Esileht Pereelu ja suhted Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

Postitas:

Lõin pere inimesega, kellega suhe algas minu kõrvalsuhtena. Olen täiesti kindel, et paralleelsuhet enam elus ei loo. Mitte seepärast, et oleksin 100% kindel, et elu lõpuni kokku jääme, aga see moraalne konflikt oli väga raske üle elada ja palju läks aega endale andestamiseks. Ma ei teeks enam nii, eeskätt just enda pärast.

Millega, mis argumentidega, sa siis lõpuks suutsid ära õigustada enda jaoks teise inimese kaaslase ülelöömise ja pere lõhkumise?
Lihtsalt huvitab.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 06:40; 18.02 12:17; 18.02 12:18; 18.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega, mis argumentidega, sa siis lõpuks suutsid ära õigustada enda jaoks teise inimese kaaslase ülelöömise ja pere lõhkumise?
Lihtsalt huvitab.

Arvasin, et väljendusin selgelt. Kõrvalsuhe oli minul.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 22:22; 18.02 07:15; 18.02 12:41; 21.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on võitlevad feministid, kes ärgitavad naisi oma mehele mitte mingil juhul vastu tulema, kui nad parajasti ise ei taha. Sest naise tahe ja sõna olgu kooselus igal juhul määrav, ning naine, kes mehele seksi osas vastu tuleb, on põlatud ori ja jalamatt. Paljud vähese mõtlemisvõime ja empaatiaga naised võtavad sellest ärgitusest õhinal kinni ja nii nende pea siis aastate kaupa valutabki. Ja nii see läheb.
Viskan kivi naisõiguslaste kapsaaeda, mõnuga. Nad naudivad teiste kannatusi, eriti meeste omi.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 08:12; 18.02 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõin pere inimesega, kellega suhe algas minu kõrvalsuhtena. Olen täiesti kindel, et paralleelsuhet enam elus ei loo. Mitte seepärast, et oleksin 100% kindel, et elu lõpuni kokku jääme, aga see moraalne konflikt oli väga raske üle elada ja palju läks aega endale andestamiseks. Ma ei teeks enam nii, eeskätt just enda pärast.

Millega, mis argumentidega, sa siis lõpuks suutsid ära õigustada enda jaoks teise inimese kaaslase ülelöömise ja pere lõhkumise?

Lihtsalt huvitab.

Mul on sarnane olukord olnud (minul kõrvalsuhe), samamoodi tulin sealt välja teadmisega, et mitmemehepidajaks ma ei sobi. Olen abikaasalegi (kes ei olnud selles olukorras kumbki neist suhetest) öelnud, et kui ma peaksin teda petma, siis pole mingit mõtet mulle andestada, sest ma tean nüüd, et olen võimeline kellegi teisega magama ainult siis, kui eelmine suhe südames täiesti surnud on.

Minu puhul oli tegu domineeriva ja kontrolliva mehega, kelle juurest ma ei suutnud ära tulla mitu kuud (kes on sellises suhtes olnud, teab). Nali on selles, et põhjus, miks kõrvalsuhe üldse tekkida sai, oli see, et mees oli üritanud mind pikalt veenda, et on jumala normaalne, et ta minuga elades teisi naisi sebib. Mingil nõrkusehetkel tundsin, et võib-olla on tal tõesti õigus ja mina olen see ainus nõme monogaam siin ilmas… see tunne kestis ehk nädala, aga sellest piisas – selle nädala jooksul kohtasin toda teist, kellele ma “on normaalne ühega elada ja teistega flirtida” mõju all kohe ära ei öelnud, et ma suhtes olen (juhtumisi oli ka see teine loomult monogaam ja minu suhte ilmsikstulek tekitas samamoodi moraalse konflikti talle). Avastasin, et ma polegi ainuke selline, avastasin, et on võimalik ka teisiti elada… Mulle oli see küll õnnistuseks, sest uue suhte toel suutsin lõpuks ahistavast suhtest lahti saada, muidu elaksin tolles samas halvas suhtes ilmselt ka praegu, 20 aastat hiljem. Kui keegi on lugenud Chestertoni “When Doctors Agree”, teab, miks ma end selles ära tunnen.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõin pere inimesega, kellega suhe algas minu kõrvalsuhtena. Olen täiesti kindel, et paralleelsuhet enam elus ei loo. Mitte seepärast, et oleksin 100% kindel, et elu lõpuni kokku jääme, aga see moraalne konflikt oli väga raske üle elada ja palju läks aega endale andestamiseks. Ma ei teeks enam nii, eeskätt just enda pärast.

