Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )

Teema: Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Postitas:
Kägu

Just oli (vist ETVs) Poola film nunnadest, keda vene sõdurid massiliselt vägistasid. Väga hea film, soovitan vaadata. No oli isegi nunnade hulgas (neile oli eetiliselt vastuvõetamatu isegi arsti või abistaja puudutus) neid, kes oleks lapse endale jätnud. Ja muidugi neid, kes tahtsid vaid unustada. Ja see, kes oli valmis beebid metsa surema viima.

Aga ise arvan, et minu süda vist nii suur ei oleks, et vene sõduri vägistamise tulemusena sündivat last alles jätta. Geenid tõesti on olulised… Vägivaldsus ja julmus on geenides.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oma emale ei rääkinud, kuigi mu ema polnud pooltki nii hull empaatiavõimetu ohvri süüdistaja.

mul on väga kahju seda lugeda. oleme ise oma lähedaste vastu toetavamad, mis muud siin teha on

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just oli (vist ETVs) Poola film nunnadest, keda vene sõdurid massiliselt vägistasid. Väga hea film, soovitan vaadata. No oli isegi nunnade hulgas (neile oli eetiliselt vastuvõetamatu isegi arsti või abistaja puudutus) neid, kes oleks lapse endale jätnud. Ja muidugi neid, kes tahtsid vaid unustada. Ja see, kes oli valmis beebid metsa surema viima.

Aga ise arvan, et minu süda vist nii suur ei oleks, et vene sõduri vägistamise tulemusena sündivat last alles jätta. Geenid tõesti on olulised… Vägivaldsus ja julmus on geenides.

Vägivaldus ja julmus ei ole geenides. See tähendaks, et iga laps, kelle ema või isa on vägivaldur, on ka tulevikus vägivaldur.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei suudaks endale ja lapsele seda teha. Ma saan aru, et see on minu laps, aga see oleks liiga julm. Ja mida tunneb pärast see laps.
Lõpuks saab ta teada nagunii, et ta on nii koledasti siia ilma tulnud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastik on lugeda selliseid arvamusi inimestelt, kes ise ilmselt on emad. kui oma tütar teel koju ära veetakse, kui oma poeg pudeliga prse saab, kui oma õde või vend kedagi vägisi võtab? kas siis on probleem kohal? või on see alati ikka võõras, rõve mure?

Lapsevanemana oleks südamest häbi. Laps läheb jooma ja pärast on veel kintsu vahele ka saanud. Anna kannatust! Et nii juhtuks on 99,9% võimalus. Ära mine jooma! Ongi kõik.

0
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need emad ei saa sellest teada, kui oma tütar või poeg ära vägistatakse. Kui sel tütrel või pojal vähegi on võimalik seda varjata, siis ta iial seda oma emale ei räägi. Kuidas saaks sellise suhtumisega emale seda rääkida? Mina oma emale ei rääkinud, kuigi mu ema polnud pooltki nii hull empaatiavõimetu ohvri süüdistaja.

Ei ole politsei, ema ega kohus süüdi! Mis abi sa ootad, kui ise lähed? Aga näe, sõnadest ei piisanud, said ühe korra oma nahal tunda ja õppisid. Rohkem nn. vägistatud ei ole ju. Oleksid varem ema kuulanud, oleks see üks kordki olemata olnud.

0
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole politsei, ema ega kohus süüdi! Mis abi sa ootad, kui ise lähed? Aga näe, sõnadest ei piisanud, said ühe korra oma nahal tunda ja õppisid. Rohkem nn. vägistatud ei ole ju. Oleksid varem ema kuulanud, oleks see üks kordki olemata olnud.

Jajah. Ise läksin. Tõepoolest, olen süüdi. Käisin väikelinnas maikuu valgel õhtul mitte väga hilja vanemat õde bussile saatmas ja siis ise kohu tagasi minnes (seljas lohvakad velvetid ja tavaline t-särk), tiris mingi tüüp mu kuuri. Loomulikult ise süüdi, et ise läksin! Kuidas ma jeugesin tavalises väikelinnas õhupoolikul mööda tänavaid liikuda. Ise, ikka ise!

+23
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

vastik on lugeda selliseid arvamusi inimestelt, kes ise ilmselt on emad. kui oma tütar teel koju ära veetakse, kui oma poeg pudeliga prse saab, kui oma õde või vend kedagi vägisi võtab? kas siis on probleem kohal? või on see alati ikka võõras, rõve mure?

Lapsevanemana oleks südamest häbi. Laps läheb jooma ja pärast on veel kintsu vahele ka saanud. Anna kannatust! Et nii juhtuks on 99,9% võimalus. Ära mine jooma! Ongi kõik.

