Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Postitas:
Kägu

Hüpoteetiline olukord – 30ndate alguses naine jääb vägistajast rasedaks. Esimene rasedus.

Psühholoogiliselt on abort/lapse äraandmise mõte pisut vastuvõetamatu.

Majanduslikult saaks hakkama, närvikava korras, laste vastu iseenesest suur armastus, aga tugivõrgustik 0 – olete täiesti üksi.

Kas julgeksite selles olukorras sünnitada ja mida hiljem lapsele isa kohta räägiksite? Kas üldse räägiksite?

 

 

+1
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebapopulaaselt mütlen ma, et on mitut sorti vägistamist, ükski pole õigustatud. Kui näiteks oma abikaasa võtaks mind vastu tahtmist (näiteks tõesti pea valutab või kohutav uni või tervis kehv), oleks üks asi. Sellest pole vist jutt, kuigi ka see on vägistamine. Aga see on teine teema.

Kui aga vägistataks selle sõna levinumas tähenduses, näiteks võõras või pooltuttav kuskil pargis või peol, siis oleks teisiti. Jätaksin raseduse alles, sünnitaksin ja annaksin lapse ära. Peresse, kus ei teata tema tausta ja armastatakse teda tingimusteta. Ise ilmselt tuleks teda vaadates see õudus alati silme ette ning kardaksin, et kuskil alateadvuses hakkan otsima temas isale iseloomulikke jooni, kui laps käitub kuidas mulle ei sobi..

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtne vastata, sest ma ei jätaks praegu ühtegi last alles.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, ma ei ole selles olukorras olnud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ainult oletada, mida ma teeks, kuid reaalsuses on see üks sellistest asjadest, mille puhul on võimatu vastust teada, kui pole selles olukorras olnud.

Ma arvan, et ma sünnitaksin selle lapse, aga see on lihtsalt see, mida mul on praegu hea arvata.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hüpoteetiline olukord – 30ndate alguses naine jääb vägistajast rasedaks. Esimene rasedus. Psühholoogiliselt on abort/lapse äraandmise mõte pisut vastuvõetamatu. Majanduslikult saaks hakkama, närvikava korras, laste vastu iseenesest suur armastus, aga tugivõrgustik 0 – olete täiesti üksi. Kas julgeksite selles olukorras sünnitada ja mida hiljem lapsele isa kohta räägiksite? Kas üldse räägiksite?

Mis olukord see selline on, et 30 aastane peale vägistamist püksid jalga tõmbab ja koju rasedustesti tegema läheb. Kui karjumise peale keegi appi ei tule, siis järgmiseks kohe kõne hädaabinumbril. Peale arsti läbivaatust saad ju automaatselt SOS-tableti ja hakkab stressirohke periood,  kohtutee vägistajaga ja vereproovide andmine. Kui hiv said, siis see on kehavigastuse tahtlik tekitamine.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, hea vastus on see, et tegelikult keegi ei tea, kui ei ole kogenud. Teoretiseerida võib, aga reaalselt selles olukorras olles on reaalne olukord ja ei tea, kuidas reageeriksin. Mind on reaalselt vägistatud, kui olin 17. Rasedaks ei jäänud, aga kui oleksin jäänud, siis ilmselt oleksin aborti teinud küll. Aasta oli 89, mul keskkooli lõpu kevad, see oleks liiga absurdne olnud tol hetkel selle minu jaoks täiesti tundmatu vägistaja laps saada. SOS-pillidest ei teadnud ma tol ajal midagi, ei oleks taibanud neid kuskilt küsima minna. Kellegi rääkida ka ei julgenud, mis juhtus.

Kui praeguses eas peaks juhtuma, siis ilmselt teeksin aborti. See juhtumine on muidugi väga teoreetiline, olen 51, vaevalt ma nii kergelt jään ja reaalselt on mul ka spiraal veel sees. Sellest müürist läbi saada ja rasedaks jääda on ikka päris keeruline. Ja noh, nagu siin me olemes öeldi, mul pole vaja muretseda, nad otsivad palju nooremaid.

