Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju

Postitas:

Mina töötan teatris. Oleme kollektiivsel palgalisel puhkusel ja suvel tuleme tavapärase kollektiivpuhkuse ajal tööle. Palun tulge suvel teatrisse.

Ei tule, kui olukord riigis ei luba.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 17:26; 18.03 15:08; 22.03 14:07; 22.03 14:09; 23.03 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks maakodu pisut kütma ja siis suure raha eest välja üürima: prepperid saavad end välja elada.

mul tekkis sarnane mõte kui lugesin, et tallinnas lähevad minnihotelli boksid nagu soojad saiad välismaalt tagasijõudnute vahel loosi. peaks vist ka mõne karantiinipistetule tühjana seisva suvila välja üürima.

Üüri parem mõnele lastega perele, kes praegu mures, et lapsed ei saa õues joosta. Kui lubad neil veel peenraid ka teha ja sügisel välja ei viska, on kõik õnnelikud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 17:26; 18.03 15:08; 22.03 14:07; 22.03 14:09; 23.03 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppejõud, suunatud kodukontorisse kuni 1. maini. Teadustöö läheb vanade tähtaegade järgi, kuid õppetöö osas koormus suurenes, kuna muidu juurderäägitav teave tuleb kirjalikult edasi anda, lisaks salvestusvõimaluste jm. organiseerimine, et loengutesse kutsutud külalisesinejad saaksid oma panuse anda jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan kahe küla piiril. Meie külas tühje maju pole, kõrvalkülas paar tükki on. Kunagi pole midagi siin üürile pakutud, ikkagi 55 km kesklinnast. Eile tuli lähikülade meililisti kiri ühelt, kes ise elab hoopis kaugel, et ärgu rahvas imestagu, tema maja ümber võõrad kõnnivad. Tallinnast üks pere üüris talveni esialgu, just et lastega turvalisem olla ja marjad-aiandus jne. Tavaline talumaja, vesi sees küll. Seepeale tuli meililisti veel üks vastus, et – sama siin, ka meil on üürilised päälinnast perega vähemalt sügiseni sees.

Ei tea, palju nad võtavad,aga rahvas räägib, et kuskil 150+elekter ja prügi. Muud ju pole siin maksta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 17:26; 18.03 15:08; 22.03 14:07; 22.03 14:09; 23.03 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

administraator-hommikuti tuleb maja lahti teha, õhtul(palju varem) kinni panna, muul ajal kodus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen müüja toidupoes. Loomulikult tuleb tööl edasi käia, selle ameti puhul muid valikuid pole…
Mees on eraettevõtja, ka tema firma töötab esialgu täiskoormusel ja hetkel veel tööd jagub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kodus, töötan hariduses. Otseselt kodust tööd hetkel ei tee. Kas olen hetkel puhkusel või mitte – ei teagi. Kuidas see aeg tasustatud – ka ei tea.
Mees on kodukontoris (IT).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin kullerina. Töö käib edasi ja koju pole võimalik kellelgi jääda. Õnneks olen ise rase ja kergemale tööle üleviimisega, mida tööandjal pole võimalik pakkuda, jäin koju ja haigekassa maksab 70% palgast kuni sünnituspuhkuse alguseni. Rahaline kaotus on,aga see siiki parem, kui igapäevaselt raskeid pakke tassida ja võõrastega kontaktis olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan teatris. Oleme kollektiivsel palgalisel puhkusel ja suvel tuleme tavapärase kollektiivpuhkuse ajal tööle. Palun tulge suvel teatrisse.

Ei tule, kui olukord riigis ei luba.

Kui eriolukord kestab edasi, on ju teatrid niikuinii kinni. Kui aga eriolukord on lõppenud, siis tulge ikka meelt lahutama ja tuju tõstma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 08:49; 30.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ja kes saadeti praeguses olukorras töölt koju