Millega, mis argumentidega, sa siis lõpuks suutsid ära õigustada enda jaoks teise inimese kaaslase ülelöömise ja pere lõhkumise?

Lihtsalt huvitab.

Mingeid teise inimese kaaslasi pole olemas . Inimene pole omand.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.02 20:10; 16.02 11:47; 16.02 13:50; 16.02 14:00; 17.02 12:15; 18.02 08:28; 18.02 08:46; 18.02 12:52; 21.02 23:17; 22.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid teise inimese kaaslasi pole olemas

Et siis igasugune truudus, lojaalsus, sõprus ja usalduslikkus on … mis? Nõukogude igand või?
Kas sinu jaoks üldse eksisteerib inimsuhteid vaimsel tasandil või töösuhteid juriidilisel tasandil?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 08:12; 18.02 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid teise inimese kaaslasi pole olemas

Et siis igasugune truudus, lojaalsus, sõprus ja usalduslikkus on … mis? Nõukogude igand või?

Kas sinu jaoks üldse eksisteerib inimsuhteid vaimsel tasandil või töösuhteid juriidilisel tasandil?

Suhted on paigas lepingutega. Abielu leping ei kohusta inimest olema truu ja ei näe ette sanktsioone selle eest. Ka ükski seadus ei nõua seda.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.02 20:10; 16.02 11:47; 16.02 13:50; 16.02 14:00; 17.02 12:15; 18.02 08:28; 18.02 08:46; 18.02 12:52; 21.02 23:17; 22.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 inimese vaheline suhe on nende kahe omavaheline leping. Kui on suhtesse tulnud keegi kolmas, siis ei ole tema vastutav. Vastutavad ikka need, kelle vahel on kokkulepe sõlmitud. Inimesed “lõhuvad pered” ikka ise, lastes omavahelistel suhetel nii hapuks minna. Lihtne on ju näpuga teiste peale näidata ja enesele sobivaid asju välja mõelda ning teistele ainsa kuldse tõena serveerida. Lihtne, aga kas ka jätkusuutlik?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega, mis argumentidega, sa siis lõpuks suutsid ära õigustada enda jaoks teise inimese kaaslase ülelöömise ja pere lõhkumise?

Lihtsalt huvitab.

Arvasin, et väljendusin selgelt. Kõrvalsuhe oli minul.

Ah, selge, vabandust. Mulje jäi siiski, et kõrvalsuhe oli teisel osapoolel.
Aga küsimus ikka jääb. Kuidas sa selle elumuutuse ja olemasolevale kaaslasele raske olukorra tekitamise endale ära turundasid – mis argumentidega?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 06:40; 18.02 12:17; 18.02 12:18; 18.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhted on paigas lepingutega. Abielu leping ei kohusta inimest olema truu ja ei näe ette sanktsioone selle eest. Ka ükski seadus ei nõua seda.

Lisaks lepingutele on olemas kokkulepped. Kui on kokku lepitud, et ollakse truud, siis selle kokkuleppe ühepoolne murdmine on alatu tegu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 06:40; 18.02 12:17; 18.02 12:18; 18.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on võitlevad feministid, kes ärgitavad naisi oma mehele mitte mingil juhul vastu tulema, kui nad parajasti ise ei taha. Sest naise tahe ja sõna olgu kooselus igal juhul määrav, ning naine, kes mehele seksi osas vastu tuleb, on põlatud ori ja jalamatt. Paljud vähese mõtlemisvõime ja empaatiaga naised võtavad sellest ärgitusest õhinal kinni ja nii nende pea siis aastate kaupa valutabki. Ja nii see läheb.

Viskan kivi naisõiguslaste kapsaaeda, mõnuga. Nad naudivad teiste kannatusi, eriti meeste omi.