30-aastasena.. Siis olid mul mees ja väikesed lapsed. Ma arvan, et ma vis oleks jah SOS-pillide peale sel ajal tulnud ning ei oleks lihtsalt jäänud rasedaks.

Kui karjumise peale keegi appi ei tule, siis järgmiseks kohe kõne hädaabinumbril.

Teoorias oled sa tugev. Väga paljud naised ei tee seda kõnet hädaabinumbril. Pigem just tõmmatakse püksid üles, küüritkase ennast kodus, võetaks SOS-pilli ja nutetakse. Ja saadakse mingi aja pärast sellest üle. See jama, mis politsei ja kohtuga tuleb, keegi ei taha seda vaimset vägistamist veel füüsilisele vägistamisele lisaks üle elada.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias oled sa tugev. Väga paljud naised ei tee seda kõnet hädaabinumbril. Pigem just tõmmatakse püksid üles, küüritkase ennast kodus, võetaks SOS-pilli ja nutetakse. Ja saadakse mingi aja pärast sellest üle. See jama, mis politsei ja kohtuga tuleb, keegi ei taha seda vaimset vägistamist veel füüsilisele vägistamisele lisaks üle elada.

Mis jama saab tulla kohtu ja politseiga? Kohus ja politsei teeb sul vaimset vägivalda? millega?

+2
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jama saab tulla kohtu ja politseiga? Kohus ja politsei teeb sul vaimset vägivalda? millega?

Jah, teeb küll. Võetakse läbi iga su liigutus püüdes leida kohti, kus sa ise olid süüdi. Ei karjunud piisavalt kõvasti, olid klaasi veini joonud, seelik oli liiga lühike ja need vigastused, tegelikult sulle ju meeldibki karm seks, eksole?!

Alles käis ajakirjandusest läbi see lugu, kus naine läks peale vägistamist ohvriabisse, sealt naistearsti hinnang, et suguelundid vigastatud, tõendus vägistamise kohta olemas.. Aga meest süüdi ei mõistetud, sest võibolla naisele meeldiski karm seks.

Suurem enamus vägistatuid ei lähe politseisse. Saadakse kuidagi üle ja elatakse edasi. Nii see on ja sinu empaatiavõimetu kaagutamine ainult annab hoogu juurde sellele, et naised lihtsalt ei julge vägistamisest teatada. Väga julge peab selleks olema, et seda teatada.

+25
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jama saab tulla kohtu ja politseiga? Kohus ja politsei teeb sul vaimset vägivalda? millega?

Jah, teeb küll. Võetakse läbi iga su liigutus püüdes leida kohti, kus sa ise olid süüdi. Ei karjunud piisavalt kõvasti, olid klaasi veini joonud, seelik oli liiga lühike ja need vigastused, tegelikult sulle ju meeldibki karm seks, eksole?!

Alles käis ajakirjandusest läbi see lugu, kus naine läks peale vägistamist ohvriabisse, sealt naistearsti hinnang, et suguelundid vigastatud, tõendus vägistamise kohta olemas.. Aga meest süüdi ei mõistetud, sest võibolla naisele meeldiski karm seks.

Suurem enamus vägistatuid ei lähe politseisse. Saadakse kuidagi üle ja elatakse edasi. Nii see on ja sinu empaatiavõimetu kaagutamine ainult annab hoogu juurde sellele, et naised lihtsalt ei julge vägistamisest teatada. Väga julge peab selleks olema, et seda teatada.

Minu hinnagul oled sina siin empaatiavõimatu kana, kes politsei tööd maha teeb ja naisi hirmutab. Väga olulised küsimused ju, kas olid alkoholi nautinud ja mis seljas oli. See on politsei töö, peabki liigutused ju välja selgitama, sest sa süüdistad teist inimeset kehaliste vigastuste tekitamises. Sa arvasid, et see on nagu elatise küsimine, et mul on kõigeks õigus. Ei ole, see on tõsine süüditus ja vajabki uurija sekkumist.

+8
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See peab olema üks väga suur kokkusattumus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jama saab tulla kohtu ja politseiga? Kohus ja politsei teeb sul vaimset vägivalda? millega?

