Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jälgite poodide kliendilehti?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kas jälgite poodide kliendilehti?

Postitas:
Kägu

Iga nädal ilmuvad kaupluste sooduspakkumiste kliendilehed(mõtlen toidupoodide) kas te jälgite neid ja kas teete selle järgi valikud millisesse poodi te lähete?                                                  Ise jälgin iga nädal, kuna toidukaubad on ikka väga kalliks läinud, siis ikka vaatan kuskohast ma perele toidukraami ostan. Kuna mul enamus toiduketid jäävad töölt koju minnes tee peale, siis käingi erinevates poodides, et osta soodsama hinnaga.

 

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meilile tulevatele vahepeal viskan pilgu peale, ainsana LIDL oma kui meeles on lähen kodulehelt vaatama, et mis see nädal huvitavat on. Teisi pigem mitte, postkasti on keelatud mitte nimelist posti (ehk reklaamlehed) panna.

Üldiselt on siiski, et käin, kas lähimas Selveri poes või kaugemal olevas Prismas. Vahest kui asja siis Maxima (seal postkontor), kui tuju kuskil mujal käia siis ka Rimi (seal tihti parem valik puu- ja juurvilju).

Hinda otseselt ei jahi – kui siis vaid kallimalt kaubalt – mähkmed, RPA jne.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tubli, et nii viitsid. Ma mõnikord ka ikka lähen poodi mõne konkreetse sooduka pärast, aga siis võtan muud asjad ka samast poest. Enamus asju vaatan ikka ka mis seal hetkel odavamad on. Näiteks kui võid on veel kodus, aga seal hetkel hea hind, siis ostan ära, sest säilitusaeg pikk.
Mõnikord juhtub ka nii, et kliendilehe sooduspakkumisega tooteid on tegelikult nii vähe, et see saab kohe otsa. Lihtsalt meelitatakse ostja mingi väga hea hinnaga toote päradt poodi, aga reaslselt on see asi kohe otsas. Ja kui juba niikui nii seal poes juba oled, siis ostad asjad ära.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tulevad ainult korra kuus need postkasti – siis vaatan huviga ikka kõik läbi: kui midagi põnevat leian, siis tõenäoliselt lähen sinna poodi. Kodupood on Grossi, aga see oma reklaamlehti postkasti ei saada (neid saab kohapealt kaasa võtta). Teised poed on kaugemal ja nendesse satun harvem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle õnneks need reklaamlehed ei tule ja seega soodustusi ei jahi. Päris palju tellin e-poest ja meile sobiv kaup on kõige odavam Barboras. Mähkmeid käin Prismast ostmas. Tundub, et epoest tellides saab soodsamalt, sest vähem emotsioonoste. Selveris ei käi enam ammu. Stockmann ja Kaubamaja jääb ka valikust välja.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga nädal ilmuvad kaupluste sooduspakkumiste kliendilehed(mõtlen toidupoodide) kas te jälgite neid ja kas teete selle järgi valikud millisesse poodi te lähete? Ise jälgin iga nädal, kuna toidukaubad on ikka väga kalliks läinud, siis ikka vaatan kuskohast ma perele toidukraami ostan. Kuna mul enamus toiduketid jäävad töölt koju minnes tee peale, siis käingi erinevates poodides, et osta soodsama hinnaga.

Ei. Mul postkastil kleeps, et seda pahna ei soovi.

Vahest harva võtan poest lehe ja vaatan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teada on ju mis pood on odav. Selleks ei pea kliendilehte vaatama.

Kui sa käid mitmes poes, siis kulutad aega. Aga aeg on raha.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks on telefonis äpp, mille nimi on SALE – seal on kõik kliendilehed olemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praeguste hinnatõusude juures, jälgin päris hoolega. Aga mitte lehe kujul, vaid “sale” äpist telefonist, sealt palju mugavam mu meelest vaadata ja kõik poed järjest. Just tulemas kahe lapse sünnipäev ja panen just nende reklaamide järgi toiduplaane paika. Enamasti Maxima xxx ja Coop, sekka ka Rimi, Lidl asuvad suht ühes kohas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otseselt kliendilehtede järgi poode ei vali aga kliendilehti endid sirvin pisteliselt küll. Peamiselt jälgin majapidamisvahendite ja kodukeemia soodukaid. Kui minu kasutatav pesugeel, nõudepesuvahend või tualettpaber on parasjagu sooduses siis sel nädalal sätin sammud sinna poodi ja ostan. Neid asju kunagi täishinnaga ei osta. Lidli lehte jälgin selle mõttega, et kui seal nädalapakkumises mõni toode, mida sooviks siis lähen sinna poodi. Tavaliselt Lidl mu poeringi ei kuulu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellin kogu kauba ja varuga, nii et kui mõnel tootel ka pikalt soodukaid pole, siis otsa ei saa. Kui näen head hinda, ostan tagavaraks. Kasutan enamasti Prisma e-poodi, aga jälgin ka Selverit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teada on ju mis pood on odav. Selleks ei pea kliendilehte vaatama.