Ilmselt sa oledki kedagi vägisi võtnud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah. Ise läksin. Tõepoolest, olen süüdi. Käisin väikelinnas maikuu valgel õhtul mitte väga hilja vanemat õde bussile saatmas ja siis ise kohu tagasi minnes (seljas lohvakad velvetid ja tavaline t-särk), tiris mingi tüüp mu kuuri. Loomulikult ise süüdi, et ise läksin! Kuidas ma jeugesin tavalises väikelinnas õhupoolikul mööda tänavaid liikuda. Ise, ikka ise!

Ja emale rääkida ei julgend? Oled sa sama isik, kes rääkis karmist seksist?

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sa oledki kedagi vägisi võtnud.

Muidugi olen, mitu korda olen ise selle asja otsa roninud. Abielus, täiesti normaalne tegevus.

0
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vägivaldus ja julmus ei ole geenides. See tähendaks, et iga laps, kelle ema või isa on vägivaldur, on ka tulevikus vägivaldur.

Ei tähenda. Samal põhjusel pole iga sõltlase laps sõltlane, aga kindlasti on oma mõjutused. Kõik EI OLE keskkonnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah. Ise läksin. Tõepoolest, olen süüdi. Käisin väikelinnas maikuu valgel õhtul mitte väga hilja vanemat õde bussile saatmas ja siis ise kohu tagasi minnes (seljas lohvakad velvetid ja tavaline t-särk), tiris mingi tüüp mu kuuri. Loomulikult ise süüdi, et ise läksin! Kuidas ma jeugesin tavalises väikelinnas õhupoolikul mööda tänavaid liikuda. Ise, ikka ise!

Ja emale rääkida ei julgend? Oled sa sama isik, kes rääkis karmist seksist?

Jah olen. Ja jah, ei julgenud. Sest see, mismoodi sa ennast pärast tunned, see, kuidas sa süüdistadki reaalselt ennast, et miks ma ei julgenud karjuda (ei julgenud, sest ta lubas mu kaela murda), jah, ma süüdistasin ikka. Ja ei rääkinud mitte kellelegi. Ei emale, ei õele, ei sõbrannadele. Küürisin ennast, nutsin oma toas ja järgmine päev pesin näo puhtaks ja läksin kooli.

Muideks, kui rääkida sellest, et mind teist korda ei vägistatud, siis see on tõsi. Aga pääsesin üsna napilt. Paar kuud hiljem sõitsiin jalgrattaga põldude vahele lilli korjama. Ja sinna sõitis mulle järgi mingi auto, kus tüüp püüdis mind oma autosse tirida. Tol korral ma nägin kaugemal mingit traktorit ja hakkasin sinna suunda karjuma.. Ma ei tea, kas traktorist nägi või ei, aga tüüp sõitis igaks juhuks minema. Nii et taas tuli tüüp lihtsalt suvalt tavalist tüdrukud ahitama, kes ise teda millegagi ei provotseerinud. Julges lihtsalt rattaga sõita ja lilli korjata.

Siis ma ei rääkinud seda kellelegi. Aga hiljem olen rääkinud. Ja tead, päris mitmeid on sarnase saatusega. Mitmeid neid on vägistatud. Ja peaaegu kõik hoidsid suu kinni. Ühel sai siiski ema teada – ta oli niipalju viga saanud, et temal ei õnnestunud ema eest varjata. Nii et see on ainus juhus, mis miilitsasse jõudis. Olen veel miilitsaegne põlvkond. Aga ei ole ka tänapäeva politsei ses osas mõistlikum ega tänapäeva noored naised ei lähe samamoodi kurtma suures enamuses.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et taas tuli tüüp lihtsalt suvalt tavalist tüdrukud ahitama, kes ise teda millegagi ei provotseerinud

Eeee, vägistatud ei peagi provotseerima, kummaline arvamus. Kus see tüüp nüüd on, mis sai temast?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi olen, mitu korda olen ise selle asja otsa roninud. Abielus, täiesti normaalne tegevus.

Ja ronid ka siis, kui mees  ei taha? Ikka ronid? Siis oled vägistaja jah.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel lähedasel sõbrannal juhtus nii. Vägistaja oli tuttav. Lapse jättis alles, kuna rasestumine oli tema puhul nagunii ime. Laps praeguseks 13 aastane. Vägistaja teab lapsest ja laps teab kes küll on tema isa, kuid vägistamise lugu loomulikult ei tea. Kuigi laps on isaga väga sarnane välimuselt, siis ema siiski armastab väga oma last.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel lähedasel sõbrannal juhtus nii. Vägistaja oli tuttav. Lapse jättis alles, kuna rasestumine oli tema puhul nagunii ime. Laps praeguseks 13 aastane. Vägistaja teab lapsest ja laps teab kes küll on tema isa, kuid vägistamise lugu loomulikult ei tea. Kuigi laps on isaga väga sarnane välimuselt, siis ema siiski armastab väga oma last.

Ja ikka politseisse läks või naudib oma imet nüüd? Õudne.

+4
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja ronid ka siis, kui mees  ei taha? Ikka ronid? Siis oled vägistaja jah

Jaa muidugi, isegi kui mees ei taha, siis tõmban nööriga lambi otsa ja ikka ronin. Muudkui ronin ja ronin.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vägistajatega on lihtsalt see teema, et kui nende kohta õigel ajal ei teavita, kui tõendeid on, siis nad ju ründavad edasi ja üha uusi ohvreid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägivaldus ja julmus ei ole geenides. See tähendaks, et iga laps, kelle ema või isa on vägivaldur, on ka tulevikus vägivaldur.

Ei tähenda. Samal põhjusel pole iga sõltlase laps sõltlane, aga kindlasti on oma mõjutused. Kõik EI OLE keskkonnast.

Viiteid palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel lähedasel sõbrannal juhtus nii. Vägistaja oli tuttav. Lapse jättis alles, kuna rasestumine oli tema puhul nagunii ime. Laps praeguseks 13 aastane. Vägistaja teab lapsest ja laps teab kes küll on tema isa, kuid vägistamise lugu loomulikult ei tea. Kuigi laps on isaga väga sarnane välimuselt, siis ema siiski armastab väga oma last.

Ei usu sõna ka sellest loost! Ema armastab last ja vägistati laps. Küll on hot naine, kui laps lausa vägistati.

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii et taas tuli tüüp lihtsalt suvalt tavalist tüdrukud ahitama, kes ise teda millegagi ei provotseerinud

Eeee, vägistatud ei peagi provotseerima, kummaline arvamus. Kus see tüüp nüüd on, mis sai temast?

No see oli vastuseks käole, kes arvas, et ma kindlasti ise süüdi olin, ju olin purjus jne. Ja ma ei tea, msi tast sai, ma ei tundud teda. Kumbagi neist tüüpidest ei tea, ei seda, kes mind päriselt vägistas ja seda, kes mu karjumise ja traktori peale kartma hakkas ja mu rahule jättis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägivaldus ja julmus ei ole geenides. See tähendaks, et iga laps, kelle ema või isa on vägivaldur, on ka tulevikus vägivaldur.

Ei tähenda. Samal põhjusel pole iga sõltlase laps sõltlane, aga kindlasti on oma mõjutused. Kõik EI OLE keskkonnast.

Viiteid palun.

Pead olema ülirumal, kui arvad, et geneetikal pole lastele mitte mingisugust mõjutust ja ainult keskkond määrab. Keskkond võib ära hoida, et laps ei kasva selliseks, aga kui näiteks võtta agressiivse inimese geenid, saada laps, kasvatada laps üksikemana üles, äkki emal on truamad vägistamiest, vähe raha vms, no lapsele võib see samuti halvasti mõjuda.

Decades of research have demonstrated that both genetic and environmental factors play a role in a variety of behaviors in humans and animals (e.g. Grigorenko & Sternberg, 2003). The genetic basis of aggression, however, remains poorly understood. Aggression is a multi-dimensional concept, but it can be generally defined as behavior that inflicts pain or harm on another.
https://en.wikipedia.org/wiki/Genetics_of_aggression

Pluss on väga palju uurimistöid sellel teemal.

+10
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja esimese lõigu kohta lisan veel, et lapsele võib see halvasti mõjuda pluss võta veel mehe geenid ja ongi kompott olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see oli vastuseks käole, kes arvas, et ma kindlasti ise süüdi olin, ju olin purjus jne. Ja ma ei tea, msi tast sai, ma ei tundud teda. Kumbagi neist tüüpidest ei tea, ei seda, kes mind päriselt vägistas ja seda, kes mu karjumise ja traktori peale kartma hakkas ja mu rahule jättis.

Sina ei olnud süüdi, aga otsida põhjust, miks vägistaja nii käitus, on ka veider. Sellised inimesed peaksid vanglas istuma ja üsna pikalt. Kahju, et nii ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägivaldus ja julmus ei ole geenides. See tähendaks, et iga laps, kelle ema või isa on vägivaldur, on ka tulevikus vägivaldur.

Ei tähenda. Samal põhjusel pole iga sõltlase laps sõltlane, aga kindlasti on oma mõjutused. Kõik EI OLE keskkonnast.

Viiteid palun.

Pead olema ülirumal, kui arvad, et geneetikal pole lastele mitte mingisugust mõjutust ja ainult keskkond määrab. Keskkond võib ära hoida, et laps ei kasva selliseks, aga kui näiteks võtta agressiivse inimese geenid, saada laps, kasvatada laps üksikemana üles, äkki emal on truamad vägistamiest, vähe raha vms, no lapsele võib see samuti halvasti mõjuda.

Decades of research have demonstrated that both genetic and environmental factors play a role in a variety of behaviors in humans and animals (e.g. Grigorenko & Sternberg, 2003). The genetic basis of aggression, however, remains poorly understood. Aggression is a multi-dimensional concept, but it can be generally defined as behavior that inflicts pain or harm on another.

https://en.wikipedia.org/wiki/Genetics_of_aggression

Pluss on väga palju uurimistöid sellel teemal.

Miks sa mind ülirumalaks sõimad? Kas sellised argumenteerimis oskused sul ongi?
Jah, mina ei usu, et VÄGISTAMINE tuleb geenidest, vaid keskkonnast.
Jah, naine, kes ei ole saanud sellest traumast üle, ei saaks seda last kasvatada. See on loogiline!

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa mind ülirumalaks sõimad? Kas sellised argumenteerimis oskused sul ongi?
Jah, mina ei usu, et VÄGISTAMINE tuleb geenidest, vaid keskkonnast.
Jah, naine, kes ei ole saanud sellest traumast üle, ei saaks seda last kasvatada. See on loogiline!

 

Rate this item:Submit Rating00

Vägistamine on üks agressiivse väljendamise võimalusi, arvan ma. Normaalsel mehel ei tõusegi vägistamise peale. Ma lihtsalt ei viitsi sulle geneetikat hakata siia kirjutama, kui sa saad ise guugeldada ja oled ka ju gümnaasiumis bioloogiat õppinud. Geenid ja keskkond on umbes pooleks, kui õigesti koolist mäletan.

+7
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.theguardian.com/science/2015/apr/09/risk-of-sex-offending-linked-to-genetic-factors-study-finds
https://theconversation.com/sex-offending-may-be-in-the-genes-but-knowing-that-wont-prevent-it-40286
https://www.researchgate.net/publication/272817236_Sexual_offending_runs_in_families_A_37-year_nationwide_study
https://www.psych.ox.ac.uk/news/sex-offending-genes-more-important-than-family-environment

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa mind ülirumalaks sõimad? Kas sellised argumenteerimis oskused sul ongi?

Jah, mina ei usu, et VÄGISTAMINE tuleb geenidest, vaid keskkonnast.

Jah, naine, kes ei ole saanud sellest traumast üle, ei saaks seda last kasvatada. See on loogiline!

Rate this item:Submit Rating00

Vägistamine on üks agressiivse väljendamise võimalusi, arvan ma. Normaalsel mehel ei tõusegi vägistamise peale. Ma lihtsalt ei viitsi sulle geneetikat hakata siia kirjutama, kui sa saad ise guugeldada ja oled ka ju gümnaasiumis bioloogiat õppinud. Geenid ja keskkond on umbes pooleks, kui õigesti koolist mäletan.

Iga agressiivne inimene ei vägista.
Selline vägistaja on siiski millegi muu tulemus. Aga las see jääb.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see oli vastuseks käole, kes arvas, et ma kindlasti ise süüdi olin, ju olin purjus jne. Ja ma ei tea, msi tast sai, ma ei tundud teda. Kumbagi neist tüüpidest ei tea, ei seda, kes mind päriselt vägistas ja seda, kes mu karjumise ja traktori peale kartma hakkas ja mu rahule jättis.

Sina ei olnud süüdi, aga otsida põhjust, miks vägistaja nii käitus, on ka veider. Sellised inimesed peaksid vanglas istuma ja üsna pikalt. Kahju, et nii ei ole.

Jah peaksid. Aga kahjuks on hästi palju sellist süüdistavat suhtumist, mistõttu suur enamus vägistatuid ei julge kuskile kurta ja nii need vägistajad vanglasse ei jõuagi. Ja nii nad saavadki ikka ja jälle vägistada. Kurb, aga nii see on. Ja mina olen üks nendest, kes ei julenud rääkida ehk siis tegi sellele mehele võimalikuks uuesti vägistada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga agressiivne inimene ei vägista.
Selline vägistaja on siiski millegi muu tulemus. Aga las see jääb.

Ma pole seda kordagi väitnud, et iga agressiivne inimene vägistab või et vägistaja laps vägistab. Aga ta võib seda teha tõenäolisemalt kui tavaliste normaalsete vanemate laps.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?