Jah, teeb küll. Võetakse läbi iga su liigutus püüdes leida kohti, kus sa ise olid süüdi. Ei karjunud piisavalt kõvasti, olid klaasi veini joonud, seelik oli liiga lühike ja need vigastused, tegelikult sulle ju meeldibki karm seks, eksole?!

Alles käis ajakirjandusest läbi see lugu, kus naine läks peale vägistamist ohvriabisse, sealt naistearsti hinnang, et suguelundid vigastatud, tõendus vägistamise kohta olemas.. Aga meest süüdi ei mõistetud, sest võibolla naisele meeldiski karm seks.

Suurem enamus vägistatuid ei lähe politseisse. Saadakse kuidagi üle ja elatakse edasi. Nii see on ja sinu empaatiavõimetu kaagutamine ainult annab hoogu juurde sellele, et naised lihtsalt ei julge vägistamisest teatada. Väga julge peab selleks olema, et seda teatada.

Minu hinnagul oled sina siin empaatiavõimatu kana, kes politsei tööd maha teeb ja naisi hirmutab. Väga olulised küsimused ju, kas olid alkoholi nautinud ja mis seljas oli. See on politsei töö, peabki liigutused ju välja selgitama, sest sa süüdistad teist inimeset kehaliste vigastuste tekitamises. Sa arvasid, et see on nagu elatise küsimine, et mul on kõigeks õigus. Ei ole, see on tõsine süüditus ja vajabki uurija sekkumist.

Teises teemas rääkisid kägude massid, kuidas nemad ei teataks ka siis politseile, kui kuuleksid appihüüdeid ja lööke kõrvalkorterist ning kedagi pekstaks. Rõhuv enamik kiitis kaasa, et ei ole vaja sekkuda, äkki makstakse kätte. Saati siis läheks need kanad enda või tütre vägistaja vastu politseisse – seda enam on võimalus, et maksab kätte, teab ju täpselt, keda vägistas.
/ei kiida, nendin

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu hinnagul oled sina siin empaatiavõimatu kana, kes politsei tööd maha teeb ja naisi hirmutab. Väga olulised küsimused ju, kas olid alkoholi nautinud ja mis seljas oli. See on politsei töö, peabki liigutused ju välja selgitama, sest sa süüdistad teist inimeset kehaliste vigastuste tekitamises. Sa arvasid, et see on nagu elatise küsimine, et mul on kõigeks õigus. Ei ole, see on tõsine süüditus ja vajabki uurija sekkumist.

Ei ma musta. Ja ei alkohol ega miniseelik ei anna minfit õigust naisega sekida vastu tema tahtmist.

„Siis kuulsin läbi mingi hämu, kuidas meedikud mind seal günekoloogitoolis uurivad ja ütlevad, et pildista siit ja siit ka. Kõik marrastused ja kriimustused pildistati üles. Et politseile saaks anda tõendusmaterjali.“

Arst leidis suguelundite vigastused ja verevalumid mõlemal randmel.

„Mulle öeldi, et kõik viitab kuriteole, vägistamisele. Ehkki vägistamise puhul ei pruugigi tihti vigastusi olla, siis minul olid. Mul ka valutas seest.“

„Olen läbi lugenud tunnistajate ütlused ja on alust arvata, et need on eelnevalt kokku lepitud. Seega võttis prokuratuur arvesse vaid Aini sõprade jutu. Minu kehalisi vigastusi võeti uuri­mise käigus arvesse kui asjaolu, et need võivad tekkida ka tahtliku seksuaalvahekorra käigus. Samuti ei toonud prokuratuur välja ka ühtegi pädevat põhjendust, miks mul võiks olla motiiv valetada või sündmusi välja mõelda.“

Kogu artikkel siin https://ekspress.delfi.ee/artikkel/92360661/purjus-ja-vagistatud-kuidas-unustada-ood-mida-ei-maleta

 

Nii et just nimelt vaimse vägistamisega vähemalt sel juhul tegeleti. Kui isegi reaalsed vigastused ei ole piisav tõend, siis mis oleks? See, kui keegi seda konkreetselt filmib? Siis jääb mul küll küsimus, et miks see filmija vahele ei lähe ja seda juhtuda laseb.

