Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ja kui palju on IVF-iga kilosid lisandunud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas ja kui palju on IVF-iga kilosid lisandunud?

Postitas:

Selline küsimus ongi. Ehk on mõni hoopis kaalu kaotanud nende hormoonide foonil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:41; 19.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seisis, õnneks. Peale IVFi on langema hakanud, aga see võib olla ei tea millest. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:19; 28.03 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kaal kogu aeg sama. Hüperiga tõuseb kui kõhuõõnde koguneb vesi. Muidu ei tohiks kaal palju kõikuda. Mingi rohi mul tõstis söögiisu küll aga jälgisin ise, et arutult ei sööks. Kartsin ka kaalutõusu veidi aga kui palju vett juua ja tervislikult toituda, ei tohiks midagi hullu juhtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 IVFiga ei tõusnud midagi erilist, ei langenud ka, ikka kõigub kaal paar kilo niisamagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kyll t6usnud, aga sel teised p6hjused.
Töö on fyysiline ja intensiivne ninh kui ivf siis olen alati haiguslehel olnud. Nii järsk koormuse langus ongi p6hjuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka väga füüsiline töö ja võtsin haiguslehe, aga kilosid ei lisandunud. Ma ei söönud sel ajal rämpsu, aga diivanil pikutasin küll kaua, eriti punktsiooni päev ja paar päeva pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:19; 28.03 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aastate jooksul lisandunud 20kg. Esmalt lisandus 10 kui proovisime Seroga rasestuda, siis väga-väga meeletult käisin trennis ja olin keto-dieedil, sel aastal püsis kaal paigal, Kuid Gonali süstimisega tuli naksti teine 10 otsa. Nüüd trenni või dieetida, alla ei lähe grammigi. Igal aastal on olnud vähemalt 1 rasestumine, sama palju on olnud ka katkemisi (üks tabletipuhastus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese IVFi ja külmaringidega tuli 3-5 kilo juurde. Pärast katsete ebaõnnestumist läks kaal ise normi tagasi. Siis oli selline täispuhutud tunne, nägu ja keha olid nagu paistes. Tookord oli enne igat külmaringi ka mitu erinevat ravimit. Järgmise kahe IVFiga ja lugematute külmaringidega (loomulikku tsüklisse ilma ravimiteta) pole kaalu juurde tulnud. Pole kahjuks õnnestunud ka rasedaks jääda. Probleem mehepoolne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaal kõikunud kuude lõikes nagunii 1-3 kg. IVF ei muutnud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen teemaalgataja. nüüdseks nädal punktsioonist möödas ja siiani kaal sama mis enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:41; 19.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ja kui palju on IVF-iga kilosid lisandunud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.