötu.

Töötukassa saatis ka “pikalt”: tee netipöördumine.

Peaks maakodu pisut kütma ja siis suure raha eest välja üürima: prepperid saavad end välja elada.

kes see üürib sul praegu?!! ja veel suure raha eest??

Prepperitel on maakoht ka juba olemas. Või vähemalt nad ei vii oma varusid kuskile ajutisse majakesse, kus nad ei tea naabreid ega tohi peidikuid ehitada 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 17:26; 18.03 15:08; 22.03 14:07; 22.03 14:09; 23.03 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbranna ühes valuutavahetuses, osad kontorid pandi kinni. Ütles et neil vist muudetakse puhkusegraafikuid. Et kuni seis hull, siis puhkavad. Nõme ju, puhkad oma puhkuse ette ära ja kui soovid töölt aasta sees lahkuda, pead osa raha tagasi maksma. Lisaks pead puhkama ajal kui sa tegelikult puhata ei taha, mis selle praeguse ajaga peale hakata on, vahid ainult kodus. Muidugi kaval ka, praegu säästavad nii raha ja suvel pole võib-olla asendustöötajaid puhkuste ajaks vajagi, nende koolitamine on ju ka kulu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks pead puhkama ajal kui sa tegelikult puhata ei taha, mis selle praeguse ajaga peale hakata on, vahid ainult kodus.

No ilmselgelt tuleb võtta palgata puhkust, et õige puhkus hiljem säiliks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks pigem kuuks või isegi kaheks palgata puhkuse, päris suvepuhkust ohverdada ei raatsiks. Kodus on hea ja mõnus olla küll, aga praegune kriisisituatsioon ei ole ikkagi lõõgastav. Mul on pingeline töö ja tahan puhkuse ajal täitsa lõdvaks lasta end, vaimselt puhata, käia kontsertidel, sõpradel külas, matkadel jne. Kõrgepalgaline ma ei ole (brutopalk on natuke alla Eesti keskmise), aga olen juba aastaid natukehaaval kogunud ja praegu end tänu sellele veel majanduslikult ebakindlana ei tunne.

Aga vastates teemaalgataja küsimusele: mind pole töölt koju saadetud (töö ei võimaldagi täismahus kaugtööd), aga on hõrendatud kohalkäimise vajadust ja võimalikult minimaalseks muudetud korraga tööl olevate inimeste arv.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan teatris. Oleme kollektiivsel palgalisel puhkusel ja suvel tuleme tavapärase kollektiivpuhkuse ajal tööle. Palun tulge suvel teatrisse.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 08:49; 30.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, kodus tööd teha ei saa, kuna puutun kokku delikaatsete isikuandmetega.

Sama siin.
Lisaks töötan erialal, mis muu hulgas eeldab ka kriisiga seotud nõustamist, nii et juba telefonidele vastamise pärast pean kontoris viibima palju pikemalt kui tavaolukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks pigem kuuks või isegi kaheks palgata puhkuse, päris suvepuhkust ohverdada ei raatsiks. Kodus on hea ja mõnus olla küll, aga praegune kriisisituatsioon ei ole ikkagi lõõgastav. Mul on pingeline töö ja tahan puhkuse ajal täitsa lõdvaks lasta end, vaimselt puhata, käia kontsertidel, sõpradel külas, matkadel jne. Kõrgepalgaline ma ei ole (brutopalk on natuke alla Eesti keskmise), aga olen juba aastaid natukehaaval kogunud ja praegu end tänu sellele veel majanduslikult ebakindlana ei tunne.

normaalne oleks võtta praegu palgaline puhkus ja siis soovi korral suvel palgata puhkus. kui asi läheb päris pekki, siis on suur enamik meist suvel töötud ja pikk puhkus on siis sunniviisiline. praegu puhates on lootus vähemalt puhkuseraha kätte saada, kui firma aga õhtule läheb, siis mõne kuu pärast ei pruugi sedagi saada

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 20:07; 16.03 00:18; 21.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik n-ö.eesliinil.
Käin tööl tavapäraselt aga lisandunud on ksitsevahendid ..ja hirm et võin iga hetk viiruse koju kaasa tuua.
Palk loodetavasti jääb endiseks aga kui riigil raha väheks jääb, siis arvatavasti kärbivad

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju