Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Kas jätaksite vägistaja lapse alles?

Postitas:
Kägu

Iga agressiivne inimene ei vägista.

Selline vägistaja on siiski millegi muu tulemus. Aga las see jääb.

Ma pole seda kordagi väitnud, et iga agressiivne inimene vägistab või et vägistaja laps vägistab. Aga ta võib seda teha tõenäolisemalt kui tavaliste normaalsete vanemate laps.

Aga see ei ole kindel, seega siin on punkt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see ei ole kindel, seega siin on punkt.

Sina ütlesid, et keskkond mõjutab rohkem, mis pole tõsi. Sellel vägistaja lapsel võivad olla muuud halvad omadused, mis lapsele edasi kanduvad. 50% geene emalt ja 50% isalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui nii võtta, siis okei, äkki tuleb briljantinimene, aga välimus on ikka ju vägistaja oma ja see on kõige raskem taluda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel lähedasel sõbrannal juhtus nii. Vägistaja oli tuttav. Lapse jättis alles, kuna rasestumine oli tema puhul nagunii ime. Laps praeguseks 13 aastane. Vägistaja teab lapsest ja laps teab kes küll on tema isa, kuid vägistamise lugu loomulikult ei tea. Kuigi laps on isaga väga sarnane välimuselt, siis ema siiski armastab väga oma last.

Ja ikka politseisse läks või naudib oma imet nüüd? Õudne.

Ei läinud politseisse just eelpool ka nimetatud põhjustel (nagunii ise süüdi, alkoholi tarbinud jne). Ja raseduse avastas alles neljandal kuul, kuna tal oli eelnevalt diagnoositud viljatus. Ses suhtes oli jah “ime”, meditsiiniline. Käis küll pikalt olukorraga toime tulemiseks psühholoogi juures.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud sellises olukorras oluliselt nooremana, 20 aastat tagasi. Ei jätnud ega tunne ennast ka süüdi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ohvri süüdistaja.

Valetad siin päris palju lugusid kokku. Esiteks tõid siia temasse artikkli, kus vägistatud oli purjus naisterahvast. Panid pool juttu juurde, ei öelnud arst, ei öelnud politsei sellele naisele, et juu sulle meeldib karm seks. Need on sinu enda juurde mõeldud sõnad! See, et sind vägistati, ei ole keegi öelnud, et ise olid süüdi. Kuna sa mõtledlugudele pool juurde, siis on tagantjärgi raske hinnata, mida sa juurde mõtlesid ja mida mitte. Jäta endale meelde, mida rohkem valetad asju kokku, seda vähemusutav sa oled!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Üks sõjaajal Sarajevos vägistatud ohver rääkis:” See oli raske sünnitus. Väga valus. Aga see polnud midagi võrreldes sellega, mida tšetnikud minuga tegid.” Ta ei heitnud oma lapsele ainsatki pilku. “Kui keegi oleks püüdnud teda mulle pärast sünnitust näidata, oleksin ma kägistanud nii tema kui ka oma lapse.”

Ja lugu Kosovos vägistamise teel eostatud lapsest. “Kui noor albaanlannast ema oma lapse sülle võttis, valmistus ta tegema mis vaja. Ta kiigutas poega oma rinna vastas, vaatas poisi silmadesse, silitas tema nägu ning murdis siis ta kaela. Seejärel andis ta lapse nuttes õdedele tagasi. Alates sellest on ta vangla psühhiaatriaosakonna üksikkongis ainult nutnud.”

Need lood ja palju rohkem sellest, mida vägistamisohvrid kogevad ja kuidas ühiskond neisse suhtub, on Andrew Solomoni raamatust “Käbid ja kännud”. Usun et heast raamatukogust leiab selle. Soovitan lugeda, keda teema isiklikult või kaudselt puudutab.

Solomon ütleb, et vägistamise tagajärjel sündinud lapse elu algus on karm, sest see on omamoodi puue, mille psühholoogiliste tagajärgedega see laps peab kogu elu toime tulema.  “Vägistamise tagajärjel eostatud lapse ema on ise viga saanud. Tema laps kehastab tema vastu korda saadetud vägivalda ning tuletab talle pidevalt meelde valu, mida ta sooviks unustada.”

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on lihtne vastata, kuna pole kunagi lapsi soovinud. Seega ilmselge ei.

Ei kujuta ette aga, et ka naine, kes last tahab, jätaks alles vägistaja lapse?! Kuritegu oleks vigaseid geene paljundada.

Vägistamine tuleb geenidest või?

Jah, pidurdusprotsesside puudumine ja empaatiavähesus on suuresti pärilik omadus. Jah, kasvatustööl ja keskkonnal on ka oma mõju aga on ka geneetikal.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei jätaks alles. Vägistamine ise on meeletu trauma, kuidas saaks veel selle tagajärjel sündinud last hakata kasvatama. Ainuüksi mõte sellisesse olukorda sattumisest… Ma ei hakka ütlema, mida ma sellisel juhul endaga teeksin. Need on väga tugevad inimesed, kes pärast seda püüavad toime tulla ja kuidagi eluga edasi minna.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tuleks Eestis hakata ka meestesse suhtuma nii nagu lähiriikides eestlastesse suhtutakse. Midagi ei uurita ja raha ei kulutata, kui on eestlane on ka süüdi ja kui naine ütleb, et tema ikkagi sekida ei tahtnud, siis mees on vägistaja ja mees lähebki reaalselt vangi. Ei ole vaja valahäbi tunda ja statistikat puhtaks pesta.

https://www.kriminaalpoliitika.ee/kuritegevuse-statistika/seksuaalkuriteod.html

Paha vaadata kuritegevusstatistikat

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need emad ei saa sellest teada, kui oma tütar või poeg ära vägistatakse. Kui sel tütrel või pojal vähegi on võimalik seda varjata, siis ta iial seda oma emale ei räägi. Kuidas saaks sellise suhtumisega emale seda rääkida? Mina oma emale ei rääkinud, kuigi mu ema polnud pooltki nii hull empaatiavõimetu ohvri süüdistaja.

Ei ole politsei, ema ega kohus süüdi! Mis abi sa ootad, kui ise lähed? Aga näe, sõnadest ei piisanud, said ühe korra oma nahal tunda ja õppisid. Rohkem nn. vägistatud ei ole ju. Oleksid varem ema kuulanud, oleks see üks kordki olemata olnud.

See oli konkreetselt mulle kirjutatud. Nii et just seda sina või mõni teine empaatiavõimetu kägu mulle ütles.

Vägistatu ei ole ise süüdi. Mitte kunagi. Ka siis mitte, kui ta oli purjus. Ka siis mitte, kui tal oli miniseelik seljas. Jah, on olukordi, kus vägistatu oleks saanud ehk ise asja ära hoida, aga süüdi on ikka ja alati ainuisikuliselt see vägistaja.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need emad ei saa sellest teada, kui oma tütar või poeg ära vägistatakse. Kui sel tütrel või pojal vähegi on võimalik seda varjata, siis ta iial seda oma emale ei räägi. Kuidas saaks sellise suhtumisega emale seda rääkida? Mina oma emale ei rääkinud, kuigi mu ema polnud pooltki nii hull empaatiavõimetu ohvri süüdistaja.

Ei ole politsei, ema ega kohus süüdi! Mis abi sa ootad, kui ise lähed? Aga näe, sõnadest ei piisanud, said ühe korra oma nahal tunda ja õppisid. Rohkem nn. vägistatud ei ole ju. Oleksid varem ema kuulanud, oleks see üks kordki olemata olnud.

See oli konkreetselt mulle kirjutatud. Nii et just seda sina või mõni teine empaatiavõimetu kägu mulle ütles.

Vägistatu ei ole ise süüdi. Mitte kunagi. Ka siis mitte, kui ta oli purjus. Ka siis mitte, kui tal oli miniseelik seljas. Jah, on olukordi, kus vägistatu oleks saanud ehk ise asja ära hoida, aga süüdi on ikka ja alati ainuisikuliselt see vägistaja.

Süüdi ei saa olla, kui naine ei tee avaldust. Muidugi on vägistaja süüdi, aga karistuse saamiseks mitte, mingit karistust ei järgne ja ohvreid tuleb aina juurde.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valetad siin päris palju lugusid kokku. Esiteks tõid siia temasse artikkli, kus vägistatud oli purjus naisterahvast. Panid pool juttu juurde, ei öelnud arst, ei öelnud politsei sellele naisele, et juu sulle meeldib karm seks. Need on sinu enda juurde mõeldud sõnad!

Purjus olek ei puutu asjasse. Purjus inimest ei tohi ka vägistada. Ja see karm seks oli seal artiklis kirjas. Kui sul pole raha, et tervet artiklit lugeda, ei ole see küll minu probleem. Ja arst tõesti ei öelnud. Arst ütles vastupidist, et kõik viitab vägistamisele.

See, et sind vägistati, ei ole keegi öelnud, et ise olid süüdi.

Ära valeta. Täpne tsitaat siis

Ei ole politsei, ema ega kohus süüdi! Mis abi sa ootad, kui ise lähed? Aga näe, sõnadest ei piisanud, said ühe korra oma nahal tunda ja õppisid. Rohkem nn. vägistatud ei ole ju. Oleksid varem ema kuulanud, oleks see üks kordki olemata olnud.

See on ikka väga konkreetne süüdistus minu pihta sinu või mõne teise käo poolt.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled elav näide sellest, miks inimesed ei taha vägistamisest teatada. See ongi see vaimne vägistamine, millest ma rääkisin. Sulle infoks, et nii purjus inimesega, kes ise enam ei adu, mis toimub ja mäluaugus on seksimine on ka vägistamine. Seksida tohib siiski ainult inimesega, kes on adekvaatne ja seksiga nõus.

Purjus inimese lood ei ole ju 100% tõde ja õigus. Hiljem ulguda, vaadake mis minuga nüüd tehti, on hilja. Siis tuleb ka ise vastutama hakata. See ei lähe päris nii, et olin koomas, ei mäleta, aga mees pange vangi! Usun uurijaid ja politsei tehtud tööd, mitte purjus naist.

Sule ei ole õigus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei! Mõtle ise, mis geenid sel lapsel isa poolt oleks!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel lähedasel sõbrannal juhtus nii. Vägistaja oli tuttav. Lapse jättis alles, kuna rasestumine oli tema puhul nagunii ime. Laps praeguseks 13 aastane. Vägistaja teab lapsest ja laps teab kes küll on tema isa, kuid vägistamise lugu loomulikult ei tea. Kuigi laps on isaga väga sarnane välimuselt, siis ema siiski armastab väga oma last.

Ei usu sõna ka sellest loost! Ema armastab last ja vägistati laps. Küll on hot naine, kui laps lausa vägistati.

Kas sa oled raskes joobes või lihtsalt ohmakas?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iial ei jätaks. Lapsed peavad sündima armastusest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulun sinna leeri, kes ütleb, et oleneb.
Kuidas vägistas, kes vägistas ja kui suur lapsesoov on.
Mul on küll elukaaslasega laps, aga ausalt öelda enamus ajas tundub mulle, et ta on 100% minu laps – ma pean ise vahepeal justkui meelde tuletama endale, et tal on ju isa ka. Mina kandsin, mina sünnitasin, ma olen taga päevad läbi (lapsehoolduspuhkusel) kodus, ma muretsen tema söögi-mänguasjade-riiete jne pärast. Seega ma kujutan ette, et ehk isegi oleks võimalik täiesti nii elada, et ei mõtle kuidas või kellega laps on saadud. On ju piisavalt juhtumeid, kus lapse pärisisa on veel suuremaks tõpraks osutunud, keda kogu hingest vihatakse.

Aga suurema tõenäosusega ei jätaks. Aga saan aru, kes jätaks kui lapsesoov on nii suur või mis iganes põhjusel see otsus tehtaks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka väga konkreetne süüdistus minu pihta sinu või mõne teise käo poolt.

Keri tagasi teksti ja vaata oma tekstid üle!!! Kus sa nägid hullu empaatiavõimetut? Vaata oma suhtlusoskus üle.  Miks alles siis kui vastata sinu enda sõnadega, miks siis on pill lahti, vaadake mis minule öeldi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled raskes joobes või lihtsalt ohmakas?

Ei ole nõus eesti naise nii madala tasemega. Muidu oskab lärmata ja nõuda, aga siis kui reaalses elus haiget tehakse, siis ei oskagi midagi tehtud pahaga peale hakata.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli konkreetselt mulle kirjutatud. Nii et just seda sina või mõni teine empaatiavõimetu kägu mulle ütles. Vägistatu ei ole ise süüdi. Mitte kunagi. Ka siis mitte, kui ta oli purjus. Ka siis mitte, kui tal oli miniseelik seljas. Jah, on olukordi, kus vägistatu oleks saanud ehk ise asja ära hoida, aga süüdi on ikka ja alati ainuisikuliselt see vägistaja.

Sina ei sõima siin ei politseid ega kohtuid. Maksumaksjate raha eest osaliselt lahendatakse ka miniseeliku küsimusi, niiet! Äkki oled ise empaatiavõimetu, oled sa sellele mõelnud? Joobes oleks ei ole kunagi kergendav asjaolu, vastupidi.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui aga vägistataks selle sõna levinumas tähenduses, näiteks võõras või pooltuttav kuskil pargis või peol, siis oleks teisiti. Jätaksin raseduse alles, sünnitaksin ja annaksin lapse ära. Peresse, kus ei teata tema tausta ja armastatakse teda tingimusteta. Ise ilmselt tuleks teda vaadates see õudus alati silme ette ning kardaksin, et kuskil alateadvuses hakkan otsima temas isale iseloomulikke jooni, kui laps käitub kuidas mulle ei sobi..

Kui mingi suvakas vägistab, kuidas sa siis neid “isale iseloomulikke jooni” saad vaadelda? Et ükskõik, mida laos teeb ja “mis sulle ei sobi”, on isa geenidest? Mitte vanaonu, sinu enda või hoopis lapse enda omad?

Teema vastused siin esilehel (rohkem pole lugenud) tunduvad – kasutades ajakirjanduslikku lemmikut – õõvastavad. Olen aru saanud, et suure osa perekoolikate aevates on iga sünd ime ja lapsed meie eluõied?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joobes oleks ei ole kunagi kergendav asjaolu, vastupidi.

Sul on asjad ikka puhta sassis. Kergendavatest/raskendavatest asjaoludest räägitakse ikka ainult kurjategijate puhul. Vägistamise korral on kurjategijaks vägistaja mitte vägistatu. Ja vägistaja joobes olek tõesti kergendavaks asjaoluks ei ole. Vägistatu puhul kergendavatest asjaoludest rääkida ei saa, ta on ohver mitte kurjategija.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kahjuks on hästi palju sellist süüdistavat suhtumist, mistõttu suur enamus vägistatuid ei julge kuskile kurta ja nii need vägistajad vanglasse ei jõuagi. Ja nii nad saavadki ikka ja jälle vägistada. Kurb, aga nii see on. Ja mina olen üks nendest, kes ei julenud rääkida ehk siis tegi sellele mehele võimalikuks uuesti vägistada.

Mina ka pole julgenud rääkida. Tol ajal, 35a tagasi, olid miilitsad arvamusel, et küllap tüdruk oli ise süüdi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on asjad ikka puhta sassis. Kergendavatest/raskendavatest asjaoludest räägitakse ikka ainult kurjategijate puhul. Vägistamise korral on kurjategijaks vägistaja mitte vägistatu. Ja vägistaja joobes olek tõesti kergendavaks asjaoluks ei ole. Vägistatu puhul kergendavatest asjaoludest rääkida ei saa, ta on ohver mitte kurjategija

Sul endal sassis! Siiralt hea meel, et karistatatakse, ja jälle süüdimõistetu kahjuks naine-  surus mehe pea omale jalge vahele. Mitmes nais”ohvri” lugu lühikese aja jooksul. Tempel mällu igaveseks!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin naisi süüdistab ja mehi õigustab ei ole ju ilmselgelt ise naine, vaid üks hale misogüünne mees.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin naisi süüdistab ja mehi õigustab ei ole ju ilmselgelt ise naine, vaid üks hale misogüünne mees.

Incel ilmselt. Kibestunud, et naised talle seksi ei anna ja siis põlgab ja süüdistabki naisi kõigis tema hädades.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin naisi süüdistab ja mehi õigustab ei ole ju ilmselgelt ise naine, vaid üks hale misogüünne mees.

Uuringute järgi pidi enamus seksteenuseid ostvaid mehi hiljem süümepiinu ja kahetsust tundma. Sa pidasid silmas, et teemaalgataja võiks olla mees, kes vägistas naise ja nüüd kohmetult põeb siin tehtud tegu. Ei ole võimatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jätaks, SOS tabletti võtaksin kohe esimesel võimalusel. Et te teaksite, siis pro-life fanaatikute meelest võrdub ka see abordiga – nad ei luba isegi emakavälist rasedust katkestada, kui ultraheli näitab, et lapse süda lööb…

Kui on selline vägistaja, kes mu keldrisse kinni seob ja seal hoiab… nojah. Oletagem, et mind päästetakse keldrist välja just parasjagu selleks ajaks, mil sünnituse aeg kätte jõuab ja aborti teha ei saa. Siis ma tõesti ei tea. Ilmselt kaaluksin lapse äraandmist. Aga. Ma pole kindel, kas ma siis suudaksin.

Igal juhul väldiksin pigem sünnitamist iga hinna eest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi suvakas vägistab, kuidas sa siis neid “isale iseloomulikke jooni” saad vaadelda? Et ükskõik, mida laos teeb ja “mis sulle ei sobi”, on isa geenidest? Mitte vanaonu, sinu enda või hoopis lapse enda omad?

Mis siin arusaamatut 🙂 Need kummastavad või negatiivsed jooned, mida minu veresugulaste seas ei esine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätaksite vägistaja lapse alles?