Sa oled haige. Ja ise naudid kannatusi – nii enda, kui teiste ettekujutatavaid kannatusi.
Mis kuradi “vastu tulema”? Naised on seksuaalsed nagu mehedki. Sinu haigest ibast lähtudes peaks ka kõigil neil naistel, kes seksuaalse rahuldamatuse all kannatavad, olema täielik õigus salaja ja kaaslasele valetades mitut meest pidada? Tavaliselt sinusugused pistavad selle koha peal pröökama.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 06:40; 18.02 12:17; 18.02 12:18; 18.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, selge, vabandust. Mulje jäi siiski, et kõrvalsuhe oli teisel osapoolel.
Aga küsimus ikka jääb. Kuidas sa selle elumuutuse ja olemasolevale kaaslasele raske olukorra tekitamise endale ära turundasid – mis argumentidega?

Ma ei saa täpselt aru, mis argumente sa jahid, aga kordan siis vana tõde – aeg parandab haavad. Kõige parem on ikka enda vigadest õppida.
Et ei oleks kahetimõistetav – uus kaaslane polnud viga (hilisem elu on näidanud, et tema oligi mulle see õige), aga eelmise suhte oleks pidanud lõpetama teisiti.

Kaaslasele ei pidanud midagi “turundama”. Iga suhe on ometi kahe inimese vaheline ja petja ei pea ka mingit kolme osapoolega suhet, vaid kahte erinevat. Petetutel on sageli märterlik omadus kujutleda, kuidas kaaslane “armukesega” lisaks seksile üksiasjadeni olemasolevat suhet arutab ja taga räägib. See ei ole reaalsus.
Ja nagu enamasti nende olukordade puhul, ei olnud minu uus kaaslane põhjuseks, miks vana suhe lõppes. Selle kinnitust oli tal muidugi hea kuulda.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 22:22; 18.02 07:15; 18.02 12:41; 21.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhted on paigas lepingutega. Abielu leping ei kohusta inimest olema truu ja ei näe ette sanktsioone selle eest. Ka ükski seadus ei nõua seda.

Lisaks lepingutele on olemas kokkulepped. Kui on kokku lepitud, et ollakse truud, siis selle kokkuleppe ühepoolne murdmine on alatu tegu.

Sellist kokkulepet ju polegi tavaliselt. Teine pool lihtsalt tavaliselt kujutab ette, et oli.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.02 20:10; 16.02 11:47; 16.02 13:50; 16.02 14:00; 17.02 12:15; 18.02 08:28; 18.02 08:46; 18.02 12:52; 21.02 23:17; 22.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul ju elu näitab, et need pettusega alanud kooselud ei kipu väga kestma jääma. Seda näitab ka statistika. Oma tuttavategi järgi võib öelda, et mees kes armukese juurde läinud, soovib varsti perekonna juurde tagasi tulla või leiab kellegi kolmanda. Kusjuures, enamasti ei tunne eksnaised sellest mingit kahjurõõmud, nende pikaaegne perekond lõhuti ära mingisuguse suvalise paariaastase suhte tõttu, lapsed pandi kannatama mingisuguse lühiajalise kiresööstu tõttu, väga madal ja nõme käitumine. Ei ole siin vaja isegi rääkida, kuidas eksnaine süüdi jne. Petja ja tema armuke on täielikult süüdi juhtunus. Pärast muidugi need armukesed on veel nii omandihimulised ja ei luba mehel kusagil üksi käia ega midagi teha, kardavad et mehed jätavad nemad ka maha. Nii see muidugi üldjuhul ka juhtub. Enamasti ei saa need uued paarid ka õnnelikuks, kui oma õnne teiste õnnetustele rajama hakkavad. Äärmiselt naiivne arvamus, et uuega on kohe kõik ideaalne ja nüüd on mees leidnud selle õige. Elage esmalt 20 aastat koos ja ehitage üks perekond üles, siis tulge rääkima ideaalsetest suhetest. See jutt, kus mees aastatega hakkab oma käitumist analüüsima ja korraga avastab, et ei tahagi petta enam jne, ikka väga vähe. Enamasti inimesed aastatega ei muutu ja kui muutuvad, siis pigem vanemateks ja kibestunumateks ning õelamateks. See uus naine saab mõne aasta pärast samasugust petjat ning hoolimatut meest tundma, elu lihtsalt on selline.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:15; 25.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, mis sa, teemaalgataja, siin ikka nusperdad oma karmalootustega. Läks trumm, mingu pulgad ka. Mida annab sulle teadmine, kuidas mehed oma armukestest abikaasaks saanutega hakkama saavad. Eks nad kuidagi ikka elavad. Ühed paremini, teised kehvemalt. Reegleid pole.