1. Kõigil ei ole mitut poodi kõrvuti, et odavamat valida.

2. Ka odavamas poes on mingid tooted mingil nädalal veel soodsama hinnaga. Kliendilehest saab vaadata, mis järgmisel nädalal soodsama hinnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, teen pilte, mida osta tasub ja käin vankriga mitmes poes. Hetkel auto katki ja hakkab tunduma, et nii ongi parem. Kulgeb vähem kütust ja ostan ka vähem, sest käru alla palju ei mahu. Aga selle hinnatõusuga pole midagi muutunud, tegin seda enne ka, väga harva, kui midagi täishinnaga ostan.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, aga spetsiaalselt ei lähe. Niipalju olen avastanud, et Selveris kõige kallim ning seal käin veel ainult kooki ja kulinaariat ostmas.( Minu kodulinnas on seal parim valik).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, teen pilte, mida osta tasub ja käin vankriga mitmes poes. Hetkel auto katki ja hakkab tunduma, et nii ongi parem. Kulgeb vähem kütust ja ostan ka vähem, sest käru alla palju ei mahu. Aga selle hinnatõusuga pole midagi muutunud, tegin seda enne ka, väga harva, kui midagi täishinnaga ostan.

Noh, sul on vaba aeg kui laps magab. Enamusel sellist aega pole.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma otsin huvipakkuvaid tooteid siit lehelt https://www.kliendilehed.ee/ ja siis tean, kuhu minna. Erinevate poodide kliendilehti küll ei viitsi ükshaaval vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, teen pilte, mida osta tasub ja käin vankriga mitmes poes. Hetkel auto katki ja hakkab tunduma, et nii ongi parem. Kulgeb vähem kütust ja ostan ka vähem, sest käru alla palju ei mahu. Aga selle hinnatõusuga pole midagi muutunud, tegin seda enne ka, väga harva, kui midagi täishinnaga ostan.

Noh, sul on vaba aeg kui laps magab. Enamusel sellist aega pole.

Mäh? Ma ei oska kohe midagi kosta selle peale… See 2 tundi päevas ongi kogu minu vaba aeg ööpäevas, aga nagu ma ka ütlesin, siis käisin niimoodi ka varem ja autoga, nii et laps ja tema magamine ei puutu üldse asjasse. Olgu ka kohe mainitud, et kõige kaugem pood on mul äkki u 1-1,5 km, nii et ma reaalselt ei talla tundide viisi poodide vahet.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin küll (ja lasen postkasti toppida ka), sest meil on peres välja kujunenud üsna kindel tootevalik, mida kasutame, ja kui mõni neist asjadest on mõnes poes soodukaga, siis loomulikult ostame seda sealt. Õnneks elame sellises kohas, kus on Coop ja Rimi kõrvuti ning Selver 600m kaugusel poolel teel koju, varsti tuleb Lidl ka 🙂 Nii et pole keeruline osta osad asjad ühest poest ja teised teisest. Lisaks oleme me veel sellised veidrikud, et kui mehega koos Rimis käime, siis meil on kummalgi eraldi kliendikaart ja neil on tihti erinevad personaalsed soodustooted ja kui meil neid vaja on, siis sooritamegi 2 eraldi ostu ka – mina oma kaardiga oma soodukatega asju ja tema oma kaardiga tema omi 🙂 Ja me ei tee seda üldse sellepärast, et raha vähe oleks, aga milleks maksta rohkem, kui saab soodsamalt. Mingeid šampoone-vetsupabereid-pesupulbreid ei osta kunagi tavahinnaga, sest neile on pidevalt soodukaid piisavate ajavahemike järel, et enne ei saa eelmised otsa, kui juba uued soodukad peale tulevad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, teen pilte, mida osta tasub ja käin vankriga mitmes poes. Hetkel auto katki ja hakkab tunduma, et nii ongi parem. Kulgeb vähem kütust ja ostan ka vähem, sest käru alla palju ei mahu. Aga selle hinnatõusuga pole midagi muutunud, tegin seda enne ka, väga harva, kui midagi täishinnaga ostan.

Noh, sul on vaba aeg kui laps magab. Enamusel sellist aega pole.

Mäh? Ma ei oska kohe midagi kosta selle peale… See 2 tundi päevas ongi kogu minu vaba aeg ööpäevas, aga nagu ma ka ütlesin, siis käisin niimoodi ka varem ja autoga, nii et laps ja tema magamine ei puutu üldse asjasse. Olgu ka kohe mainitud, et kõige kaugem pood on mul äkki u 1-1,5 km, nii et ma reaalselt ei talla tundide viisi poodide vahet.

Tohoh! Öösiti oled siis tool, et sel ajal vaba aega pole?

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tohoh! Öösiti oled siis tool, et sel ajal vaba aega pole?

Natuke segi oled või?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Öösiti oled siis tool, et sel ajal vaba aega pole?

Ise käid öösiti toidupoes?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga nädal ilmuvad kaupluste sooduspakkumiste kliendilehed(mõtlen toidupoodide) kas te jälgite neid ja kas teete selle järgi valikud millisesse poodi te lähete? Ise jälgin iga nädal, kuna toidukaubad on ikka väga kalliks läinud, siis ikka vaatan kuskohast ma perele toidukraami ostan. Kuna mul enamus toiduketid jäävad töölt koju minnes tee peale, siis käingi erinevates poodides, et osta soodsama hinnaga.

Kliendilehti jälestan, see on üks suur prügi tootmine. Soodushindu vaatan kas poe kodulehelt, näiteks tean, et selveris on uued soodukad väljas teisipäeviti. Või internetiinimesena vaatan banneritelt. Näiteks pool tundi tagasi sain PKs bannerilt teada, et ühes ketis on Kreeka ja Hispaania vahemerepärased kaubad soodukas. Kuna feta ja kreeka jogurt + pähklid on lemmikud, siis sinna lähengi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, teen pilte, mida osta tasub ja käin vankriga mitmes poes. Hetkel auto katki ja hakkab tunduma, et nii ongi parem. Kulgeb vähem kütust ja ostan ka vähem, sest käru alla palju ei mahu. Aga selle hinnatõusuga pole midagi muutunud, tegin seda enne ka, väga harva, kui midagi täishinnaga ostan.

Noh, sul on vaba aeg kui laps magab. Enamusel sellist aega pole.

Mäh? Ma ei oska kohe midagi kosta selle peale… See 2 tundi päevas ongi kogu minu vaba aeg ööpäevas, aga nagu ma ka ütlesin, siis käisin niimoodi ka varem ja autoga, nii et laps ja tema magamine ei puutu üldse asjasse. Olgu ka kohe mainitud, et kõige kaugem pood on mul äkki u 1-1,5 km, nii et ma reaalselt ei talla tundide viisi poodide vahet.

Tohoh! Öösiti oled siis tool, et sel ajal vaba aega pole?

Öösiti olern täpselt samamoodi 4 lapse ema nagu päeval, üritan magada. Poes tõesti ei käi, meil pole siin isegi bensukas öösel avatud.

Aga selgitad äkki, miks ma sulle üldse hambusse jäin? Mulle tundub, et ma peaksin ennast kuidagi süüdi tundma, et saan korra nädalas lapsega koos poes käia ja kõik teised ei saagi…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selgitad äkki, miks ma sulle üldse hambusse jäin? Mulle tundub, et ma peaksin ennast kuidagi süüdi tundma, et saan korra nädalas lapsega koos poes käia ja kõik teised ei saagi…

Ei ole vaja tähele panna. See töötu jota närib siin kõigi kallal lihtsalt halvasti ütlemise pärast, mingit muud eesmärki sellell mölinal pole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks oleme me veel sellised veidrikud, et kui mehega koos Rimis käime, siis meil on kummalgi eraldi kliendikaart ja neil on tihti erinevad personaalsed soodustooted ja kui meil neid vaja on, siis sooritamegi 2 eraldi ostu ka – mina oma kaardiga oma soodukatega asju ja tema oma kaardiga tema omi

Mul on rimi pakkumised tavaliselt sellised asjad,mida väga vaja ei ole. Ntx soolapulgakesed.

Muide seal coopi vastas üle tee on veel Coopi  köögi pood ja seal on nende toodang odavam kui coopis endas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selgitad äkki, miks ma sulle üldse hambusse jäin? Mulle tundub, et ma peaksin ennast kuidagi süüdi tundma, et saan korra nädalas lapsega koos poes käia ja kõik teised ei saagi…

Ei ole vaja tähele panna. See töötu jota närib siin kõigi kallal lihtsalt halvasti ütlemise pärast, mingit muud eesmärki sellell mölinal pole.

Mitte ainult siin, pereelu ja koolilapse all ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ainult siin, pereelu ja koolilapse all ka.

Jah, igas teemas, isegi ilu ja tervis. Ilmselgelt pole inimesel mitte midagi muud oma elus teha. Selle asemel, et võiks tööd teha ja oma võlad ära maksta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, igas teemas, isegi ilu ja tervis. Ilmselgelt pole inimesel mitte midagi muud oma elus teha. Selle asemel, et võiks tööd teha ja oma võlad ära maksta.

Kuidas ometi lastakse sel kodanikul siin segamatult trollida ja sõimelda, on täiesti arusaamatu. Ühes teemas pereelu all lubab hakata isegi teismelistele trollivaid kirju saatma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt ei jälgi reklaame, kodus laua taga huvi pärast lehitsen, postkasti nad tulevad, aga poodi nende põhjal ei lähe. Pigem vaatan poes kohapeal hoolega, mis hinnaga kaupa korvi panen. Kui ühtegi soodsat varianti pole saada, jätangi ostmata. Peale piima mul ühtegi sellist toidukategooriat pole, mis ilmtingimata peaks alati olemas olema. Kaua säilivaid ja pidevalt tarvis olevaid asju ostan hea soodukaga varuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei lase seda endale postkasti panna sp. ei teagi, mis kus soodne on. Samas aga poes valin soodsama juustu, piima jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jälgite poodide kliendilehti?