 

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on lihtne vastata, kuna pole kunagi lapsi soovinud. Seega ilmselge ei.

Ei kujuta ette aga, et ka naine, kes last tahab, jätaks alles vägistaja lapse?! Kuritegu oleks vigaseid geene paljundada.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teeb küll. Võetakse läbi iga su liigutus püüdes leida kohti, kus sa ise olid süüdi. Ei karjunud piisavalt kõvasti, olid klaasi veini joonud, seelik oli liiga lühike ja need vigastused, tegelikult sulle ju meeldibki karm seks, eksole?! Alles käis ajakirjandusest läbi see lugu, kus naine läks peale vägistamist ohvriabisse, sealt naistearsti hinnang, et suguelundid vigastatud, tõendus vägistamise kohta olemas.. Aga meest süüdi ei mõistetud, sest võibolla naisele meeldiski karm seks.

Millises vägistamisloos on vägistajale öeldud: juu sulle meeldiski karm seks! Näita seda või mõtlesid jälle ise välja! Kas sa arvad, et vägistamine on nagu elatise küsimine, kus piisab ainult sellest et naine ütleb, et teda vägistati? Vaata natukene ringi neid edvistavaid linde on iga nurga peal, sa ei tee naisena ka vahet, kas see edvistav lind otsib ainult mehe raha, tahab ainult seksi või mis selle naise peas tegelikult toimub. See, et keegi kellegile musta koti pähe tõmbab ja päriselt vägistab, kui palju seda tegelikult on. Hiljem on tõesti hea ulguda ja ennast haletseda.  Purjus ja vägistatud- no kelle vastutada on purjus naine? FUHHHHH.

+1
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul on lihtne vastata, kuna pole kunagi lapsi soovinud. Seega ilmselge ei.

Ei kujuta ette aga, et ka naine, kes last tahab, jätaks alles vägistaja lapse?! Kuritegu oleks vigaseid geene paljundada.

Vägistamine tuleb geenidest või?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on lihtne vastata, kuna pole kunagi lapsi soovinud. Seega ilmselge ei.

Ei kujuta ette aga, et ka naine, kes last tahab, jätaks alles vägistaja lapse?! Kuritegu oleks vigaseid geene paljundada.

Absurd.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millises vägistamisloos on vägistajale öeldud: juu sulle meeldiski karm seks! Näita seda või mõtlesid jälle ise välja!

Mine vaata paar postitust ülespoole. Tõin konkreetse artikli ja tsitaadid välja. Just seda seal väideti. Et vigastused, mille kohta günekoloog ütles, et kõik viitab vägistamisele võis uurijate arvates lihtsalt tahtliku vahekorra käigus tekkida, karm seks, mis teha.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ainult oletada, mida ma teeks, kuid reaalsuses on see üks sellistest asjadest, mille puhul on võimatu vastust teada, kui pole selles olukorras olnud.

Ma arvan, et ma sünnitaksin selle lapse, aga see on lihtsalt see, mida mul on praegu hea arvata.

Ma ei tea, kui vana sa oled, aga kui 30ndate alguses nagu TA jutus, siis võiks ennast ikka natuke juba tunda. Kas oled võimeline last kasvatama, kas on majanduslik kindlus ja kas on raha, et näiteks teraapias käia, vajadusel aastaid.
See on üks lihtsamaid küsimusi, millele vastus anda- mina ei sünnitaks iial seda last. Seda enam, et võtaksin kohe peale juhtunud sos- pilli, mis vist on ka kena hormoonipomm.
Ja ka vastupidisel juhul- kui naine on abordivastane, siis loomulikult ta sünnitaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine vaata paar postitust ülespoole. Tõin konkreetse artikli ja tsitaadid välja. Just seda seal väideti. Et vigastused, mille kohta günekoloog ütles, et kõik viitab vägistamisele võis uurijate arvates lihtsalt tahtliku vahekorra käigus tekkida, karm seks, mis teha.

Öeldi kohe karm seks, mis teha? Nii öeldigi?  Naine mäluaugus midagi ei mäleta, aga seda mäletab, et suure riistaga tegelikult seksida ei tahtnud.

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võib ainult oletada, mida ma teeks, kuid reaalsuses on see üks sellistest asjadest, mille puhul on võimatu vastust teada, kui pole selles olukorras olnud.

Ma arvan, et ma sünnitaksin selle lapse, aga see on lihtsalt see, mida mul on praegu hea arvata.

Ma ei tea, kui vana sa oled, aga kui 30ndate alguses nagu TA jutus, siis võiks ennast ikka natuke juba tunda. Kas oled võimeline last kasvatama, kas on majanduslik kindlus ja kas on raha, et näiteks teraapias käia, vajadusel aastaid.

See on üks lihtsamaid küsimusi, millele vastus anda- mina ei sünnitaks iial seda last. Seda enam, et võtaksin kohe peale juhtunud sos- pilli, mis vist on ka kena hormoonipomm.

Ja ka vastupidisel juhul- kui naine on abordivastane, siis loomulikult ta sünnitaks.

Kui SOS-i võimalust poleks, siis ma sünnitaksin selle lapse ilmselt. Aga kes teab.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui SOS-i võimalust poleks, siis ma sünnitaksin selle lapse ilmselt. Aga kes teab.

Ja kui laps puudega on, siis ilmselt jagub ka armastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui SOS-i võimalust poleks, siis ma sünnitaksin selle lapse ilmselt. Aga kes teab.

Ja kui laps puudega on, siis ilmselt jagub ka armastust.

Jah, muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine mäluaugus midagi ei mäleta, aga seda mäletab, et suure riistaga tegelikult seksida ei tahtnud.

Sa oled elav näide sellest, miks inimesed ei taha vägistamisest teatada. See ongi see vaimne vägistamine, millest ma rääkisin.

Sulle infoks, et nii purjus inimesega, kes ise enam ei adu, mis toimub ja mäluaugus on seksimine on ka vägistamine. Seksida tohib siiski ainult inimesega, kes on adekvaatne ja seksiga nõus.

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled elav näide sellest, miks inimesed ei taha vägistamisest teatada. See ongi see vaimne vägistamine, millest ma rääkisin. Sulle infoks, et nii purjus inimesega, kes ise enam ei adu, mis toimub ja mäluaugus on seksimine on ka vägistamine. Seksida tohib siiski ainult inimesega, kes on adekvaatne ja seksiga nõus.

Purjus inimese lood ei ole ju 100% tõde ja õigus. Hiljem ulguda, vaadake mis minuga nüüd tehti, on hilja. Siis tuleb ka ise vastutama hakata. See ei lähe päris nii, et olin koomas, ei mäleta, aga mees pange vangi! Usun uurijaid ja politsei tehtud tööd, mitte purjus naist.

+1
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi.

siis on kõik hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naised on põhjus, miks naised kunagi meestega võrdseks ei saa.

täiesti ilget teksti toodate siin. “purjus naise peabki ära pilastama, mis ta siin, vääritu, tilbendab?”. saate aru, et järgmine hetk peate ise ka valvama, et juuksekarv räti alt ei paistaks, muidu äkki mõnel inimesel loodus või mingi muu ülim õigus käsib allutada.

vastik on lugeda selliseid arvamusi inimestelt, kes ise ilmselt on emad. kui oma tütar teel koju ära veetakse, kui oma poeg pudeliga prse saab, kui oma õde või vend kedagi vägisi võtab? kas siis on probleem kohal? või on see alati ikka võõras, rõve mure?

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastik on lugeda selliseid arvamusi inimestelt, kes ise ilmselt on emad. kui oma tütar teel koju ära veetakse, kui oma poeg pudeliga prse saab, kui oma õde või vend kedagi vägisi võtab? kas siis on probleem kohal? või on see alati ikka võõras, rõve mure?

Need emad ei saa sellest teada, kui oma tütar või poeg ära vägistatakse. Kui sel tütrel või pojal vähegi on võimalik seda varjata, siis ta iial seda oma emale ei räägi. Kuidas saaks sellise suhtumisega emale seda rääkida?

Mina oma emale ei rääkinud, kuigi mu ema polnud pooltki nii hull empaatiavõimetu ohvri süüdistaja.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?