Ma annan sulle nõu, liigu edasi ja võta elult, mis võtta annab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul ju elu näitab, et need pettusega alanud kooselud ei kipu väga kestma jääma. Seda näitab ka statistika. Oma tuttavategi järgi võib öelda, et mees kes armukese juurde läinud, soovib varsti perekonna juurde tagasi tulla või leiab kellegi kolmanda. Kusjuures, enamasti ei tunne eksnaised sellest mingit kahjurõõmud, nende pikaaegne perekond lõhuti ära mingisuguse suvalise paariaastase suhte tõttu, lapsed pandi kannatama mingisuguse lühiajalise kiresööstu tõttu, väga madal ja nõme käitumine. Ei ole siin vaja isegi rääkida, kuidas eksnaine süüdi jne. Petja ja tema armuke on täielikult süüdi juhtunus. Pärast muidugi need armukesed on veel nii omandihimulised ja ei luba mehel kusagil üksi käia ega midagi teha, kardavad et mehed jätavad nemad ka maha. Nii see muidugi üldjuhul ka juhtub. Enamasti ei saa need uued paarid ka õnnelikuks, kui oma õnne teiste õnnetustele rajama hakkavad. Äärmiselt naiivne arvamus, et uuega on kohe kõik ideaalne ja nüüd on mees leidnud selle õige. Elage esmalt 20 aastat koos ja ehitage üks perekond üles, siis tulge rääkima ideaalsetest suhetest. See jutt, kus mees aastatega hakkab oma käitumist analüüsima ja korraga avastab, et ei tahagi petta enam jne, ikka väga vähe. Enamasti inimesed aastatega ei muutu ja kui muutuvad, siis pigem vanemateks ja kibestunumateks ning õelamateks. See uus naine saab mõne aasta pärast samasugust petjat ning hoolimatut meest tundma, elu lihtsalt on selline.

Sina oled küll eriti valusalt pihta saanud.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 12:31; 16.02 16:38; 20.02 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole armuke kunagi süüdi. Armuke on enamasti lihtsalt loll, usub sinisilmselt mehe juttu sellest, et naine teda ei mõista või ei seksi või on nõid vms. Petja on ikka mees ju. Ja jääb petma, alati ja ükskõik kellega.
Normaalne mees (või naine), kui tal on frigiidne või nõid või mõistmatu abikaasa, läheb lahku, mitte ei peta. Lapsi saab kasvatada koos ka siis, kui koos ei elata. Pigem on petmine ülimõnus – üks naine rügab ja kasvatab lapsed ja ümmardab köögis, teine kiidab ja imetleb ja pingutab eriliselt voodis. Petja just sellist suhet tahabki, armukesele aga kinnitab, et lahutus kohe-kohe ukse ees. Vahel, kui oma naine teada saab, ongi lahutus käes ja siis abiellutakse ka armukesega. Aga et kohe üks oleks üdini paha ja frigiidne ja mõistmatu ja temaga ei ole kohe mingit võimalust, teisega aga tuleb õnn õuele ja kohe üleöö ülim suhe, no ei ole ju.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:53; 16.02 13:01; 16.02 17:44; 20.02 16:33; 21.02 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel, kui oma naine teada saab, ongi lahutus käes ja siis abiellutakse ka armukesega.

