Esileht Pereelu ja suhted Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 00:13; 26.02 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel, kui oma naine teada saab, ongi lahutus käes ja siis abiellutakse ka armukesega.

Sa siis nagu soovitadki naistel, kellel ei edene see mehe ülelöömine nii hästi, võtta initsiatiiv ja kõik avalikuks teha, et siis äkki vana naine vihastab ja viskab mehe välja? Ma olen nimelt sellist mustrit palju näinud. Et mees peaks hea meelega kaht naist, aga armuke ei suuda seda taluda ja sekkub otsustavalt. Loodab, et oma naine lõpetab suhte. Ma ise ei saa aru sellisest “töövõidust”, aga paljud armukesed on sellise stsenaariumi üle vägagi õnnelikud. Et neid ei tahetud seni päriseks, kui oma naine suhet ei lõpetanud. Samas suur armastus ei tee ise ühtki sammu, et oma uue hingesugulasega päriselt koos olla, pigem kurvastab sellise asjade käigu üle.

Kui armuke loodab, et kui naine teada saab ja mehe välja viskab siis ütleks, et loll mees kui siis veel armukest tahab, sest armuke ei teinud seda mitte armastusest hingesugulase vastu vaid kättemaksuks. Keegi ei taha endale elukaaslast, kes sind eelnevalt on oma egolaksu pärast reetnud. Mehed enamasti ei teegi esimest sammu, mistõttu naine peab jah aktiivsem pool olema aga mitte ähvardamisega abikaasale kõik ära rääkida, sest manipulatiivsel suhtel pole tulevikku. Mees lüüakse üle ikka headusega ;-)) sooja leebuse, läheduse ja intiimsusega. Kui ikka õhtul üksteise kaissu teleka ees kerida ei taha siis pole mõtet sipsida ka selle suhte pärast.

Tulles aga teema juurde siis ei, üldse ei karda. Loomulikult on naiselik radar sisse lülitatud aga see kuidas ta mind hoiab, imetleb ja armastab, nagu kolledzi poiss, ei jäta suurt ruumi kahtlusteks vastupidises. Koos oleme 7 aastat, ühine laps on neljane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 00:13; 26.02 00:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jääb armukestele mingi kahtlus sisse mehe suhtes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.