Sa siis nagu soovitadki naistel, kellel ei edene see mehe ülelöömine nii hästi, võtta initsiatiiv ja kõik avalikuks teha, et siis äkki vana naine vihastab ja viskab mehe välja? Ma olen nimelt sellist mustrit palju näinud. Et mees peaks hea meelega kaht naist, aga armuke ei suuda seda taluda ja sekkub otsustavalt. Loodab, et oma naine lõpetab suhte. Ma ise ei saa aru sellisest “töövõidust”, aga paljud armukesed on sellise stsenaariumi üle vägagi õnnelikud. Et neid ei tahetud seni päriseks, kui oma naine suhet ei lõpetanud. Samas suur armastus ei tee ise ühtki sammu, et oma uue hingesugulasega päriselt koos olla, pigem kurvastab sellise asjade käigu üle.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:48; 16.02 12:40; 20.02 22:42; 25.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa siin soovitust nägid? Kõrvalt olen näinud, et vahel nii juhtub. Mul eluaastaid rohkem ja olen kõrvalt näinud ALATI sama mustri järgimist sellise mehe poolt. Armuke usub siiralt, et temaga seda ei juhtu, temaga elatakse happily ever after, aga ei ole ju, petmine jätkub. Mõni armuke ei tea ja usub nagu loll, et mees on truu, mõni teab, et mees jätkab, mõne jätab mees siis maha, kui naine paar kilo juurde võtab, mõne siis, kui armuke ka lapse saab ja tal mehe jaoks enam 24/7 tähelepanu ei jagu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 10:53; 16.02 13:01; 16.02 17:44; 20.02 16:33; 21.02 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on tõesti liik inimesi, kellele petmine iseenesest valmistab mingit ekstra naudingut; inimesi, kes ei suuda pühenduda ühele kaaslasele väga pikka aega jne
Usun, et paljud nendest olukordadest on siiski täiesti inimlikel põhjustel tekkinud – mingi(te)l põhjus(t)el kaugeneti olemasolevast kaaslasest ja leiti side, armuti teise.
Jah, varasemat suhet lõpetamata on väär uuega alustada, aga ei ole mingit üldist inimese tüüpi nimega ‘petja’. Ja mingit “elu on näidanud” siin ka ei ole, sest enamus ilmselt ei teagi oma tuttavate minevikust neid asjaolusid. Kes siin väitis, et kõik tutvusringkonnas petnud mehed tulevad varsti eksnaiste juurde tagasi, et siis jälle petta jne (on ikka tutvusringkond muidugi) – tõesti väidad, et tead iga oma tuttava inimese suhteajalugu varasemast? Erinevates uuringutes on väga suur osa inimesi tunnistanud, et olnud elu jooksul püsisuhtes olles truudusetu. Mida see kommenteerija teeks, kui avastaks, et tema mehel kunagi, ütleme 20.-tes oli selline juhtum oma varasema elukaaslase kõrvalt? Automaatne usalduse kadu, once a cheater…? Inimesed muutuvad küll, loomulikult analüüsitakse oma käitumist, kohandatakse väärtushinnanguid vastavalt oma elukogemusele. See on ju inimese tavapärane areng ja elukäik, imelik on vastupidist väita.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 22:22; 18.02 07:15; 18.02 12:41; 21.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustamisele pole mõtet oma aega ja närve raisata, elu on palju laiem kui paarisuhe. Võtsin selle kohe suhte algul teadmiseks, et inimene, kelle ma teiselt üle lõin, võidakse üle lüüa ka minult või võin ise elu jooksul kellesegi teisesse armuda ja mehele head aega öelda. On väga rumal eeldada, et elu läheb täpselt nii, nagu sa 20- või 30-aastaselt oled plaaninud või nagu unistanud. See kehtib muuseas igaühele. Hetkel pole mehest tüdimust tekkinud ja mingeid petmise märke pole ma tuvastanud, oleme lapsed suureks kasvatanud ja tiksume siin vaikselt pensionieelikutena ning püüame elu muud moodi huvitavaks teha. Aga olen arvamusel, et kui tekib teineteisest tüdimus ja väsimus, siis tuleb lahku minna. Elu raiskamine väsinud suhtes lihtsalt vegeteerimisele on õudne.
Ütleks veel nii palju, et inimesed, kelle jaoks (püsiv) paarisuhe on elu mõte, on minu jaoks mõttetud inimesed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju naisi on ju sellised et nad täielikult ei soovi seksi enam kui lapsed on sündinud. Mis see mees peab siis tegema?

Jah, sureb ära kui ei saa. Peab iga kell igaks juhuks andma, muidu äkki sureb või jookseb teisega võssa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 22:29; 22.02 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju naisi on ju sellised et nad täielikult ei soovi seksi enam kui lapsed on sündinud. Mis see mees peab siis tegema?

Jah, sureb ära kui ei saa. Peab iga kell igaks juhuks andma, muidu äkki sureb või jookseb teisega võssa.

Tõenäoline on, et otsib kellegi teise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.02 20:10; 16.02 11:47; 16.02 13:50; 16.02 14:00; 17.02 12:15; 18.02 08:28; 18.02 08:46; 18.02 12:52; 21.02 23:17; 22.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju naisi on ju sellised et nad täielikult ei soovi seksi enam kui lapsed on sündinud. Mis see mees peab siis tegema?

Jah, sureb ära kui ei saa. Peab iga kell igaks juhuks andma, muidu äkki sureb või jookseb teisega võssa.

Tõenäoline on, et otsib kellegi teise.

Ja selles hirmus peaks nüüd iga kell olema valmis ja püksid maas? Heh, ei. See toimub siis kui mõlemal parasjagu isu on. No otsigu, maailmalõpp see nüüd küll ei ole 🙂 Oleks ilmselt ka muul põhjusel siis otsinud, mis naisest ei olenegi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 22:29; 22.02 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju naisi on ju sellised et nad täielikult ei soovi seksi enam kui lapsed on sündinud. Mis see mees peab siis tegema?

Jah, sureb ära kui ei saa. Peab iga kell igaks juhuks andma, muidu äkki sureb või jookseb teisega võssa.

Tõenäoline on, et otsib kellegi teise.

Ja selles hirmus peaks nüüd iga kell olema valmis ja püksid maas? Heh, ei. See toimub siis kui mõlemal parasjagu isu on. No otsigu, maailmalõpp see nüüd küll ei ole ???? Oleks ilmselt ka muul põhjusel siis otsinud, mis naisest ei olenegi.

See on jah hea lohutus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.02 20:10; 16.02 11:47; 16.02 13:50; 16.02 14:00; 17.02 12:15; 18.02 08:28; 18.02 08:46; 18.02 12:52; 21.02 23:17; 22.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju naisi on ju sellised et nad täielikult ei soovi seksi enam kui lapsed on sündinud. Mis see mees peab siis tegema?

Jah, sureb ära kui ei saa. Peab iga kell igaks juhuks andma, muidu äkki sureb või jookseb teisega võssa.

Ma olen siit lugenud, et siis pidi mingi plahvatuselaadne asi toimuma, iseeneslik või muu kärakas. Lapsepõlvest peale olen mina aeg ajalt kuulnud, et äkki käib hirmus pauk kuskil ja siis ei midagi. Eks kõik on neid kuulnud kindlasti. Nüüd sai alles otsad kokku viia et teada – see ongi see, millest siit olen lugenud. Ilmakärakas.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 13:19; 22.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin armuke, kellest sai abikaasa. Korra on mind abielu ajal pikema aja jooksul petnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 17:45; 25.02 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin armuke, kellest sai abikaasa. Korra on mind abielu ajal pikema aja jooksul petnud.

No siis on küll ju hullult häati läinud. Ainult kord pikemalt petnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:48; 16.02 12:40; 20.02 22:42; 25.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin armuke, kellest sai abikaasa. Korra on mind abielu ajal pikema aja jooksul petnud.

No siis on küll ju hullult häati läinud. Ainult kord pikemalt petnud.

Minu lugu on pikk ja keeruline aga ausalt öeldes võiks sellest teha raamatu “Kuidas mitte elada”. Olen teinid palju vigu ja viga oli ka see, et uskusin et mind ei peteta. Eksisin, nüüd söön oma suppi ise.nii kauaks kuni seda abielu on antud, on see petmise mõte alatasa peas vasardamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 17:45; 25.02 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin armuke, kellest sai abikaasa. Korra on mind abielu ajal pikema aja jooksul petnud.

No siis on küll ju hullult häati läinud. Ainult kord pikemalt petnud.

Minu lugu on pikk ja keeruline aga ausalt öeldes võiks sellest teha raamatu “Kuidas mitte elada”. Olen teinid palju vigu ja viga oli ka see, et uskusin et mind ei peteta. Eksisin, nüüd söön oma suppi ise.nii kauaks kuni seda abielu on antud, on see petmise mõte alatasa peas vasardamas.

Kurb kuulda, vähemasti tundub, et sa ei ole selline ülbe ja uhke ka veel, et abielumehe üle lõid. Kahetsemine näitab ka ikkagi inimlikkust. Kahjuks ikkagi need korra petjad kipuvad oma mustrit jätkama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:15; 25.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.